Treść opublikowana przez andynl
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No bo się nie pomodliłeś do świętej podobizny prezesa...... Napisz na PW do Hugo przyżeknij że będziesz grzeczny a może popadniesz w łaski jej prezesości;-)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/ Na FB jest grupa musisz się wprosić może Cię prezes szanownie przyjmie Napisz mu może na PW że chcesz się wprosić
-
B8 TrOOOOp
Wyjaśni mi ktoś, jezeli zmieniłem navi z 2G na 3G+ to tez mam zmieniać szybę? Czy ktos wymieniał wzmacniacz anteny radiowej? Niewiem czemu radio nie śledzi mi stacji radiowych, a w opcji mam to ustawione na MMI. Ma ktos problem, że radio nie śledzi stacji? W tylnej szybie też jest antena radiowa i wzmacniacz radiowy jak masz problemy z radiem szukaj tam najpierw aczkolwiek jak cos jest tam do bani to od razu wali błędami
-
B8 TrOOOOp
I Ty tak o moderatorze? Nieskrępowanie? Dostaniesz S-line'a. No już nie rób z Grześka potwora, chłopak ma zdrowe poczucie humoru
-
B8 TrOOOOp
Nie mogłem się powstrzymać
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w Lublinie na Zana obtrąbione
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Śledzik 2016 zaliczony, podziękował panowie za miłe towarzystwo i do nastepnego śledzia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To co śledziujemy 22 grudnia o 17 w Giuseppe???
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
silnik właściwy ....resztę się naprawi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dzwoniłem w Lotto nie ma juz miejsc
-
Vivaro, traffic, primastar... ma ktoś?
Ja mam Vivaro 2.0CDTI kupione z przebiegiem 80tyś obecnie mam 107tyś i jak do tej pory poza wymiana płynów nic nie było robione. W najbliższym czasie czeka mnie wymiana pompki sprzęgła bo zaczęła cieknąć. Poza tym silniczek pięknie tyka nie ma się czego przyczepić, zbiornik paliwa wystarcza mi na 1000km (ok.85l) jeżdżę głównie po mieście więc całkiem przyzwoicie myślę.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie robimy listę chętnych na śledzika, wpisywać się i zbieramy propozycje na kiedy i ewentualnie gdzie 1. andynl - po 20 grudnia - giuseppe
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Wyrzuć to paskustwo, normalnie gumowce z ostrogami
-
B8 TrOOOOp
Ledy do halogenów sa do bani bo niby dają mocne światło ale drogi nie oświetla prawie wcale, to światło ma któtki zasięg ja zakładałem żarówki ala xenon tzw. malowane na niebiesko, daja ładna barwę i dobrze oświetlają to co przed autem.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Tylko teraz do tej nie strzelaj z wiatrówki
-
B8 TrOOOOp
usuń bo Ci listwy będa odstawały
-
B8 TrOOOOp
Drzwi są te same różnią się tak jak piszesz plastikową listwa a jak ona jest mocowana to pojęcia nie mam
-
Strefa Śmiechu
No widać że chłopaki maja dużo pracy
-
AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat
Kolorek spoko. Jak już dojedziesz do tego NL to daj sygnał czapką może się jakiegoś spota wymyśli
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Griep mannen ;-)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To idź pobiegać po sklepach szybciej czas zleci do czwartku ;-)
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
W Holandii wirus wszyscy na chorobowym
-
Mechanik lublin i okolice - poszukiwany
Polecam Lecha od prezesa, korzystałem z usług i jestem zadowolony, zawsze dobrze doradzi i robota zrobiona na cacy
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Mój znajomy ma kilka beczek oliwy po frytkach do dizla też się nada
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ty sam jesteś trąba