Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Gratuluję Andy, dobrze myślisz. Myślałem że powiesz mi że się mylę a tu d.... no to na razie się wstrzymam z zakupami Panowie po wymianie GATEWAYA zanim ściągnę CP jakie mogą być objawy, co nie będzie działało? da się dojechać do ASO?
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K0998068A http://shop.ahw-shop.de/reparatursatz-fuer-den-joystick-vom-mmi-drehknopf-original-audi-8k0998068a?c=2475
  3. zmień sama obudowę lampki da się rozebrac ja u siebie wymieniałem kichy załóż stare i bedzie po problemie
  4. andynl odpowiedział(a) na emas temat w Audi A4 B8
    Kolego ale Ty nie masz luzu na sworzniu tylko ramię wycieraczki jest elastyczne. Spróbuj przy samym mocowaniu poruszać czy jest tam luz, możliwe że się przyblokowało i sworzeń obrócił się w ramieniu wycieraczki w takim przypadku wymienić ramię i po bólu.
  5. zamówiłem kilka drobnych pierdółek, podczas modzenia połamałem kilka plastików nadejszła pora żeby to powymieniać Przymierzałem się do zrobienia ASA ale okazało się że muszę gatewaya wymieniać i na razie dałem sobie spokój bo nie mam za bardzo czasu na takie zabawy, będzie musiało poczekac
  6. z jakiego powodu wymieniałes lampę?
  7. W NL wszystko jest drogie bo mają bardzo wysoki podatek BPM. Będąc ostatnio w salonie pytałem ile by mnie kosztowało nowe A6 w avancie, w sumie wychodziło cos koło 15tyś€ samego BPM, pan zaproponował mi szukanie auta w niemczech używki do 2 lat BPM schodzi wtedy o połowę
  8. Spokojnie wszystko w swoim czasie w wakacje będzie wizyta w czipowni ---------------------------------------------------- Popełniłem bardzo poważnego moda na skalę europejską
  9. Dres do tego dokładają
  10. andynl odpowiedział(a) na dadi84 temat w Audi A4 B8
    dokładnie to nie wiem musisz przelecieć po wszystkich bytach w sterowniku i zobaczyć czy jest za ptaszkowanie to co masz w aucie, ewentualnie pożyczyć od kogoś przełączniki i zamienić zobaczyć czy cos to zmieni, choć na moje chłopskie myślenie gdyby tam coś było nie teges to byś miał błędy
  11. simon w tylnej klapie jest wzmacniacz antenowy (na szybie) z tego co pamietam tam była podobna wtyczka tylko nie wiem czy akurat była niebieska, na bocznej szybie też chyba jest wzmacniacz także szukaj w tych okolicach
  12. andynl odpowiedział(a) na carpaccio temat w Audi A4 B8
    A jak ma być, kupujesz zakładasz, jak nie chcą wejść to wiadro cieplej wody i poszedł
  13. Gratki fury. Auto z ładnym wypasem tylko jedyne co mnie dziwi to bix z przodu a z tyłu zwykła lampa
  14. andynl odpowiedział(a) na dadi84 temat w Audi A4 B8
    Sprawdź kodowanie w sterowniku może się rozkodowało jak miałeś odłączone aku
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmm ciekawe u mnie nie działajet, kodowanie jakieś robiłeś?
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a wszystkie przyciski beda działac?? w przedlifcie?? Przycisk od navi nie będzie śmigał
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cena okazyjna to leży i czeka A to Ty chciałeś nową kierę za 2 piwa
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Darli sie że łamanych kier nie można dostać a leży i czeka http://a4-klub.pl/index.php?/topic/357026-fabryczne-nowa-kierownica-polift-z-airbag-scieta/
  19. albo kopa w zadek przy wyjściu no i oczywiście wydrukują Ci za darmo rachunek
  20. Tak ASO da gratisa, na pewno
  21. Tutaj jest wszystko co powinieneś wiedzieć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/
  22. http://allegro.pl/czujnik-pdc-parkowania-audi-a3-a4-b8-03-12-i6043428646.html http://allegro.pl/pdc-przedni-parktronik-audi-a4-b8-4h0919275a-i6137510730.html Tutaj masz wszystko opisane http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/
  23. To całkiem oddzielny element, jest zamontowany na oparciu tylnej kanapy na klipsach można to zdemontować w każdej chwili, ja mam u siebie wyjętą bo nie jest mi do niczego potrzebna http://allegro.pl/audi-a4-b8-roleta-siatka-i6141366705.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.