Treść opublikowana przez andynl
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
- Cars&Coffe Nederland
A kawa gdzie?- [B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Przeczytaj cały temat to będziesz wiedział dlaczego- [B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Fajnie aczkolwiek ja wolę na czerwono- Spoty Ziemii Holenderskiej!
Niestety nie da rady terminy naciągnięte jak stringi ;-)- Spoty Ziemii Holenderskiej!
No to lipa w sobotę pracuję- Strefa Śmiechu
Jakas nowa marka na rynku- Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
No i świeży chlebek- Spoty Ziemii Holenderskiej!
A to w sobotę czy w niedzielę jest?- Spoty Ziemii Holenderskiej!
O której może bym się wybrał- Spoty Ziemii Holenderskiej!
Od 2009 jeżdżę na żółtych blachach więc mogą sobie szukać. W takim wypadku sporo się zmieniło w tym temacie. 440€ to standardowy podatek za diesla, sprzedać klekota i kupić sobie benzynkę na żółtych blachach. Co do spota to tutaj jak zwykle chętnych kupa ale jak przyjdzie co do czego to d*pa- Spoty Ziemii Holenderskiej!
No to coś się musiało zmienić bo ja byłem zameldowany i miałem auto na PL blachcach ponad 3 lata żadnego podatku nie dostałem. Dużo Ci tego podatku przysłali?- Spoty Ziemii Holenderskiej!
i podatek Ci przyszedł na to auto ???- Spoty Ziemii Holenderskiej!
Jeśli masz auto na holenderskich numerach to płać podatek i nie kombinuj bo karę odczujesz dużo bardziej na kieszeni.- Spoty Ziemii Holenderskiej!
Panowie ja bym proponował jakieś miejsce gdzie można bez problemu zaparkować i pogadać Breda nie stanowi żadnego problemu ale znając parkingi na IKEA to będzie po prostu ciasno. Najlepszy by był jakiś parking gdzie można bez problemu się zaparkować. Proponowałem wcześniej żeby się spiknąć na torze w Zandvoort można przy okazji popatrzeć jak śmigają po torze, kwestia tylko czy nie będzie jakiegoś evenementu bo wtedy może być płatny wjazd na teren toru. Ewentualnie jak ktoś zna gdzieś jakiś duży parking to też może być. Proponuję spiknąć się w tę niedzielę 11 września no tylko kwestia ustalenia miejscówki. Wrzucajcie propozycje Circuit Park Zandvoort więcej info na http://www.cpz.nl/nl/home http://www.cpz.nl/nl/park-info Ewentualnie może być jakiś parking na trasie przy autostradzie jak ktos zna cos takiego- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Ziemii Holenderskiej!
Panowie problem tu jest zawsze ten sam, albo komus data nie pasuje, albo ma za daleko itd. itp Więc moja propozycja taka niech każdy podrzuci pomysł gdzie najlepiej by mu pasowało sie spotkać i z tego znajdziemy może jakąś miejscówkę gdzie wszystkim pasuje ( wyliczymy jakąś średnią ) Ja mogę w każdą niedzielę (resztę tygodnia pracuję) pasi mi Haga lub okolice aczkolwiek myślę że podjechać nawet 100km też nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu kwestia wcześniejszego ustalenia.- Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja już po urlopie także mogę się pisać na spota- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Y kiepsko dusisz chyba No ja nie mówię że ma zapas na stówkę ale jeszcze chciał iść więc coś tam jeszcze ma- B8 TrOOOOp
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Autko całkiem fajnie się zbiera na wyższych biegach i to mnie cieszy najbardziej, niestety nie było możliwości puszczenia autka na maksa po ściągnięciu łańcucha był zbyt duży ruch na drodze no ale przedtem łańcuch trzymał na 240 teraz bez problemu 260 i jeszcze rezerwa pod nogą- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
W sobotę powrót do NL więc będzie okazja przetestować te wszystkie niutokonie ;-) ------------------------------------------------------------------ dokonałem pierwszych obliczeń spalania po programie trasa 1500km prędkości pomiędzy 100 - 260km/h w tym około 60% trasy prędkości 180 - 260 km/h i 30% 100 - 130 km/h reszta czyli 10% to wolniej niż 100km/l średnia wyszła 9l/100km. zmierzyłem kawałek na autobani (około 400km) gdzie ciąłem 180 - 260 km/h non stop i wyszło mi około 12l/100km Także stwierdzam stanowczo że spalanie uległo poprawie o około 1l/100km (uśredniając)- B8 TrOOOOp
To jak sprawdzić??? [emoji10] W ruchu- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
On przez godzinę te kreski prostował haha- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja zawsze ;-) - Cars&Coffe Nederland