Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jest gdzieś na forum temat o łożyskach kół bo jakoś nie mogę znaleźć?
  2. Miałem dwie mydelniczki to mogę Ci coś w tym temacie powiedzieć
  3. Standardowo dają rok gwarancji na stage2, ale jak zapewne sam sie orientujesz norma w ASO to 0,5l na 1tyś więc raczej trudno powiedziec że daja gwarancję że nie będzie brał. Jak na razie u mnie nie bierze oliwy wcale więc moge powiedziec że operacja sie udała
  4. Trabancik miał kranik do rezerwy i jak się go nie zamknęło na noc to rano była kałuża pod pudełkiem a że to dwuciach to wypluwał oliwę z benzyną więc stąd mi się skojarzyło
  5. Niestety w dwuosobowej kanapie nie ma prowadnic do zagłówka, przerabiałem ten temat z kanapą od A5
  6. Z wyjęciem jest trochę zabawy, boki wyskakuja bez problemu ale dolne zatrzaski sa oporne, broń boże nie ciąg góry bo połamiesz zatrzaski
  7. Tapicerka do ściągnięcia, nie ma co kombinować
  8. Standardowo jest chyba co 5 spryśnięcie włączają się spryski lamp, poza tym po odpaleniu auta i przy zapalonych lampach ida automatycznie
  9. Tak było robione gwarancyjnie
  10. Grześ a ty jak zwykle o kobitach, auto oglądaj
  11. U mnie po stage 2 przejeździłem około 2tyś i znikło około 250 - 300ml wymieniłem oliwę zrobiłem koło 5 tyś i nie wziął ani grama
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to daj znać to jest na tyle fajne że można to rozciągnąć i widać w przybliżeniu gdzie będzie pryskało, bo tak zwykłą szpilą to celowanie panu bogu w okno
  13. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fajny przyrząd ten mniejszy kiedyś kupiłem i po 2 krotnym ustawieniu wypadła mi ta szpilka
  14. No tak jak nie kominami to EGRem olej ucieka normalnie jak w trabancie
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pacniete
  16. Z tego co sie orientuję taki wydech da się zrobić tylko w dieslu, prawda to?
  17. wyjąć baterie
  18. I dlaczego psujesz frekwencję? A bo te spoty daleko chole....nie nie zdążę dojechać na 17
  19. wąski trochę ten laczek jak dla mnie jakie to ma ET?
  20. No to pochwal si,e jakie to rozmiary? ORI czy podróba?
  21. Tez widziałem i powiem że wcale to światło z tych LEDów nie jest mocne, przynajmniej jak dla mnie
  22. Tez tak myślałem ale nie jestem pewien czy to lustro ma fotochrom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.