Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. na temat sterylizacji nie będe się konkretnie wypowiadał bo są różne metody i każda metoda ma swoich zwolenników i przeciwników Ja tez mam kotkę i hodowczyni od której kupowałem nie oddaje kotów na kolanka bez sterylizacji, mi ta opcja tez pasowała bo po pierwsze ja nie mam czasu żeby się tym zająć, po drugie choć to prosty zabieg to zawsze istnieje jakies ryzyko, w tym przypadku chodzi o narkozę, koty niezbyt dobrze to znoszą, w związku z tym odpadła mi opcja że mi kot zejdzie podczas zabiegu, powiem Ci że moja kota była sterylizowana w wieku 3 miesięcy i jest zdrowa jak byk a dzięki wczesnej sterylizacji nie przechodziła burzy hormonalnej i na pewno uniknęła kilku chorób z tym związanych (dla przykładu ropomacicze) ale to możesz sobie sam znaleźć i poczytać o tym w necie. Nie jestem w temacie chorób dotyczących Brytyjczyków ale dobrze by było poczytać na jakie choroby ta rasa choruje najczęściej i czy hodowca robi/robił badania rodziców małego, dla przykładu MCO bardzo często chorują na HCM jest to choroba genetyczna która powoduje przerost serca i w większości prowadzi do śmierci zwierzaka, w związku z tym dobry hodowca powinien wykonać badania genetyczne na HCM oraz echo serca. Wiele kotów choruje na nerki i na to też się robi badania (tzw. torbielowatość nerkowa) Tutaj masz linek do forum http://www.forum.agiliscattus.pl/ poczytaj sobie na pewno się przyda A na razie życzę szybkiej aklimatyzacji małej, i gwarantuję że nabyłeś świetnego towarzysza dnia codziennego
  2. Nigdzie go nie zamykaj niech sobie biega gdzie chce, ma się zapoznać z nowym miejscem, zamykanie w innym pomieszczeniu stosuje się gdy w domu masz już starszego kota (rezydenta) a w domu pojawia sie drugi wtedy należy koty od siebie odseparować i dać im czas na zapoznanie się, rozumiem że to mały kociak w związku z tym i tak będzie rozrabiał, zostawić go samemu sobie niech się oswaja z nową sytuacją broń boże nie biegać za nim ganiając go z kąta w kąt, jak będzie miał ochotę na zabawy lub przytulanie na pewno przyjdzie sam i najważniejsze na dzień dobry trzeba go było zanieść do kuwety żeby wiedział gdzie ma się załatwiać. Nie znam tej karmy musiał bym przeczytac jej skład to bym Ci powiedział, ale sądzę że skoro hodowca ocenił Royal Canin jako g..... to raczej wie co robi
  3. Do transportera na czas jazdy mozesz włożyć podklad higieniczny do kupienia w kazdej aptece wyglada to jak duzy pampers
  4. Zapytaj hodowce jaki żwirek używa i na początek kup taki sam, przy nagłej zmianie kociak może nie zaakceptować i bedzie Ci lał po kątach. Ja używam żwirku zbrylającego bo ławtwiej jest to wyrzucić niz szukac po całej kuwecie gdzie kot nalał, ponieważ mam długowłosego MCO używam ciężkiego żwirku drewnianego, nie czepia sie futra i nie roznosi po mieszkaniu, poza tym dobrze pochłania zapachy i sam pachnie drewnem (Cats Best- Natural Gold) poza tym mozna go wyrzucać do kibelka. Royal Canin to karma która zawiera zboża, w naturze jak wiadomo koty nie jedzą zboża bo do niczego im nie potrzebne, polecam karmy bezzbożowe (Orijen, Purizon, Power of Nature) poza tym Royal Canin został wykupiony przez firmę Whiskas a Ci robią najgorsze badziewie dla zwierząt jakie tylko możliwe więc i Royal Canin upadł na jakości. Z karma tak samo jak ze żwirkiem na poczatek kupić tą samą karmę która używa hodowca, i ewentualnie później zmieniać (mieszając karmy ze sobą) żeby nie wywołać rewolucji żołądkowej. Mam kontakt z wieloma hodowcami, co prawda MCO ale zasady są podobne masz pytania pisz na PW chetnie pomogę Tez polecam ten sklep, możesz tam sobie wykupic plan oszczędnościowy i przy każdych zakupach dostaniesz 5% znizki
  5. Co Tobie znowu pokazać chłopczyku??? Na chmielakach byłem nie bardzo jest co ogladać
  6. Ja bedę po 17 tej, bliżej 18 bo muszę kurs zrobić do Białej Podl. dzisiaj.
  7. Wpadłem na zakupy w drodze na chmielaki :-)
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może to Twoja noga skrzypi?
  9. Michelin jest dobry ale drogi i szybko sie zużywa
  10. A zastanawiałes się nad Maine Coon ?
  11. Miałem u siebie podobne objawy, w ASO wymienili sterownik pompy paliwa, ale mój najpierw gasł bez powodu i nie można go było odpalić, później pojawiły sie objawy takie jak opisujesz czyli nierówna praca i kontrolka
  12. a tak apropo wyrobów z trawy, moja znajoma Holenderka, która urodziła się dużo wcześniej niż niejeden z nas i lata jej młodości przypadły akurat na lata 60 i 70 ( dla niekumatych dzieci kwiaty te sprawy) chciała mi ostatnio dawać przepis na wypiek ciasteczek a ma cały zeszycik tych przepisów
  13. A jakos tak się rozpędziłem
  14. Na to bym nie liczył, ten silnik po prostu lubi dobrze wypić. Kolego co do spisu części to mogę Ci to załatwić po 30 sierpnia, posiadam fakturę z ASO po moim remoncie t tam są wypisane wszystkie części, niestety teraz jestem na urlopie a faktura leży w domu
  15. Tak jest, zawsze się jakiś azbest do rozbiórki znajdzie
  16. Bravoooooo wygrał pan termos z kawą lampki z tyłu już siedzą muszę tylko kodowanko zrobić. Poza tym powiedziałem kiedyś że będę miał najlepiej oświetlone drzwi w europie więc w słupkach zawitała dodatkowa instalacja pod.........................................aaaale to potem
  17. W tę niedzielę przewidziany spontan, olej prace dawaj chodź
  18. Temat o zwiechach jest tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289028-zawieszenie-s-line-1bv-vs-sportowe-1be/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.