Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Nie wkladaj kluczyka do stacyjki i możesz spokojnie wypinac . Plastiki ciagniesz do góry same wyskocza
  2. Nie wiem co zrobił ale należy mu się
  3. Dobrze rozumiesz, potrzebne Ci też będą odpowiednie piny do kostek pod fotelami, instalację ciągniesz w progach, najlepiej wyciągnąć wszystkie stołki wtedy jest łatwy dostep do wszystkiego
  4. Gdzie urzędujesz może coś pomogę, może byc na PW
  5. Dokładnie panowie Hugo ma teraz inne problemy na głowie, zdjęcia zaczekają
  6. :decayed: byle by się nie oślił to bedzie OK
  7. diody w klamkach chyba nie maja opornika po prostu są zastosowane 12V, przygladałem sie temu i nie zauważyłem żadnych opor.
  8. Czasem diody są na małym prądzie 3V to wtedy z baterią 9V jest porażka ale akurat ledy w klamkach są 12V lub mają zalany opornik w obudowie śmiało można testować baterajką
  9. spokojnie możesz podłączać, ja testowałem na baterii 9V
  10. To ja coś chyba źle robię bo wychodzi na to że moi staruszkowie maja zawód ojciec i matka
  11. Tylko nie zepsuj od razu
  12. znaczy drogo ale przynajmniej ładnie
  13. Ach Ty sklerotyku MCE złącze 17-stykowe czarne pin 9 ( sterowanie masą do lampki sufitowej ) i stały + w drzwiach złącze 20-stykowe pin 18
  14. Panowie i panie Mountainbike Capriolo Gila 2.0 potrzebuję opinię czy warto to kupić czy coś to wart
  15. Są ale robiłem bez zdejmowania foteli i nie mogłem pocelować śrubą, drugi fotel odkręciłem bo już mi nerwów zabrakło i poszło w 5 min fotki nocne
  16. No przecież napisałem że jak nie ma imprezy to jest za darmo
  17. Ale tamten parking jest płatny a na torze jak nie ma żadnej imprezy to za darmochę, można spokojnie pogadać
  18. No to najwyższa pora Adres znajdziesz w necie wystarczy wpisac w wujka gugla Circuit Park Zandvoort
  19. No to może w niedzielę 11tego na CPZ jak bedzie pogoda oczywiście, można wjechac do środka tam jest duży parking?
  20. W sobotę ludziska pracuja więc może być ciężko, poza tym z tego co widzę to Holandia totalnie zapadła w sen
  21. andynl odpowiedział(a) na Boras27 temat w Audi A4 B8
    Oj chyba się cos zjarało
  22. andynl odpowiedział(a) na Boras27 temat w Audi A4 B8
    A kluczyka do drzwi nie masz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.