Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. A no pewnie od razu bys chciał wiedzieć Spocik w Lublinie
  2. Podziękował za spocika panowie, miło było poznać i pogadać o wszystkim i o niczym Lecą obiecane foty Podczas pogawędek padł pomysł że pomożemy koledze w modach bo temu czerwonemu cos brakowało Po dwóch godzinkach osiągnęliśmy efekt co najmniej zadawalający Tak sie modzi w Lublinie pozdro A prezesa nie było, oj nie ładnie prezesie
  3. piano jak nic pasuje wrzucic Na wszystko przyjdzie czas panowie, na razie inne mody czekają w kolejce
  4. Ustrzelone pod Plazą, bądz pozdrowiony
  5. Burze na Śląsku w Lublinie raczej nie będzie padać
  6. zabiorę ze sobią lusterko to pacniemy trochę fotek
  7. Maliniak prezydentę
  8. napewno No to pozostaje powiedzieć - do jutra -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Panowie potrzebuję zczytac SECURITY CODE/ACCES CODE ze sterownika silnika niestety mój VCDS (11.11) nie pokazuje mi w podpowiedziach tego kodu. Będzie ktoś na spocie kto ma lepszy kabelek?
  9. Drewno zawsze tu było i na razie będzie do póki nie skompletuję pianina
  10. W kilka minut ulepszyłem swoje STEREŁO No i jeszcze trochę kiery
  11. znalazłem troche wiadomości na temat licencji, nazywa się to RACE LICENCE, czyli trzeba udać się do szkoły na naukę jazdy wyścigowej oraz zdać egzamin KNAF wiecej informacji na stronie Circuit Park Zaandvoort http://www.cpz.nl/nl/zelf-rijden/racecursus
  12. coś mi się wydaje że chodzi o lap timer
  13. znajdzie sie tam jakieś miejsce dla nowego
  14. Gratki zakupu i brać się za robotę, masz duże pole do popisu
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I ma rację
  16. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może w standardzie bedą dodawali młotek do tego tableta
  17. Gdybym miał pole to prawdopodobnie bym sie wstydził z takim czymś tam pojechać swoją droga ktoś ma ułańska fantazję
  18. Dokładnie nie wiem co to za licencja ale za odpowiednią opłatą możesz sobie taki papierek wyrobić bez tego nie wpuszczą Cię na tor. Mam znajomka który jeździ od lat na torze i kiedys w trakcie duskusji wyszło o tej licencji
  19. Do wydechu możliwe że będziesz potrzebował extra wieszaki i osłonę, na europę wychodziły tylko podwójne L+R , dyfuzor też raczej powinien pasować, no chyba że wersja USA zderzaka ma jakieś odchyły Najlepiej wrzuć jakąś fotkę jak to wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.