Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesiek25lub

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam kogo polecicie z Lublina i okolic do wymiany ekranu na carplay taki jak na zdjęciu
  2. Witam, jeszcze raz dzięki za pomoc akumulator zamówiłem varty AGM o takich samych parametrach co mam stary spróbuję go sam wymienić, ewentualnie jak byś jeszcze napisał jak go zakodować i spróbuję dostać się do tych trzech kostek mam nadzieję, że bez problemu odepnę te kostki. Wczoraj położyłem się pod samochód zobaczyć jak osłona jest założona i co się okazało osłona w paru miejscach jest pęknięta, co może ułatwiać dostanie się wody.
  3. Dziękuję za obszerna diagnozę i najgorzej jest z tym wspomaganiem zapala się żółta kontrolka wspomagania, a za chwilę czerwona już cztery razy byłem z tym u mechanika, ale jak wspomniałem zazwyczaj robiło się tak po umyciu samochodu te styki co wspomniałeś są na tyle na wierzchu, że może woda się dostać przy myciu ? I raz to faktycznie był spadek napięcia i wyskoczył błąd wspomagania też może tak być, że to winna akumulatora, że występuje ten błąd wspomagania? Akumulator ma już z 12 lat i nie wiem, co robić już się boję piąty raz oddać do mechanika, że wymieniać całą maglownicę i sterownik.
  4. Log-LU275LC-WAUZZZ8K7DA145539-319330km.txt
  5. Mechanik zalecił zrobić geometrie kół, a najnowszy soft był wgrany cztery miesiące temu i dodam, że akumulator mam od nowości jesli to ma jakieś znaczenie.Tylko zawsze się tak robiło po umyciu samochodu dzień dwa, dlatego nie wiem, czy to ma coś wspólnego, czy tylko zbieg okoliczności.
  6. Jeszcze nie podlaczalem bo nie mam jak ale pewnie to co ostatnio wyskoczy chodzi mi bardziej czy faktycznie mycie samochodu ma wpływ na tą usterkę bo wszystkie te przypadki były dzien dwa dni po umyciu samochodu jak nie myłem go cztery miesiące bylo dobrze wiec co moze byc tego przyczyna i gdzie szukać
  7. Witam ponownie mam problem z wspomaganiem kierownicy ktory powrocil nie działa i zapala sie żółta kierownica a po jakimś czasie czerwona pierwszy raz pojawiło to sie z pół roku temu zekomo bylo trochę wilgoci na sterowniku później ze spadek mocy był a ostatni raz byl wgrany aktualny soft i 4 miesiące bylo spokoju do niedzieli ale zauważyłem ze zawsze tak sie tobi po umyciu samochodu i tak 1-2 dni po umyciu dopiero wyskakuje mechanik twierdzi ze nie ma nieszczelnych kabli itp. Ale jak nie myłem go przez 4 miesiące bylo dobrze gdzie moze byc przyczyna ?
  8. Witam jakiej firmy polecacie termostaty bo jak czytam to z tym Mahle różnie bywa więc która firme polecacie Gates, febi, Wahler, Pierburg, czy Mahle wiadomo oryginalny najlepszy ale jesli któryś z tych nie odbiega od oryginału to po co pchać sie w koszta
  9. Nie wiem czy źle został naprawiony sterownik od wspomagania czy czegoś zapomnieli wgrać
  10. Witam wczoraj ponownie pojawił sie problem ze wspomaganiem po podłączeniu komputera jest taki kod bledu chce też powiedzieć ze dwa tygodnie temu też sie pojawił problem ze wspomaganiem to po podłączeniu komputera był spadek napiecia po usunieciu tego błędu wszystko było w porządku do wczoraj też nie wiem czy to zbieg okoliczności tak sie robiło na drugi dzien po umyciu samochodu
  11. Witam mam pytanie czy obd wykasuje błąd spadku napiecia jestem w Warszawie i nie mam wspomagania kierownicy trzy tygodnie temu miałem to samo i był podłączony pod komputer i był spadek napiecia po usunieciu wszystko wróciło do normy i tak pomyślałem zeby kupić obd i wykasować zeby dojechać jutro spowroem do lublina i w poniedziałek oddać do mechanika
  12. Witam ponownie samochód u mechanika i co sie okazało ze sterownik od wspomagania jest zawilgocony oddany do elektronika i ma zobaczyć co sie da z nim. Wymieniał ktoś juz taki sterownik uzywany po regeneracj prawdopodobnie 1600zl. Plus kodowanie
  13. Tak sie domyślałem a powiedz mi jest prawdopodobne ze biezpiecznik jest spalony jak sie najpierw zapaliła kontrolka kierownicy pomarańczowa a później czerwona i padło wspomaganie czy raczej to juz pompa padła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.