Treść opublikowana przez andynl
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Chłopaki stanowczo musicie zmniejszyć ilość zioła
-
B8 TrOOOOp
Aaaaaa to ja takie nie widziałem ale na pewno by sie przydało bo mnie wkurza wlewanie płynu
-
Brak oświetlnie a drzwiach i schowku i pod nogami
Nie świecą bo to nie są lampki tylko odblaski, najprawdopodobniej nie masz zainstalowanego oświetlenia drzwi o schowku nie wspomnę. Wyjmij sobie jedną czerwoną "lampkę" to się dowiesz czy to lampka czy tylko odblask
-
Czy warto zalewać do pełna?
Ja tankuje zwykle na jednej stacji i gdy akurat jestem w pobliżu to tankuje do odbicia pistoletu bez względu ile mam w danym momencie w baku, lubie gdy wskazówka paliwa ma wzwód
-
AUdI A4 B8 [Dark Sedan]
Standard ja tez dopiero co robiłem, w kolejce czekaja łożyska kół tylnych, to kolejna plama audi po olejowym TFSI Fajny golas bezawaryjności
-
B8 TrOOOOp
A po Polsku to co Ty chcesz?
-
B8 TrOOOOp
Raczej wątpię żeby to był kod koloru 8K0698221 Cena jest troszkę kosmiczna za te blaszki http://shop.ahw-shop.de/reparatursatz-blende-s4-original-audi-a4-s4-8k-bremssattelblende-vorderachse?c=3082
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
No i zaczyna wygladać jak u mnie, czyli w pytę
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Kupi limo i każe się wozić
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Siatka i taśma się przydaje, tej alu lagi ja nie kupowałem bo mi nie potrzebna a tylko by zawalało miejsce, ogólnie modzik jest OK
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Cześć Ola, na pewno się wciągniesz arrcio Ty tam nie krzycz głośno bo Cie żonka na spota nie puści A tak w ogóle jak tam Twoje prądy? znalazły się? Taaaaa a prezes od razu z grubej rury
-
Montaż panelu sterującego nawigacją
Kolego to mniej więcej tak jak byś próbował założyć ładną klawiaturę do telefonu bez bateri Sam panel niczego nie obsłuży potrzebna do tego reszta, czyli teoretycznie montaż całej navi koszta koło 3tyś
-
B8 TrOOOOp
Nówka sound paket w niemieckim ASO http://shop.ahw-shop.de/soundpaket-audi-a4-/-a5-original-endschalldaempfer-tuning-doppelrohr-anlage-sport?c=3359
-
Bulgotanie, przelewanie się wody w nagrzewnicy po odpaleniu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Kolego miałem ten sam problem u siebie, byłem 3krotnie w ASO z gwarancją, najpierw powiedzieli mi że odpowietrznik był walnięty, niestety nie pomogło, kolejne 2 wizyty wciskali mi że to nie płyn chłodniczy tylko przy odpalaniu samochodu reguluja się klapy nawiewu stąd ten dźwięk :facepalm: Na chwilę obecną bulgotanie ucichło i do dziś nie wiem co tak na prawde było przyczyną :facepalm: Hej, czy coś nowego w temacie? odgłos "przelewania się" płynu jakby w nagrzewnicy (domniemywam, że to z nagrzewnicy, bo słychać ten dźwięk spod podszybia podczas jazdy). Od 4 lat słyszę ten odgłos, ale tylko na zimnym silniku i kiedy jest zimno na zewnątrz. Po nagrzaniu samochodu dźwięk ustaje. Do tej pory bagatelizowałem temat i nic z tym nie robiłem... ale nęci mnie temat ubytków płynu chłodniczego, który muszę dolewać w ilości ok. 1L/20000 km. Płynu ubywa szczególnie zimą... pod deską i na dywanikach sucho szyby nie parują więc przypuszczam, że ubytek to nie wina nagrzewnicy. na razie uzupełniłem płyn na max i będę sprawdzał szczegółowo ubytki zanim zacznę szukać wycieków Spróbuję jeszcze odpowietrzyć układ jak w tym poście http://a4-klub.pl/index.php?/topic/209238-dziwne-dzwieki-po-wymianie-filtru-kabinowego/ U mnie ostatnio znowu się bulgotanie pojawiło, ale płyn cały czas ma max, widzę że to jakiś fabryczny dodatek do tego auta
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
tylko klekot
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie w każdej się znajdzie, u mnie są wolne miejsca ale brak pinów i musiałem się doklejać do innego kabla
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie we wszystkich autach jest wolne miejsce w skrzynce bezpiecznikowej żeby sie podpiąć dlatego jest inna możliwość do lampki w podsufitce
- B8 TrOOOOp
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Głosujemy panowie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347647-grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/?mode=show
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
E ta lista to lipa, bez listy ściskałem się z prezesem, że już nie wspomnę o wspólnym posiłku i bruderszafcie
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Szybe wymieniałem w ASO na ORI wszystko zrobione jak należy żadnego trzeszczenia, ani usmarowanej tapicerki, pojechałem niby kleić ale mi powiedzieli że lepiej wymienić więc bardzo sie nie upierałem
-
planowana "rewitalizacja" wnętrza - kilka pytań
Kolego temat wymiany kierownicy znajdziesz w dziale "Zrób to sam" wszystko jest tam dokładnie opisane. Jeśli chodzi o wymianę pokrowców to myślę że to temat do zrobienia ale na pewno bedzie sporo zabawy. W fotelu są maty grzewcze więc wymiana samego poszycia niczego nie zmienia w kwestii grzania, widziałem na innym forum NL gościu dokładał maty grzewcze w A5
-
Mocowanie listew w bagazniku avant
Jak bedę miał chwilę to zrobię zrzuty i wrzucę na razie brak czasu
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Kolego ja wymieniałem u siebie szybę 2 tygodnie po odebraniu auta z salonu na szczęście pan bozia dał ubezpieczenie więc wcale się nie zastanawiałem Gratki autka niech sie dobrze sprawuje
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Zuch żona Autko ładniusie