Treść opublikowana przez andynl
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
wybrałem się na zwiedzanie a tu masz tu też coś knuje
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jak on się tu rozpędził normalnie, chwilę mnie nie było a ten juz tu swapy będzie pchał modzik będzie na
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A to trzeba??
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
a zezwolenie na użycie prywatnej fotografii było???
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No i co tak tu cicho?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Juz słyszałem o A5 z których olej wyciekał wydechem więc sytuacja podobna
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Hmm kolejny ciekawy przypadek Witaj w świecie ASO
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
dokończona ściemka szybek, teraz juz jest komplecik
-
Jaka wiertarko wkrętarka ?
Co byś nie kupił problemem sa akumulatory. Jeżeli bedziesz zadko używał to tym bardziej. Ja profesjonalnie używam DeWalt aku wytrzymuje do 2 lat codziennej pracy po kilka godzin. cena cos kolo 250€ z trzema aku. Jeśli chcesz używać 5 razy w roku to kup sobie cokolwiek bo na dobre marki szkoda kasy, a aku i tak padnie.
-
Strefa Śmiechu
Ta historia juz 4 razy w tym watku byla Dziękujemy koledze administratorowi za tę jakże istotną wiadomość
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Stali oznakowanym pod wiaduktem obok Felicity, z tym że przedemną jechała ciężarówka i ich nie widziałem, a jak już zobaczyłem to wariat wyleciał na środek jezdni żebym mu przypadkiem nie umknął.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Grześ ja wiem ale ja nie mam czasu na łażenie po sądach, za dwa tygodnie musze spadać do roboty, 4 stówki poszło się walić trudno się mówi, ja świety też nie byłem bo jak nie patrzeć prędkość przekroczona, prawka nie zabrali więc dla mnie po sprawie. Gdyby mi chcieli zabrac to po prostu powiedział bym że nie mam dokumentów i niech się ............... dlatego jak do mnie podszedł to pierwsze spytałem ile ma na tym kałaszniku namierzone, chcieli 500zł, powiedziałem że nie mam i stanęło na 400. Gdyby sytuacja była inna to na pewno bym się tam z nimi sadził Foty ze słupka z dzisiejsza mam już 3 (w ciągu 3 lat) żadne pismo do mnie nie dotarło
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
głupota bije z pyska normalnie to dobrze ze jeszcze mi fart został A tak na poważnie to na tej dwupasmówce na kalinówke tam wszyscy jadą lewym pasem 50km/h i po kilku km takiej jazdy można dostac jakiejś palpitacji serca, więc jak sie rozluźniło to chciałem to towarzystwo szybko łyknąć, no i efekt jak widać :facepalm:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
miałem 120 na 70 ( koło felicity) zostałem poinformowany że jeden km więcej i lejce by wzięli
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
pytałem i pokazywał mi iskra to to nie była jakies inne podobne do kałacha i zarzekali się że z atestami
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No chyba tak zrobię, a to wszystko przez te nowa kierę, człowiek się tym onanizuje jakie to fajne a o liczniku zapomina :facepalm:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
120 na 70 pan niezbyt ogarniety pies poinformował mnie że gdyby na radarze miał 1km więcej to zabrał by mi mój piekny kolorowy NLowy papierek/plasticzek. Nie ten mod nie był planowany :facepalm:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No naoglądałem się wczoraj RSów a dziś masz baba placek :facepalm:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
W zabudowanym
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ja mam dzis naprawdę zły dzień :facepalm: :facepalm: rano fotka ze słupka pod Lubartowem a po południu to :facepalm: Przyjeżdżaj na Lubelszczyznę (podobno nie byłeś) flacha czeka w lodówce , choć po dzisiejszych ekscesach to nie wiem czy się przypadkiem nie napiję :facepalm:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
:facepalm:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Oj chłopaku nie pal tyle tego zielonego
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Mamy nowiuśką obwodnicę autobani brak jak dotąd. Urlopik do 30 sierpnia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No na wszystko znajdzie się rozwiązanie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
teraz to już będę biegał dumny jak paw Dzięki za spotkanie jeszcze raz i do nastepnej razy