Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Opony 255/40/20 tył, przód 245/30/20

:whistling:

Nic Ci nie umknie :grin:

Demontaż grilla...

20150522_122039_zpsliy8x110.jpg

Black front :naughty:
20150522_190231_zpsc791pzwq.jpg
20150522_190246_zpsa4o3dhdn.jpg

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

siema nie malowales belki ani collera ?? sreberko nie przeswituje ?>

grill na plus ;) ja juz skladam swoja biczke bo wszystko ogarniete , jeszcze polerka i we wtorek bedzie gotowa :) pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

siema nie malowales belki ani collera ?? sreberko nie przeswituje ?>

grill na plus ;) ja juz skladam swoja biczke bo wszystko ogarniete , jeszcze polerka i we wtorek bedzie gotowa :) pozdrawiam

Nie, nic nie malowałem pod grillem :)

No to trochę Ci zeszło z tym wszystkim... Ustaliłeś co stuka w zawieszeniu?

Opublikowano

No to trochę Ci zeszło z tym wszystkim... Ustaliłeś co stuka w zawieszeniu?

no troche tak - 3 miesiace

najprawdopodobnie maglownica dostala luz po obnizeniu auta , na ori setupie s-line i kolach17'' nic nie stukalo , dopiero teraz :( w nowym tyg jak odbiore auto jade jeszcze na dokladna analize i jesli sie pokaze ze rzeczywiscie ona stuka to masakra, koszt nowej b.duzy, a z uzywka to nie wiem czy sie decydowac gdyz kupie pojezdze z miesiac i znowu moze byc to samo tak jak i z regeneracja mojej obecnej , kurde masakra w b6 tez to mialem :( :( :( narazie jak cos bede jezdzic tak , gdyz to slychac jak auto wjedzie na nierownosci po pprostej gladkiej jezdni jest ok.

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

z czarnym z przodu o niebo lepiej!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolega czasmi nie przejeżdzał dzisiaj w okolicach Chrzanowa przy zjeżdzie z autostrady A4 ?

Opublikowano
  • Autor

Kolega czasmi nie przejeżdzał dzisiaj w okolicach Chrzanowa przy zjeżdzie z autostrady A4 ?

Niestety to nie ja ;)

Opublikowano

Białas z czrnym ryjem :kox: :kox: :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Mam nadzieje ze jeszcze troche i bedzie mozna zrobic "siostrzaną" sesje :banan:

Opublikowano

zacna fura graty :) jak tam kolego żniwa ruszają w tym roku ? czy dość pracy w polu ? :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

zacna fura graty :) jak tam kolego żniwa ruszają w tym roku ? czy dość pracy w polu ? :decayed:

Sprawy tak się potoczyły, że dość pracy w polu :P

Będzie S-line :)

d6f614553a73bfa5381f1e966250dc3a.jpg

Wysłane z mojego GT-S7710

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam do niego halogeny, zaslepki spryskow i pdc jako zaslepki :)

Kratki kupie w międzyczasie :)

BTW

Jak siadaja podróbki?

Wysłane z mojego GT-S7710

eb4b52cd01373e6b8fa722c1e7c29dea.jpg

Wysłane z mojego GT-S7710

Opublikowano

Bajka :naughty::)

Ale nie musiałeś go przy okazji zepsuć......... :facepalm:

nie za pomnij haka wkręcić :grin:

żarcik :decayed:

Bardzo ładnie ten S-linik wygląda, zazdroszczę i gratki białaska :):thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Bajka :naughty::)

Ale nie musiałeś go przy okazji zepsuć......... :facepalm:

nie za pomnij haka wkręcić :grin:

żarcik :decayed:

Bardzo ładnie ten S-linik wygląda, zazdroszczę i gratki białaska :):thumbup1:

Czekam już ponad tydzień na zaślepkę :facepalm:

Jeszcze te chromy będą w czerni , ale już dzisiaj mi się nie chciało grzebać ;)

Opublikowano

A no...

pierdołki, ale niestety, czekać trzeba ;)

chromy folią będziesz oklejał, tak jak w grillu ?

Opublikowano
  • Autor

A no...

pierdołki, ale niestety, czekać trzeba ;)

chromy folią będziesz oklejał, tak jak w grillu ?

Dokładnie...

Tak folią, bo nie ma odprysków :naughty:

Opublikowano

Fajny białas i mody też na duży plus :kox:

Opublikowano

A no...

pierdołki, ale niestety, czekać trzeba ;)

chromy folią będziesz oklejał, tak jak w grillu ?

Dokładnie...

Tak folią, bo nie ma odprysków :naughty:

Mówisz że folia robi robotę ?

Pytam bo też myślę o czarnym grillu

Opublikowano
  • Autor

Jasne :)

Druga ramke juz oklejalem :)

a5ab57bf4adb02b7bd8be7e0de8263b7.jpg

Wysłane z mojego GT-S7710

W Black Edition chyba lepiej :)

b8ea02d09942adaea1eb1e540277078d.jpg

Wysłane z mojego GT-S7710

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.