Treść opublikowana przez andynl
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Może komuś się przyda
-
Strefa motocyklistów
Każdy motocykl ma swojego jeżdźca, po prostu muszą się odnaleźć
-
Strefa motocyklistów
Jeśli chodzi o motocykl to nie będę Ci sypał tu symbolami, po prostu wybierz motocykl na którym będzie Ci wygodnie, będziesz stabilnie oparty na postoju całymi stopami i motocykl który będzie zwrotny i łatwy w prowadzeniu (na początek) w miarę zdobywania doświadczenia będziesz mógł kombinować z tym co Ci się podoba. Ja zacząłem od 125ki , 700, potem 900 a w tej chwili duży liter, zresztą w miarę jedzenia apetyt rośnie. Ciuchy, tu by można pracę magisterską napisać, osobiście nie polecam ciuchów 3w1 na każdą pogodę bo co jest do wszystkiego to jest do niczego, wiem bo sam popełniłem ten błąd. Na chłodne i mokre dni coś z gore-texem, na upały przewiewną kurteczkę z siateczką, ewentualnie skóra. To że masz prawko B 20 lat to akurat jest na niekorzyść, dlaczego?....bo masz nawyki z puszki gdzie jesteś stosunkowo bezpieczny, i ciężko jest się ich pozbyć, na moto musisz reagować wcześniej, szybciej i starać się przewidywać sytuacje na drodze które mogą zaistnieć. Ja zdawałem swoje A w NL i nie ma nawet porównania z PL jeśli chodzi o poziom nauczania, tu uczą poruszać się na moto w ruchu drogowym w PL uczą jak zdać egzamin ? No ale to moja prywatna opinia
-
Strefa motocyklistów
i co tak cicho nikt nie śmiga? Głos w mojej głowie szeptał mi ciągle "kup drugi motocykl"....... no i jest babcia
-
Strefa motocyklistów
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Potrzebuję klona VCDS z kabelkiem ktoś coś?- Montaż rolet przeciwsłonecznych w drzwiach tylnych - Audi A4 B8
Witam. W tym manualu zajmiemy się montażem rolet przeciwsłonecznych w drzwiach tylnych A4 B8 sedan/avant oraz wymianą tapicerek boczków. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że oczywiście najprostszym sposobem na zamontowanie rolet, jest kupienie gotowych tapicerek z roletami i ich podmiana. Niestety, ze względu na różnice w budowie tapicerek, potrzebna jest nam oryginalna tapicerka pod roletę - dawca. Jak sami wiecie, kupowanie używek nie zawsze oznacza że kupimy towar wysokiej jakości i często zdarza się tak, że zakupione tapicerki wyglądają gorzej niż nasze własne, mają połamane zaczepy lub są innego koloru itp.itd. Po wycięciu otworów zakładamy ramki i mocujemy wieszak rolety przykręcając wkrętami. Następnie zakładamy tapicerki i możemy cieszyć się roletkami w słoneczne dni. Autor manuala dokłada starań, aby publikowane w tym poradniku treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. Kopiowanie, cytowanie, przerabianie/edycja tekstu oraz dalsza dystrybucja są zabronione. Wykorzystywanie go w innych miejscach, bez podania źródła (link do manuala), będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich i praw do własności intelektualnej. Copyright © Audi A4 Klub Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.- Strefa motocyklistów
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeszcze tam jesteście? ?- Strefa motocyklistów
Co sie nie da jak się da ? luknij sobie na ten filmik, ja ustawiłem to samo i śmiga idealnie- Strefa motocyklistów
Ja zawieszenia ustawiałem na bardziej sztywno bo faktycznie ustawienia fabryczne są za miękkie, jeździłem z pełnym zestawem kufrów + plecaczek z tyłu u kawa zachowuje się bardzo fajnie. Żeby nie było że tylko słodzę, Versys nie jest idealny ale próbowałem wielu motocykli i ten najbardziej do mnie przemawia, dla mnie wadą jest waga 250kg, powolne manewrowanie męczy, ale wyastarcz 10km/h i moto zachowuje się jak rowerek dziecięcy, waga pomaga w zakrętach, więc wada/zaleta ...... kwestia gustu. ?- Który bagnet ?
Proszę bardzo....... nie ma za co ?- Strefa motocyklistów
Kolego tr900 zamieniłem na Versysa 1000, a dlaczego zamieniłem? kilka powodów ku temu. Przede wszystkim potrzebuję motocykla do turystyki, a Tracer po mimo że producent zapewnia że się nadaje do tego celu, niestety nie spełnia moich wymagań. Przede wszystkim jest cholernie nie wygodny, po 900km trasy bolały mnie nadgarstki, kręgosłup a o d*pie to nawet nie wspominam bo żal ściska. Kolejnym problemem Tracera 900 jest wężykowanie powyżej 170km/h. Oczywiście nie twierdzę że tracer jest całkiem BE, to fajne moto żeby sobie podnieść poziom adrenaliny ale nie nadaje się na trasę. Versys posiada bardzo elastyczny 4 cylindrowy silnik ( na 6 biegu jadąc 60km/h czy 200km/h nie robi wielkiej różnicy) któremu też nic nie brakuje, aczkolwiek moc idzie bardziej liniowo i nie ma takiego natychmiastowego pierdolnięcia jak Tracer. Poza tym Versys to turystyk pełną gębą, wygodna pozycja, wygodna kanapa, wystarczająco mocy nawet przy 2 osobach, idealnie wyważony co sprawia że jazda w zakrętach to sama przyjemność. Mam Kawe 3 miechy, napykałem 6tyś/km i uważam że to najlepszy motocykl z tych które miałem do tej pory.- Który bagnet ?
no pewnie wrzucę jak kiedyś uda mi się trafić do auta ?- Strefa motocyklistów
- Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
dokładnie ta nie będzie biegać- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
nie no auta szkoda na żyletki, aż tak zwyrodniały nie jestem- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
no resztę ten kawał klapy od RSa- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
przerobic na żyletki resztę- B8 TrOOOOp
No to wychodzi na to że mój sie nie łapie na serwisówkę- B8 TrOOOOp
gdzieś kiedyś była jakaś stronka do sprawdzenia akcji serwisowych ma ktoś namiar na tę stronkę?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Prezesa gwałć on się cały czas po mieście kręci- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie potrzebujesz karty do makro przy wejściu poproś o wejściówkę jednorazową i bez problemu wejdziesz- Strefa motocyklistów
- B8 TrOOOOp