Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spalone 3 światło stop a4 avant


mazi_ck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie ostatnio mam problem z trzecim światłem stop, a mianowicie nagle spaliło się całe(tzn wywala jego błąd) czy możliwe jest że wypalily sie wszystkie diody na raz? Czy przerabiał ktos temat wymiany tego światła? opłaca się kupować używane? jaka ew cena nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro masz błęda to coś się tam spalilo, wymienić i po problemie :) cena nowego 227zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja kilka dni temu przerabialem to w b7 poprostu musisz wyjac cała lampe i przemyc styki. powinno pomoc. :) Spojrz tez na miejsca laczen lutowanych.. Jesli nie pomoze to czeka cie wymiana :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdze przewody i styki. dziwne ze cala na raz sie spalila a nie po kolei diody...
Jakies podpowiedzi jak wyjac lampe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zdjąć plastiki z klapy, w środku lampa ma taki długi plastik z otworami należy go przesunąć bodajże w prawo, i wtedy lampa powinna wyjść, trzeba uważać żeby nie pogubić blaszek sprężynujących ponieważ po zwolnieniu tego plastiku wypadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również padła ta cała lampa. Niby jest czysta i sucha ale nie świeci żadna dioda. Po wyjęciu próbowałem podłączyć ją do zasilacza ale okazało się, że robi zwarcie.

Sprawdziłem więc czy na kostce w instalacji nie brakuje napięcia i faktycznie go nie ma.

Czy ktoś wie gdzie znajdę bezpiecznik odpowiedzialny za zasilanie tego światła stopu?

Temat nieaktualny.

Edytowane przez belkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie coś nie łączy trzecie światło stopu, wyciągnąłem i coś z kostką nie tak, jakieś luzy chyba ma. Bo łączy, ale jak już się trochę kostka poruszy to gaśnie. Gdzie mógłbym dostać taką kostkę nową??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem z 3 światłem stop. Nie miałem światła 3 stop. Odciąłem światło raz ze wtyką ok 10cm od światła, od głównej instalacji i podłączyłem pod akumulator i światło świeci. Wychodzi na to że nie ma plusa/przewód przerwany w wiązce. Czy ktoś wie gdzie mogło dojść do przerwania lub ma jakieś doświadczenie bo nie chce szukać po całej wiązce. Lub co zrobić, myślałem nawet żeby zmostkować dolne światła stopu. Proszę o porady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście między klapą a karoserią. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...