Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakoś nie widzą mi się te listwy...

Powoli zbieram na felgi ;)

Opublikowano

To Ci powiem że jesteś chyba jednym z nielicznych jak dla mnie bez listew to jest lipnie ścięty brzuch do srodka i przewęża autko :D

Opublikowano

Szkoda kasy na s-line. Efekt niewarty swojej ceny

Opublikowano

Szkoda kasy na s-line. Efekt niewarty swojej ceny

Gusta są jak d*pa ale stanowczo się z tym nie zgodzę, listwy robią ogromną różnicę w wyglądzie jak i reszta S-line w b8

Opublikowano
  • Autor

Mam identycznie odczucie :)

Ma zderzaki to może się jeszcze skuszę, bo podoba mi się tył w S-line :)

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

Szkoda kasy na s-line. Efekt niewarty swojej ceny

Gusta są jak d*pa ale stanowczo się z tym nie zgodzę, listwy robią ogromną różnicę w wyglądzie jak i reszta S-line w b8

no dla mnie bez listw a z listwami to przepaść, ogromna różnica na +

no ale to już jak tam kto chce :)

ja pierwszego moda zrobiłem właśnie z listwami, dla mnie za bardzo dół schodzi do środka auta i wygląda to jak ponton bez listew :)

Opublikowano

listwy sa OK tylko ceny z allegro takie jak nowe w ASO ;/ ale jak najbardziej na plus , poprawiaja wizualnie fajnie auto jak jeszcze sa zderzaki s-line z tylu dwururka :) to naprawde fajnie to wyglada , jeszcze jak dojdzie jakas fajna glebka i koło to juz calkiem :kox: no ale jak koledzy tu wypowiadajacy sie: sa gusta i gusciki inny lubi to cos a inny serie normalne. powodzenia z modami.

p.s.a na jakie fele zbierasz , zdradz cos :P

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano
  • Autor

20" :P

Opublikowano

Piekny Białas.

Opublikowano

20" :P

:thumbup1: :thumbup1: :kox::banan::thumbup1: :thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czas na mały detailing :)

Przed:

20150421_123524_zpszdq429za.jpg

20150421_123531_zpsntxazf9x.jpg

20150421_123633_zpsfmwrplcq.jpg

20150421_123641_zpsytqamb5j.jpg

20150421_123649_zps9tmcenfj.jpg

Po:

20150421_132624_zpsjkirv5jt.jpg

20150421_132719_zpsl9anoz59.jpg

20150421_132714_zpsub77oaji.jpg

20150421_132707_zps6qnjrjim.jpg

20150421_132725_zpsfu6p3vm6.jpg

20150421_132735_zpstsahsjb1.jpg

Na zewnątrz też :wink:

20150421_133510_zps7oyv0viw.jpg

Opublikowano

No teraz to piknie . Ja też u siebie nie dawno komorę silnika wymyłem bo nie lubie syfu . :hi:

Opublikowano

Mnie też to czeka bo syfizna straszna się zrobiła

Opublikowano

a jakie środki polecacie :D

Opublikowano

Ja brałem do czyszczenia silnika k2 i daje radę .

Opublikowano

Szczerze to zajrzałem najpierw na Twój wątek na ostatnie foty i zaraz przewaliłem na pierwszą stronę żeby sprawdzić czy kupiłeś z salonu hehe. No mega pieknie pod machą teraz jak nówka, nawet te plastiki nie mają zarysowań. Jakieś specjalne środki używałeś pod maskę ??

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to zajrzałem najpierw na Twój wątek na ostatnie foty i zaraz przewaliłem na pierwszą stronę żeby sprawdzić czy kupiłeś z salonu hehe. No mega pieknie pod machą teraz jak nówka, nawet te plastiki nie mają zarysowań. Jakieś specjalne środki używałeś pod maskę ??

APC, Tenzi Truck Clean ;-)

Zderzak pomalowany :)

20150429_141631_zpssdbysqay.jpg

20150429_141641_zpsjhtejidm.jpg

Opublikowano

a dwururka gdzie? :wink:

Opublikowano
  • Autor

a dwururka gdzie? :wink:

Originalna...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.