Treść opublikowana przez andynl
-
Lampy LED tył niektóre diody nie świecą
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że lampy do sedana robi Hella więc cena większa ale jakość gorsza od lamp do Avanta produkowanych w PL.
-
Zestaw narzędzi w podłodze bagażnika - Avant
Kolego ja w miejscu po lewej stronie pod kluczem do kół trzymam nasadkę od śrub zabezpieczjących koła i pasuje tam idealnie, Może jutro strzelę jakąś fotkę jak to u mnie wygląda
- CZERWONY T5.2
-
B8 TrOOOOp
Ja na Twoim miejscu wkładał bym ORI, z tymi lampami z linka podobno różnie bywa
-
Poznań -13
Lublin -17
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Kolego nie silniki sa do d... bo te są całkiem dobre tylko użyte przez audi niektóre podzespoły są do d...., u mnie po gwarancyjnej naprawie (wymianie podzespołów) silniczek chodzi jak malina więc nie uogólniajmy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Parking: Parking jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach od 6:00 do 24:00, pierwsze trzy godziny korzystania z parkingu są bezpłatne.Na podziemny parking Tarasów Zamkowych wjechać można zarówno od strony Al. Tysiąclecia, jak i od strony Al. Unii Lubelskiej. Bezpośrednio na poziom -2 można wyjechać od strony Al. Unii Lubelskiej. Możliwy jest przejazd pomiędzy poziomami. Parking jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach od 6:00 do 24:00, pierwsze trzy godziny korzystania z parkingu są bezpłatne. Kasy parkingowe zlokalizowane są przy wszystkich wyjściach z Tarasów Zamkowych na parking. Płatność możliwa jest tylko gotówką. W razie problemów, prosimy o kontakt z Biurem Parkingu, które znajduje się przy wyjściu na parking na poziomie -1. Cennik: do 3 godzin gratis 4 godzina i następne 2 zł Opłata za zagubienie biletu = 50 zł. Abonament miesięczny = 200 zł
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pojedziemy się dowiemy, majątku na pewno nie kosztuje a w te mrozy pod ziemią cieplej Kto tam weźmie miernik spróbujemy znaleźć arrciowi prąd bo sierotka zgubiła
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kto nie przyjedzie ten trąba rura
-
klimatyzacja jednostrefowa brak info na wyswietlaczu
Temperaturę pokazuje tylko w trybie auto
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hugo chłopie nie pisz tu takich rzeczy bo sobie jeszcze pomyślą że na jakiejś orgii byliśmy A tak na marginesie zrobiłem krótki test koła (do Piask i z powrotem ) i ucichło, także
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
Musisz podciągnąć dodatkowe kabelki do kierunków w klapie, kodowania możesz próbować sam jak wiesz co i jak, jesli nie masz o tym pojęcia to sam się nie baw bo jeszcze uwalisz sobie komfort- Dlaczego olej Castrol ma tak złą opinię wśród internautów
O i tu się zgodzę z kolegą choć u siebie zlewając castrola po 15tkm wcale nie jest czarny a raczej po prostu trochę ciemniejszy od nowego, więc wnioskuję że silnik nie jest brudny po prostu to co się zużywa podczas pracy silnika (no bo nie oszukujmy się prawa fizyki działają też w silniku) powoduje zmianę koloru Kolego no właśnie nie wiemy bo są i przeciwnicy i zwolennicy dlatego cała ta dyskusja tutaj- CZERWONY T5.2
O masz tu się schował i jeszcze jakiś autobus tu ma- Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Gratki zakupu Kółka większe by się przydały- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Czekam aż mi się skonczy gwarancja na stage2- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Powolnymi kroczkami zbliżam się ku 60tkm. Program będzie w lecie- B8 TrOOOOp
Jak się przyjrzeć uważnie to widać że naklejka na prawej jest troszkę niżej przyklejona więc raczej na pewno to jakiś twórca ludowy- B8 TrOOOOp
Trochę zalatuje chińszczyzną ten napis- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wydobywają mi się dziwne dźwięki z tego koła, sprawdziłem wszystko dookoła kilka razy, zmieniałem koło, opony, heble i nic z tego nie wynikło więc zostało łożysko. Jutro jestem umówiony z PREZESEM klubu łubu dubu, jedziem do jego super mechaniora będzie robił sekcja wykaże czy to było łożysko czy dalej będę szukał- Brak świateł cofania
Hmmm bardzo ciekawe, no ale w sumie to może i lepiej- B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228163-ciekawe-aukcje-allegro-ebay-a4-b8-nie-wrzucamy-wlasnych-nie-komentujemy/page-92#entry4699987- Jakie Końcówki wydechu
Nie podobają nam się bo ich nie widać; )- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Otwieram FB - a tam HUGO Otwieram A4Klub - a tam HUGO Jadę na spota - a tam HUGO Boję się otworzyć lodówkę :huh: Też tak macie - Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant