Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Nie mam pojęcia, podejrzewam że wiązka jest przygotowana pod wiązkę zderzaka made in KUFATEC, mierzyłem czy dało by się ją założyć z lewej strony i niestety ale jest dużo za krótka
  2. Tak jak kolega wyżej napisał daj wał do sprawdzenia jeśli jest OK to wystarczy wymienić panewki na nowe, ale to bedziesz wiedział jak sprawdzi fachowiec
  3. Przed założeniem zderzaka położyłem sobie wiązkę przed autem tak żeby wtyczka była po prawej stronie auta (tak miałem położoną wiązkę z KUFATECA) i pokazywał mi czujniki odwrotnie( lewe miałem z prawej strony) więc najprostszym sposobem było przełożenie pinów i tu wielkie dzięki za schematy
  4. Mam to samo gdzie by,m nie parkował to wszystko piszczy
  5. BM Customs Lubartów, ale jakość nie powaliła mnie na kolana --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ostatnio brak czasu na cokolwiek ale wreszcie po 2 tygodniach udało mi się ogarnąć do końca PDC przód Po kodowaniach wszystko aligancko działa wizualizacja też
  6. A sterownik z literką P to chyba ie będzie miał wizualizacji ? bez problemu ci powinien pojśc Po przekodowaniu sterownika na A48K wszystko elegancko ruszyło, działa i jest wizualizacja A tak już całkiem na marginesie, ORI wiązka zderzaka przedniego ma kostkę do połączenia po lewej stronie auta, wiązka z Kufateca starcza tylko na ułożenie jej z prawej strony w związku z tym wynikł problem że jest wszystko za krótkie, rozwiązałem ten problem poprzez założenie wiązki zderzaka odwrotnie i przełożenie pinów w kostce od czujników żeby L było L a R było R taka tam wiadomość dla potomnych
  7. Właśnie dlatego pytałem bo jeszcze może to działać na czujniku ABS Ja tego badziewia u siebie nie ruszałem bo wystarczy że pod pompujesz koło i trzeba wszystko od nowa ustawiać i będzie waliło komunikatami
  8. Ja kiedyś z Volviaka jak wrzuciłem do pralki to sie nadawały do wyj.....nia
  9. Klocki weź sobie FERRODO a tarcza ja bym brał ZIMMERMAN
  10. Już się nie mogę doczekać Będzie pan zadowolony, mnie już ze dwa razy uratowały przed BUUUM
  11. nie ma to ja S-ka
  12. Slizgi zostają te same , wymiana ślizgów dotyczy zmiany na liftowy zderzak
  13. LPG założyłeś????
  14. powinien pasić a najlepiej to sobie zadzwoń i poproś o numery tych gratów bo napisane że ORI
  15. ASO koszt cos koło 50€
  16. Popraw linek od zderzaka bo nie działajet
  17. Potwierdzam zmieniałem swoje heble i kupiłem komplet z osłonami i okazało się że są identyczne jak na 320
  18. cywilizowany świat niedługo będzie miał w każdym samochodzie meczet Piesa za***ista reszta taka sobie ubierac golasa Bezawaryjności
  19. Ja kupuje ORI są wielosezonowe po roku nadal są dobre
  20. Moduł obsłuży Ci QQ1, mam u siebie ten sam i wszystko śmiga Przycisek na pewno da się zamontować tutaj masz więcej na ten temat http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLock.html
  21. ADS rozwiązuje sprawę, wrzucasz na komfort i masz luźniej
  22. VCDS w rękę i w adaptacjach jest ustawienie głośności brzęczyka
  23. andynl odpowiedział(a) na bodas temat w Audi A4 B8
    FIS pokazuje w zależności od tego jak ciężką masz nogę u mnie zwykle nie pokazuje więcej niż 600, wskazówka chodzi OK Pojemność zbiornika 65l się zgadza wskazówka jak i FIS zawsze pokazuje 0 gdzie zwykle w zbiorniku znajduje sie jeszcze około 5l
  24. Gratki fury, ładna choć fotele w tym kolorze to nie moja bajka, no ale to Tobie ma sie podobać Bezawaryjności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.