Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    znaczy zamawiam A tak na marginesie dużo roboty z wymianą tego łożyska?
  2. Możliwe że się naczytałeś o Hold Assist, ja nie słyszałem żeby się ręczny sam zaciągał
  3. A co chcesz kodować?
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy to się będzie nadawało ??? http://allegro.pl/fag-lozysko-piasta-kola-przod-audi-a4-b8-a5-q5-i5619911780.html
  5. Będzie opóźnienie zatwardzenie na trasie do Lublina
  6. tak w bagażniku To co panowie jakiś spontan jutro na rozruszanie brzuchów?
  7. Święta są chłopie wszyscy piją
  8. Zepsutą kupiłeś kierownik po złej stronie Bezawaryjnosci i powodzenia w modach
  9. Panowie podziękował za miło spędzony czas Wszystkim Wesołych Świąt A propo kalendarza może jekieś zamówienie grupowe??
  10. wbijaj na 16.45 Panowie jak się ktoś nie wyrobi na 16.45 to niech przyjdzie później, restauracja otwarta dziś do 20 (do 19 mozna zamawiac dania gorące) Zarezerwowane jest na 12 osób więc spokojnie się pomieścimy, zresztą zawsze jest opcja rozszerzenia, zostałem zapewniony że raczej tłumów nie bedzie
  11. spóźnieni stawiają baniaczek piwa
  12. No jak tam panowie wszyscy z listy się dziś pojawią czy e tam gdzie tam??
  13. Szanowne kolezanki wszystkie chcą chlać a zarezerwować nie ma komu ni ładnie. Wracając do tematu rezerwacja zrobiona na jutro na godz 17 w restauracji Giuseppe na ul.Hipotecznej 3 zapraszam szanowną listę na śledzia proponuję przyjść 10 - 15 minut wczesniej spotkamy sie pod restauracją
  14. Napisz do Siemiana może coś ma koszt od 2 do 2.5tys
  15. Kto się podejmie załatwienia rezerwacji? bo od tego trzeba by zacząć
  16. Ja się założę że przez kilka tygodni będzie jeździł w rękawiczkach
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale ten sie chyba nie wysuwa, a to jest całe clou programu. Miałem ten sprzęt to się nie wysuwa i po kilku użyciach ta igła mi wypadła poza tym można ustawiać godzinami :facepalm:
  18. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a tej igły się oczywiście wymienic nie da?
  19. No to teraz na pewno coś ukręci Fajnie leży w dłoni nie???
  20. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie gniewamy sie niechlujo ale żeby się to więcej nie powtórzyło
  21. Ja mam cos takiego zakupione i smiga mi się na tym całkiem spoko, (rekreacyjnie)
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie w VCDS tylko całe auto trzeba wcisnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.