Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. A kawa gdzie?
  2. Przeczytaj cały temat to będziesz wiedział dlaczego
  3. Fajnie aczkolwiek ja wolę na czerwono
  4. Niestety nie da rady terminy naciągnięte jak stringi ;-)
  5. No to lipa w sobotę pracuję
  6. Jakas nowa marka na rynku
  7. A to w sobotę czy w niedzielę jest?
  8. O której może bym się wybrał
  9. Od 2009 jeżdżę na żółtych blachach więc mogą sobie szukać. W takim wypadku sporo się zmieniło w tym temacie. 440€ to standardowy podatek za diesla, sprzedać klekota i kupić sobie benzynkę na żółtych blachach. Co do spota to tutaj jak zwykle chętnych kupa ale jak przyjdzie co do czego to d*pa
  10. No to coś się musiało zmienić bo ja byłem zameldowany i miałem auto na PL blachcach ponad 3 lata żadnego podatku nie dostałem. Dużo Ci tego podatku przysłali?
  11. i podatek Ci przyszedł na to auto ???
  12. Jeśli masz auto na holenderskich numerach to płać podatek i nie kombinuj bo karę odczujesz dużo bardziej na kieszeni.
  13. Panowie ja bym proponował jakieś miejsce gdzie można bez problemu zaparkować i pogadać Breda nie stanowi żadnego problemu ale znając parkingi na IKEA to będzie po prostu ciasno. Najlepszy by był jakiś parking gdzie można bez problemu się zaparkować. Proponowałem wcześniej żeby się spiknąć na torze w Zandvoort można przy okazji popatrzeć jak śmigają po torze, kwestia tylko czy nie będzie jakiegoś evenementu bo wtedy może być płatny wjazd na teren toru. Ewentualnie jak ktoś zna gdzieś jakiś duży parking to też może być. Proponuję spiknąć się w tę niedzielę 11 września no tylko kwestia ustalenia miejscówki. Wrzucajcie propozycje Circuit Park Zandvoort więcej info na http://www.cpz.nl/nl/home http://www.cpz.nl/nl/park-info Ewentualnie może być jakiś parking na trasie przy autostradzie jak ktos zna cos takiego
  14. Panowie problem tu jest zawsze ten sam, albo komus data nie pasuje, albo ma za daleko itd. itp Więc moja propozycja taka niech każdy podrzuci pomysł gdzie najlepiej by mu pasowało sie spotkać i z tego znajdziemy może jakąś miejscówkę gdzie wszystkim pasuje ( wyliczymy jakąś średnią ) Ja mogę w każdą niedzielę (resztę tygodnia pracuję) pasi mi Haga lub okolice aczkolwiek myślę że podjechać nawet 100km też nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu kwestia wcześniejszego ustalenia.
  15. Ja już po urlopie także mogę się pisać na spota
  16. Y kiepsko dusisz chyba No ja nie mówię że ma zapas na stówkę ale jeszcze chciał iść więc coś tam jeszcze ma
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie trzeba
  18. Autko całkiem fajnie się zbiera na wyższych biegach i to mnie cieszy najbardziej, niestety nie było możliwości puszczenia autka na maksa po ściągnięciu łańcucha był zbyt duży ruch na drodze no ale przedtem łańcuch trzymał na 240 teraz bez problemu 260 i jeszcze rezerwa pod nogą
  19. W sobotę powrót do NL więc będzie okazja przetestować te wszystkie niutokonie ;-) ------------------------------------------------------------------ dokonałem pierwszych obliczeń spalania po programie trasa 1500km prędkości pomiędzy 100 - 260km/h w tym około 60% trasy prędkości 180 - 260 km/h i 30% 100 - 130 km/h reszta czyli 10% to wolniej niż 100km/l średnia wyszła 9l/100km. zmierzyłem kawałek na autobani (około 400km) gdzie ciąłem 180 - 260 km/h non stop i wyszło mi około 12l/100km Także stwierdzam stanowczo że spalanie uległo poprawie o około 1l/100km (uśredniając)
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jak sprawdzić??? [emoji10] W ruchu
  21. On przez godzinę te kreski prostował haha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.