belkow

Treść opublikowana przez belkow

1. belkow

Czujnik NOx

Miałem podobny problem z AdBlue ale okazało się że padła grzałka obok tego czujnika.
  2. Dzięki YarekD Prawie wszystko to co chciałem. Szkoda tylko, że nie pokazali jak wymienić ten silniczek. Podobno to jednak jest możliwe.
  3. Witam, Lusterko od strony kierowcy czasem się nie rozkłada po uruchomieniu auta. Gdy zadziała to słychać że napęd pracuje ciężko. Ma może ktoś opis jak takie lusterko rozłożyć i ewentualnie wymienić napęd?
  4. Cześć, dołożyłeś ten tempomat?
  5. @dzwiedziu , Białe pokrętła są od świateł mijania i tak jak piszesz. Jedno góra-dół a drugie w bok. O bixenonie ci nie napiszę, bo nie wiem.
  6. Tak, to jest to pokrętło.
  7. Niestety to dosyć częsta usterka. Lampa zdycha i jedyna metoda to wymiana na nową. Można próbować naprawy, ale to roboty od cholery i na ogół nieopłacalne.
  8. To regulacja góra - dół.
  9. Miałem ten sam problem. Dlatego też lampa trafiła na stół
  10. Ja też się bałem to ruszyć, ale u mnie poszło palcami. Tyle tylko , że ja miałem lampę na stole. Łapiesz za całą czarną gałkę a nie za samą końcówkę.
  11. Do drogowych jest to czarne okrągłe pokrętło na dole. Ustaw najpierw drogowe a później białymi pokrętłami światła mijania.
  12. U mnie również padła ta cała lampa. Niby jest czysta i sucha ale nie świeci żadna dioda. Po wyjęciu próbowałem podłączyć ją do zasilacza ale okazało się, że robi zwarcie. Sprawdziłem więc czy na kostce w instalacji nie brakuje napięcia i faktycznie go nie ma. Czy ktoś wie gdzie znajdę bezpiecznik odpowiedzialny za zasilanie tego światła stopu? Temat nieaktualny.
  13. Mam komplet kół na podobnych felgach jak te tutaj : http://allegro.pl/bbs-speedline-audi-s4-s6-s8-rs4-rs6-19-i5209646437.html opony Pirelli w super stanie. Jeżeli będziesz zainteresowany to pisz na PW. Felgi sprzedane
  14. Witam, Coś z tymi reflektorami jest faktycznie nie tak. U mnie lewy reflektor też ma ten problem. Po prawidłowym ustawieniu świateł mijania lewe światło drogowe bije do góry. Ustawiane na stacji diagnostycznej. Sprawdziłem to już na dwóch reflektorach i na obydwu występuje ten sam problem tyle tylko, że na jednym ten kąt świecenia w górę jest mniejszy a na drugim większy i to sporo. Póki co nie znalazłem przyczyny. Może ktoś coś podpowie? Jest może jakaś dodatkowa regulacja oprócz dwóch białych pokręteł na górze reflektora ? I w końcu znalazłem jeszcze jedno pokrętło do regulacji światła drogowego . Jest na tylnej ściance lampy , bardzo małe i dlatego ciężko je znaleźć. Ciekawe, że na stacji diagnostycznej o tym pokrętle nie wiedzieli.
  15. Według mnie to ten fachowiec więcej popsuł niż naprawił. Ja też niedawno robiłem zbieżność i na moim wydruku nie ma żadnych wyników na czerwono czyli poza tolerancją. U mnie też były drgania przy prędkości pow. 100 km/h i jak się okazało, tak jak w twoim przypadku, też był problem w ustawieniach tylnej osi.
  16. Moim zdaniem skuteczne jest wstawienie tulejki. Inne metody to tylko półśrodki i nie dają gwarancji, że po paru tysiącach km znowu nie pojawi się luz.
  17. Wczoraj odebrałem auto po naprawie. Wstawiona tuleja, wymienione łożyska , podkładki itd. oraz przy okazji olej w skrzyni. Całkowity koszt 2 tys.zł . Teraz jest nareszcie CISZA
  18. Też mam ten objaw i autko właśnie na warsztacie. Postanowiłem zrobić to porządnie, czyli rozwiercanie gniazda łożyska i wstawienie tulejki. Strasznie to zostało spieprzone przy produkcji. No cóż , cięcie kosztów daje właśnie takie rezultaty. Niemiecka jakość? ŻENADA.
  19. belkow

Co to za RADIO mam ?

Faktycznie dużo jak za menu do radia Czy może to tłumaczenie obejmuje też pozostałe funkcje na wyświetlaczu? Dane o samochodzie itp.?
  20. Też jestem zainteresowany zamianą concerta na symphony w A4 B8. Może ktoś podpowiedzieć co należy zrobić?
  21. @wrclaguna , Wracam z pytaniami i zgóry dziękuję za fachową pomoc. Czy wymiana choru.sa na concert jest podobna do wymiany na symphony? Nie ma specjalnej różnicy w potrzebnuch elementach? Jak ma się sprawa samych głośników? Nie będzie potrzeby zmian w instalacji , kablach itp? Autko, które mam na oku nie ma np. subwoofera itd. Zmieniam pytanie, Czy wymiana radia Concert na Symphony wymaga jakichś dodatkowych przeróbek oprócz sciągnięcia ochrony komponentu?
  22. belkow

Co to za RADIO mam ?

To znaczy , że to w ogóle nie jest możliwe? Nie ma polskiego menu do Concerta?