Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że lampy do sedana robi Hella więc cena większa ale jakość gorsza od lamp do Avanta produkowanych w PL.
  2. Kolego ja w miejscu po lewej stronie pod kluczem do kół trzymam nasadkę od śrub zabezpieczjących koła i pasuje tam idealnie, Może jutro strzelę jakąś fotkę jak to u mnie wygląda
  3. andynl odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    chipsa mu
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja na Twoim miejscu wkładał bym ORI, z tymi lampami z linka podobno różnie bywa
  5. Lublin -17
  6. Kolego nie silniki sa do d... bo te są całkiem dobre tylko użyte przez audi niektóre podzespoły są do d...., u mnie po gwarancyjnej naprawie (wymianie podzespołów) silniczek chodzi jak malina więc nie uogólniajmy
  7. Parking: Parking jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach od 6:00 do 24:00, pierwsze trzy godziny korzystania z parkingu są bezpłatne.Na podziemny parking Tarasów Zamkowych wjechać można zarówno od strony Al. Tysiąclecia, jak i od strony Al. Unii Lubelskiej. Bezpośrednio na poziom -2 można wyjechać od strony Al. Unii Lubelskiej. Możliwy jest przejazd pomiędzy poziomami. Parking jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach od 6:00 do 24:00, pierwsze trzy godziny korzystania z parkingu są bezpłatne. Kasy parkingowe zlokalizowane są przy wszystkich wyjściach z Tarasów Zamkowych na parking. Płatność możliwa jest tylko gotówką. W razie problemów, prosimy o kontakt z Biurem Parkingu, które znajduje się przy wyjściu na parking na poziomie -1. Cennik: do 3 godzin gratis 4 godzina i następne 2 zł Opłata za zagubienie biletu = 50 zł. Abonament miesięczny = 200 zł
  8. pojedziemy się dowiemy, majątku na pewno nie kosztuje a w te mrozy pod ziemią cieplej Kto tam weźmie miernik spróbujemy znaleźć arrciowi prąd bo sierotka zgubiła
  9. Kto nie przyjedzie ten trąba rura
  10. Hugo chłopie nie pisz tu takich rzeczy bo sobie jeszcze pomyślą że na jakiejś orgii byliśmy A tak na marginesie zrobiłem krótki test koła (do Piask i z powrotem ) i ucichło, także
  11. Musisz podciągnąć dodatkowe kabelki do kierunków w klapie, kodowania możesz próbować sam jak wiesz co i jak, jesli nie masz o tym pojęcia to sam się nie baw bo jeszcze uwalisz sobie komfort
  12. O i tu się zgodzę z kolegą choć u siebie zlewając castrola po 15tkm wcale nie jest czarny a raczej po prostu trochę ciemniejszy od nowego, więc wnioskuję że silnik nie jest brudny po prostu to co się zużywa podczas pracy silnika (no bo nie oszukujmy się prawa fizyki działają też w silniku) powoduje zmianę koloru Kolego no właśnie nie wiemy bo są i przeciwnicy i zwolennicy dlatego cała ta dyskusja tutaj
  13. andynl odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    O masz tu się schował i jeszcze jakiś autobus tu ma
  14. Gratki zakupu Kółka większe by się przydały
  15. Czekam aż mi się skonczy gwarancja na stage2
  16. Powolnymi kroczkami zbliżam się ku 60tkm. Program będzie w lecie
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak się przyjrzeć uważnie to widać że naklejka na prawej jest troszkę niżej przyklejona więc raczej na pewno to jakiś twórca ludowy
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trochę zalatuje chińszczyzną ten napis
  19. Wydobywają mi się dziwne dźwięki z tego koła, sprawdziłem wszystko dookoła kilka razy, zmieniałem koło, opony, heble i nic z tego nie wynikło więc zostało łożysko. Jutro jestem umówiony z PREZESEM klubu łubu dubu, jedziem do jego super mechaniora będzie robił sekcja wykaże czy to było łożysko czy dalej będę szukał
  20. Hmmm bardzo ciekawe, no ale w sumie to może i lepiej
  21. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228163-ciekawe-aukcje-allegro-ebay-a4-b8-nie-wrzucamy-wlasnych-nie-komentujemy/page-92#entry4699987
  22. Nie podobają nam się bo ich nie widać; )
  23. Otwieram FB - a tam HUGO Otwieram A4Klub - a tam HUGO Jadę na spota - a tam HUGO Boję się otworzyć lodówkę :huh: Też tak macie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.