Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. wybrałem się na zwiedzanie a tu masz tu też coś knuje
  2. Jak on się tu rozpędził normalnie, chwilę mnie nie było a ten juz tu swapy będzie pchał modzik będzie na
  3. a zezwolenie na użycie prywatnej fotografii było???
  4. Juz słyszałem o A5 z których olej wyciekał wydechem więc sytuacja podobna
  5. Hmm kolejny ciekawy przypadek Witaj w świecie ASO
  6. dokończona ściemka szybek, teraz juz jest komplecik
  7. Co byś nie kupił problemem sa akumulatory. Jeżeli bedziesz zadko używał to tym bardziej. Ja profesjonalnie używam DeWalt aku wytrzymuje do 2 lat codziennej pracy po kilka godzin. cena cos kolo 250€ z trzema aku. Jeśli chcesz używać 5 razy w roku to kup sobie cokolwiek bo na dobre marki szkoda kasy, a aku i tak padnie.
  8. Ta historia juz 4 razy w tym watku byla Dziękujemy koledze administratorowi za tę jakże istotną wiadomość
  9. Stali oznakowanym pod wiaduktem obok Felicity, z tym że przedemną jechała ciężarówka i ich nie widziałem, a jak już zobaczyłem to wariat wyleciał na środek jezdni żebym mu przypadkiem nie umknął.
  10. Grześ ja wiem ale ja nie mam czasu na łażenie po sądach, za dwa tygodnie musze spadać do roboty, 4 stówki poszło się walić trudno się mówi, ja świety też nie byłem bo jak nie patrzeć prędkość przekroczona, prawka nie zabrali więc dla mnie po sprawie. Gdyby mi chcieli zabrac to po prostu powiedział bym że nie mam dokumentów i niech się ............... dlatego jak do mnie podszedł to pierwsze spytałem ile ma na tym kałaszniku namierzone, chcieli 500zł, powiedziałem że nie mam i stanęło na 400. Gdyby sytuacja była inna to na pewno bym się tam z nimi sadził Foty ze słupka z dzisiejsza mam już 3 (w ciągu 3 lat) żadne pismo do mnie nie dotarło
  11. głupota bije z pyska normalnie to dobrze ze jeszcze mi fart został A tak na poważnie to na tej dwupasmówce na kalinówke tam wszyscy jadą lewym pasem 50km/h i po kilku km takiej jazdy można dostac jakiejś palpitacji serca, więc jak sie rozluźniło to chciałem to towarzystwo szybko łyknąć, no i efekt jak widać :facepalm:
  12. miałem 120 na 70 ( koło felicity) zostałem poinformowany że jeden km więcej i lejce by wzięli
  13. pytałem i pokazywał mi iskra to to nie była jakies inne podobne do kałacha i zarzekali się że z atestami
  14. No chyba tak zrobię, a to wszystko przez te nowa kierę, człowiek się tym onanizuje jakie to fajne a o liczniku zapomina :facepalm:
  15. 120 na 70 pan niezbyt ogarniety pies poinformował mnie że gdyby na radarze miał 1km więcej to zabrał by mi mój piekny kolorowy NLowy papierek/plasticzek. Nie ten mod nie był planowany :facepalm:
  16. No naoglądałem się wczoraj RSów a dziś masz baba placek :facepalm:
  17. Ja mam dzis naprawdę zły dzień :facepalm: :facepalm: rano fotka ze słupka pod Lubartowem a po południu to :facepalm: Przyjeżdżaj na Lubelszczyznę (podobno nie byłeś) flacha czeka w lodówce , choć po dzisiejszych ekscesach to nie wiem czy się przypadkiem nie napiję :facepalm:
  18. Oj chłopaku nie pal tyle tego zielonego
  19. Mamy nowiuśką obwodnicę autobani brak jak dotąd. Urlopik do 30 sierpnia
  20. No na wszystko znajdzie się rozwiązanie
  21. teraz to już będę biegał dumny jak paw Dzięki za spotkanie jeszcze raz i do nastepnej razy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.