Treść opublikowana przez andynl
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Matrix proszę szanownego, matrix to jest to co trzeba
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Leżajsk najlepszy ??? co Ty to chłopaku opowiadasz, po pierwszym bym miał torsje
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A no właśnie dynamo zostało w Lublinie, pierdoła ja zapomniał pożyczyłem od znajomego Marne V8 w nibylandii 2008 rok za 85 tyś €
-
A4 B8 SEDAN LZ7H CAGB 2009/2010
czekamy na fotki :facepalm: :facepalm: nietoperze tam masz???
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
- B8 TrOOOOp
czy jak mam zestaw z lewarkiem i dojazdówką ja tu na zdjęciach powyżej to oznacza że nie upchnę tam ori subwoofera? Do subwoofera musisz mieć tak (ori z dojazdówką)- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Pojechałem ostatnio do ASO na przegląd, a ponieważ musiałem poczekac pół godzinki to zrobiłem sobie kawkę i poszedłem zwiedzać Uwaga fotki z mikrofali Dawno nic nie modziłem bo czasu brak więc żeby totalny zastój nie nastąpił na pokład wpadło lato- A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
wiem zrobiłem jazdę próbną tylko mi w głowie siedzi 3.0 TFSI a z tym ciężka sprawa- A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Czyżbyś się zastanawiał nad C7? Już od dawna się zastanawiam, tylko że od zastanawiania kupików nie przybywa- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Fabryka dodaje kabelek od słupka do sterownika drzwi, resztę trzeba sobie dorezać, czyli od słupka do lusterka wew i ewentualnie od sterownika do lustra zew- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też tam kiedyś robiłem całkiem spoko- A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Mam tak samo, już allegro wertowalem ale te co mi się podobają około 2tys No niestety taki mamy klimat- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
znam ten ból, człowiek tyle ślęczał, modził, pucował to i odruch się wyrobił- A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Wcale nie podpuszczam ale ścięta wyglądała by jeszcze lepiej a tak na marginesie to ja nie powinienem wchodzić w dział A6 bo przychodzą mi do głowy drogie pomysły- AUDI A4 B8 AVANT CAGB
LZ5A deep see blue pearl (czyt. zawsze brudna) znam z własnego doświadczenia, ale w słońcu jest w pytę- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Uwaga na drodze na wariata w białym B8, czester celuje na liftowy przód- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
to nie audizine tylko audienthusiasts hier you go http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLighting.html- Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
A widzisz czyli z moją głową jeszcze nie jest tak źle chociaz ja kupując sterowniki patrzyłem czy maja odpowiednie piny nie koniecznie sugerując się kwadracikami. Kiedyś kupiłem sterownik do 8 kanałów PDC z liteką F bodajże a po podpięciu VCDS okazało się że został przeprogramowany i ma inną literkę na końcu więc wcale bym się nie zdziwił jakby sterowniki drzwi miały czasem podobny motyw, no ale jak nie patrzeć jak nie ma pinów to nie pojedzie- Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
A to ciekawe to teraz już sam nie wiem,- Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
Ludzie ale po co Wy kombinujecie z tymi modułami to tyle samo roboty jak podłączyć wedle schematu mar-m1 i działa idealnie i ze złożonymi lustrami. Sami sobie problemów wyszukujecie :facepalm: :facepalm: Sterowniki z pełnymi kwadratami były do obsługi składanych luster, te z nie pełnymi kwardatami nie mają pinów tam gdzie trzeba- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
skórkę z nitką- Audi A6 C7 by 7ups
Kiera robi ogromną robotę, jak by przesiąść się do całkiem innego auta- Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych
Do sterownika drzwi było podpięte podświetlenie w lusterkach Hohe pomieszał mody- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ale o czym Ty mówisz, jaki foch, spokojny człowiek ze mnie, tylko czasem nie wkór...aj lwa jak lew sra- Przedni zderzak S LINE czy pasuje dolna osłona ?
Kolego tak jak już pisałem dokładka nie bedzie pasowała do zwykłego zderzaka bo są inaczej skonstruowane, zwykły zderzak nie ma dokładki, to co wrzuciłes na zdjęciach to jakas chińszczyzna z ebaya lub cos w tym stylu, natomiast numer części który wrzuciłes to właśnie numer dokładki do zderzaka S-line S4. Jak się uprzesz to podejrzewam że po dużej rzeźbie to spasujesz ale efekt bedzie raczej mizerny - B8 TrOOOOp