Treść opublikowana przez andynl
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podpiąć na chwilę inny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O tych felgach mówisz?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A no pewnie od razu bys chciał wiedzieć Spocik w Lublinie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podziękował za spocika panowie, miło było poznać i pogadać o wszystkim i o niczym Lecą obiecane foty Podczas pogawędek padł pomysł że pomożemy koledze w modach bo temu czerwonemu cos brakowało Po dwóch godzinkach osiągnęliśmy efekt co najmniej zadawalający Tak sie modzi w Lublinie pozdro A prezesa nie było, oj nie ładnie prezesie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
piano jak nic pasuje wrzucic Na wszystko przyjdzie czas panowie, na razie inne mody czekają w kolejce
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
Całkiem fajnie mruczy
-
Spotkania na drodze
Ustrzelone pod Plazą, bądz pozdrowiony
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Burze na Śląsku w Lublinie raczej nie będzie padać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zabiorę ze sobią lusterko to pacniemy trochę fotek
-
Strefa Śmiechu
Maliniak prezydentę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
napewno No to pozostaje powiedzieć - do jutra -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Panowie potrzebuję zczytac SECURITY CODE/ACCES CODE ze sterownika silnika niestety mój VCDS (11.11) nie pokazuje mi w podpowiedziach tego kodu. Będzie ktoś na spocie kto ma lepszy kabelek?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Drewno zawsze tu było i na razie będzie do póki nie skompletuję pianina
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
W kilka minut ulepszyłem swoje STEREŁO No i jeszcze trochę kiery
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
nom na przykład mikrofalą
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
znalazłem troche wiadomości na temat licencji, nazywa się to RACE LICENCE, czyli trzeba udać się do szkoły na naukę jazdy wyścigowej oraz zdać egzamin KNAF wiecej informacji na stronie Circuit Park Zaandvoort http://www.cpz.nl/nl/zelf-rijden/racecursus
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
coś mi się wydaje że chodzi o lap timer
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
znajdzie sie tam jakieś miejsce dla nowego
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
Gratki zakupu i brać się za robotę, masz duże pole do popisu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spocik jutro aktualny??
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Może w standardzie bedą dodawali młotek do tego tableta
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdybym miał pole to prawdopodobnie bym sie wstydził z takim czymś tam pojechać swoją droga ktoś ma ułańska fantazję
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Dokładnie nie wiem co to za licencja ale za odpowiednią opłatą możesz sobie taki papierek wyrobić bez tego nie wpuszczą Cię na tor. Mam znajomka który jeździ od lat na torze i kiedys w trakcie duskusji wyszło o tej licencji
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
serio????
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Do wydechu możliwe że będziesz potrzebował extra wieszaki i osłonę, na europę wychodziły tylko podwójne L+R , dyfuzor też raczej powinien pasować, no chyba że wersja USA zderzaka ma jakieś odchyły Najlepiej wrzuć jakąś fotkę jak to wygląda