Treść opublikowana przez andynl
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chętni na spontana dziś na 17? zgłaszać się
-
B8 TrOOOOp
dyfuzor od S4 nie ma siatki jest jednolity z chromowana listwą http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No cóż klient ogólnie zadowolony, polecam Rogalową robotę, wie chłopak co robi
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
no jest najlepsze jest to że autko zaczyna się juz ładnie zbierać od 2tyś RPM co przedtem następowało przy 3,5 - 4 tyś więc nawet na wyższym biegu można spokojnie brać się za wyprzedzanie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
no na ośce raczej rewelacji nie nakręcisz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Andy będzie tylko czemu tak późno panowie?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
sama mapa była robiona, nie miałem sraczki na 300+, po trasce do domu jestem zadowolony autko ładnie się zbiera już od 2tyś RPM i głównie o to mi chodziło bo przedtem brakowało mocy na wyższych biegach. Jak wiadomo ośka to kaleka więc na szybkie starty spod świateł wcale się nie nastawiałem
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
98 Trakcja jest, no chyba że jej zbraknie to nie ma
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Tabelki będą później bo gdzieś maila wrąbało Ogólnie rzecz biorąc seria wypluła (i tu szok) 206,3 KM i 334,6Nm Po zabiegu pacjent 273,8 KM i 433,7 Nm Wielkie dzięki dla Witka i Hugo A na koniec prezes pokaże wam tyły
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
kurnia info lepsze niż w urzędzie skarbowym
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
W sprawie oleju wszystkich olewam całe życie jeżdżę na castrolu i zero problemów nie bardzo czaję o co cała ta wojna, nie trzeba na targu kupować i będzie ok ;-)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
W NL nie pojeździsz 125 na B A1 lub A trzeba mieć, ale Lublin to nie NL ;-)
-
Strefa motocyklistów
Fakt, tylko moc nie ta :-) taka tam mniejsza siostra ;-)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Leje wodę aż gary odpływają ;-) to nie jest wykonalne
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Filtr po 20tyś. YAMCIA to potwór MT 125 :-) wyrywa nerki przy ruszaniu ;-)
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
3Q0 955 455 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- DAwno mnie nie było, pora odświeżyć wątek Mało czasu ostatnio na modzenie no ale żeby nie było że nic to najpierw wpadła pierdółka od Janusza A dzisiaj trwały przygotowania autka, czyli wymiana oliwki, filtrów itp.itd Już niedługo będę mógł się pochwalić tabelką Dodatkowo 4reczka dostała koleżankę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przyjedziemy do Puław całą bandą i Ci nawtykamy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Strefa motocyklistów
No tak porywająca moc 125 centymetrów sześciennych między nogami Bardzo fajna pierdółka na początek, polecam- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
LOW LUBLIN contra HIGH STUDZIENKA- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ok trzymajmy się Twoich map w takim razie ;-)- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ma być burza wieczorem,jak by lało pędzimy pod tarasy?- Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
Ja mam opla Vivaro z 2.0TDCI autko ma już najechane 100tyś i sprawuje się jak do tej pory spoko. Czeka mnie teraz naprawa cieknącej pompy sprzęgłowej i przy okazji sprzęgła poza tym żadnych poważnych problemów nie było- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wpadnij na spota w niedzielę na pewno coś ktoś podpowie podrzuci- B8 TrOOOOp
No chyba na waszej wsi na naszej wsi wypełnia się sianem - Strefa motocyklistów