Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. ramka nie pasuje bo licznik ma inny kształt, raczej piłowaniem nie spasujesz, proponuję zmienić sobie obudowę licznika na A5 i wtedy rameczki pasują a i licznik lepiej wygląda
  2. Kurnia to i tak źle i tak nie dobrze
  3. A tym chcesz latać na kat.B rozumiem bo jak sobie zrobisz A to Ci się szybko znudzi Raczej nie prędko zrobię sobie kat.A więc moto ma być raczej na dłużej A tak w innym temacie, jakie ciuchy kupić na moto, chodzi mi o kolor, znalazłem fajne czarne ale zastanawiam się czy przypadkiem w lecie na słoneczku sie w tym nie ugotuję?? może lepiej wziąć cos jaśniejszego? Co wy na to?
  4. Panowie jakieś opinie na temat Yamaha MT 125 dla początkującego? Przeglądałem neta i jest sporo opini ale co strona to inna opinia, czy warto się tym zainteresować?
  5. częstotliwośc wątku - raz na 3 lata
  6. kolego nie wiem jak w sedanie ja w avancie miałem siateczkę pomimo że nie było pakietu schowek
  7. występowało jako opcja dodatkowa bodajże, siateczki tylnych siedzeń, schowki pod siedzeniami, mcdonalds w tylnej kanapie
  8. kolego spróbuj nagrać ten dźwięk (żebym miał do czego porównać), ja mam też dziwny dzwięk przy ruszaniu najlepiej to słychac na zimnym silniku, byłem kilkakrotnie z tym gwarancyjnie w ASO i najpierw stwierdzili że oni nie maja pojęcia co to, za drugim razem stwierdzili że wydech jest zbyt napięty i wydaje z siebie dźwięki poprawili zawieszenie wydechu i niewiele to dało, mam to u siebie już ze dwa lata poza samym dźwiękiem nic się złego nie dzieje
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://dynamik51.com/services.html
  10. ja mam ET43 8.5J i oponę 255/35/19 aczkolwiek koła siedzą lekko w środku chyba się skuszę na dystanse
  11. prawe składa się z tą sama prędkością co lewe czy też masz taki myk jak większość że lustra idą nie równo?
  12. 19 nie musisz się bać, jest spoko. Kolorowy FIS by się przydał
  13. Jak tak będziesz machał to jeszcze odlecisz w siną dal
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    PW
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ceny nie pamiętam a Wandeja znajdziesz w dziale ogłoszeń - sponsorowane http://a4-klub.pl/index.php?/forum/508-auto-unia/
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Weź sobie Ferrodo u Wandeja, jeżdżę już 2 rok, zero pisków pylenie w normie
  17. Wow, stołki pierwsza klasa, dawaj foty będziemy bić pianę
  18. da się, trochę zabawy z tym ale da się
  19. No to to możesz sobie włożyć między bajki, spokojnie musisz liczyc minimum 9l/100 Ogólnie te silniki są bardzo fajne elastyczne i jeszcze sporo można z nich wycisnąć chipem, ja polecam, z 2013 powinien już mieć poprawiony olejowo silnik więc nie powinno być z tym problemu. Jeśli chodzi o awaryjność to powiem tak mam w tej chwili 64tyś najechane jedyne co się zpsiuło to sterownik pompy paliwa, i łożyska kół do wymiany ale to raczej nie należy do silnika
  20. musisz podpiąć kabelka i poszukać w bajtach gdzie trzeba zaptaszkować żeby automatycznie zwalniało
  21. andynl odpowiedział(a) na marglu8049 temat w Audi A4 B8
    Tu sobie poczytaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265831-kratki-swiatel-przeciwmgielnych-s-line-z-siateczka/page-2
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Idealnie równo z dachem nie będzie lotka s-line lub RS delikatnie wystaje aczkolwiek nie wygląda to źle, taki już urok tego ustrojstwa
  23. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No przecież o tym mówię drucior do wycinania szyb się też nadaje
  24. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lotka S-line i RS są przyklejane na taśmę i klej, to co jest w zwykłej A4 to profil klapy który sie nie zdejmuje, Lotki zakłada się na wierzch
  25. Czy ktoś wie jaką średnicę mają końcówki od S4 podwójne??? jakie największe da się wcisnąć w dyfuzor S4??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.