Treść opublikowana przez andynl
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Nie mam pojęcia, podejrzewam że wiązka jest przygotowana pod wiązkę zderzaka made in KUFATEC, mierzyłem czy dało by się ją założyć z lewej strony i niestety ale jest dużo za krótka
-
Panewki prośba o ocenę
Tak jak kolega wyżej napisał daj wał do sprawdzenia jeśli jest OK to wystarczy wymienić panewki na nowe, ale to bedziesz wiedział jak sprawdzi fachowiec
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Przed założeniem zderzaka położyłem sobie wiązkę przed autem tak żeby wtyczka była po prawej stronie auta (tak miałem położoną wiązkę z KUFATECA) i pokazywał mi czujniki odwrotnie( lewe miałem z prawej strony) więc najprostszym sposobem było przełożenie pinów i tu wielkie dzięki za schematy
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Mam to samo gdzie by,m nie parkował to wszystko piszczy
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
BM Customs Lubartów, ale jakość nie powaliła mnie na kolana --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ostatnio brak czasu na cokolwiek ale wreszcie po 2 tygodniach udało mi się ogarnąć do końca PDC przód Po kodowaniach wszystko aligancko działa wizualizacja też
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A sterownik z literką P to chyba ie będzie miał wizualizacji ? bez problemu ci powinien pojśc Po przekodowaniu sterownika na A48K wszystko elegancko ruszyło, działa i jest wizualizacja A tak już całkiem na marginesie, ORI wiązka zderzaka przedniego ma kostkę do połączenia po lewej stronie auta, wiązka z Kufateca starcza tylko na ułożenie jej z prawej strony w związku z tym wynikł problem że jest wszystko za krótkie, rozwiązałem ten problem poprzez założenie wiązki zderzaka odwrotnie i przełożenie pinów w kostce od czujników żeby L było L a R było R taka tam wiadomość dla potomnych
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Właśnie dlatego pytałem bo jeszcze może to działać na czujniku ABS Ja tego badziewia u siebie nie ruszałem bo wystarczy że pod pompujesz koło i trzeba wszystko od nowa ustawiać i będzie waliło komunikatami
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
Ja kiedyś z Volviaka jak wrzuciłem do pralki to sie nadawały do wyj.....nia
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Klocki weź sobie FERRODO a tarcza ja bym brał ZIMMERMAN
-
Dyfuzor a zderzak S-line
- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Już się nie mogę doczekać Będzie pan zadowolony, mnie już ze dwa razy uratowały przed BUUUM- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
nie ma to ja S-ka- Dyfuzor a zderzak S-line
Slizgi zostają te same , wymiana ślizgów dotyczy zmiany na liftowy zderzak- [B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
LPG założyłeś????- Dyfuzor a zderzak S-line
powinien pasić a najlepiej to sobie zadzwoń i poproś o numery tych gratów bo napisane że ORI- Wycieraczki - zima\lato inne?
ASO koszt cos koło 50€- Dyfuzor a zderzak S-line
Popraw linek od zderzaka bo nie działajet- SWAP hamulców w Audi A4 B8
Potwierdzam zmieniałem swoje heble i kupiłem komplet z osłonami i okazało się że są identyczne jak na 320- [B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
cywilizowany świat niedługo będzie miał w każdym samochodzie meczet Piesa za***ista reszta taka sobie ubierac golasa Bezawaryjności- Wycieraczki - zima\lato inne?
Ja kupuje ORI są wielosezonowe po roku nadal są dobre- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Moduł obsłuży Ci QQ1, mam u siebie ten sam i wszystko śmiga Przycisek na pewno da się zamontować tutaj masz więcej na ten temat http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLock.html- Regulacja siły wspomagania
ADS rozwiązuje sprawę, wrzucasz na komfort i masz luźniej- czujniki cofania, parkowania cichy sygnał
VCDS w rękę i w adaptacjach jest ustawienie głośności brzęczyka- Wskazania poziomu paliwa
FIS pokazuje w zależności od tego jak ciężką masz nogę u mnie zwykle nie pokazuje więcej niż 600, wskazówka chodzi OK Pojemność zbiornika 65l się zgadza wskazówka jak i FIS zawsze pokazuje 0 gdzie zwykle w zbiorniku znajduje sie jeszcze około 5l- AUDI A4 B8 Kombi BLACK EDITION 2.0 Tdi
Gratki fury, ładna choć fotele w tym kolorze to nie moja bajka, no ale to Tobie ma sie podobać Bezawaryjności - [A4 B8 CAHA] by Simon__75