Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Gratki furki i niech sie dobrze sprawuje
  2. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK ja zrozumiałem że pytasz o liftową z A6 No to w takim wypadku panie kolego to ................nie wiem szukajcie a znajdziecie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To o która kierę pytasz bo ja tam widzę lift napisane?
  4. trzeba zdjąć plastiki z klapy, w środku lampa ma taki długi plastik z otworami należy go przesunąć bodajże w prawo, i wtedy lampa powinna wyjść, trzeba uważać żeby nie pogubić blaszek sprężynujących ponieważ po zwolnieniu tego plastiku wypadają.
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Multi jest inne
  6. Szczerze to nie bardzo rozumiem. Oba lusterka mają taką samą ilość pinow. Sugerujesz ze między lewym a prawym lusterkiem jest różnica w rozłożeniu pinow w kostce idącej do modułu? sprawdź sobie ilość pinów w modułach
  7. Ja kupiłem jedną CREE na próbę i założyłem porównując do zwykłej żółtej żarówki śmiało moge powiedzieć że było 70% mniej światła na glebie, barwa światła super ale niestety we mgle to nic nie daje. Wywaliłem i włozyłem H11 ala ksenon look ilość światła OK barwa podobna do ksenonu Post 27 jest fotka z mojego auta na H11 ksenon look
  8. Musisz sobie złapać tak jak zaznaczyłem na zdjęciu i szarpnąć do góry, odważnie aczkolwiek z wyczuciem pod spodem sa podpięte kostki żebys tego nie urwała, to musi wyjść tylko może nigdy nie było wyciągane i zatrzaski mocno trzymają
  9. No skoro masz błęda to coś się tam spalilo, wymienić i po problemie cena nowego 227zł
  10. co bys nie robił to z LED CREE nie uzyskasz dużej ilości światła tylko kolor
  11. Panel z przyciskami jest na wcisk musisz pociągnąć i musi wyjść nie ma innej możliwości, po prostu ze strachu za słabo ciągniesz
  12. No to popatrz sobie w modułach czy mają tak samo piny, na pewno nie dlatego wiązki lusterek się różnią jak kupisz lustra LHD to na pewno będzie odwrotnie niż w RHD
  13. W NL za przegląd (wymiana olej, filtry itd. itp) trzeba załacic około 480€
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    walnąć wcześniej kielicha żeby się rączki nie telepały i nic nie zjedzie
  15. jutro mam kontrolę skarbową to siedzę cicho :facepalm:
  16. Od strony kierowcy powinien być .......792M a pasażera .....793M
  17. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wtykasz śrubokręt w tę prostokatną otworę popychasz lampkę na prawo a następnie ciągniesz w dół
  18. Kolego teoretycznie rzecz biorąc, drzwi lewe mają inny moduł niż drzwi prawe więc podejrzewam że w RHD są odwrotnie zamontowane, trzeba by sprawdzić czy piny w kostkach od lusterek są tak samo powkładane czy może jest jakaś różnica, jeśli jest to trzeba by zamienić piny w kostkach, ale to tylko moje gdybania bo nie miałem okazji oglądać luster RHD, sprawdź czy piny (kolory kabli) w obu kostkach są takie same czy może są jakieś różnice
  19. Myślę że dało by radę tylko trzeba by zamienić wiązki lusterek
  20. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/184901-montaz-i-dzialanie-asystenta-zmiany-pasa-audi-side-assist/ Tutaj masz temat o side assist
  21. jechałem ostatnio do NL i taka sytuacja, cena PB95 na Orlenie przed granicą w Świecku 5,53zł zjechałem wcześniej na zjazd do miejscowości Torzym i tam zaraz też jest Orlen gdzie zapłaciłem za to samo paliwo 4,75zł kosztowało mnie to 2 km extra :facepalm:
  22. andynl odpowiedział(a) na deep.water temat w Audi A4 B8
    jakie masz lusterka duże przedlift czy mniejsze liftowe?
  23. andynl odpowiedział(a) na c1_stunt temat w 1.8TFSI
    Płyn hamulcowy co dwa lata jeśli się nie mylę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.