Treść opublikowana przez grzesiek25lub
-
Kogo polecicie w Lublinie do wymiany ekranu na multimedialny Carplay
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Witam, jeszcze raz dzięki za pomoc akumulator zamówiłem varty AGM o takich samych parametrach co mam stary spróbuję go sam wymienić, ewentualnie jak byś jeszcze napisał jak go zakodować i spróbuję dostać się do tych trzech kostek mam nadzieję, że bez problemu odepnę te kostki. Wczoraj położyłem się pod samochód zobaczyć jak osłona jest założona i co się okazało osłona w paru miejscach jest pęknięta, co może ułatwiać dostanie się wody.
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Dziękuję za obszerna diagnozę i najgorzej jest z tym wspomaganiem zapala się żółta kontrolka wspomagania, a za chwilę czerwona już cztery razy byłem z tym u mechanika, ale jak wspomniałem zazwyczaj robiło się tak po umyciu samochodu te styki co wspomniałeś są na tyle na wierzchu, że może woda się dostać przy myciu ? I raz to faktycznie był spadek napięcia i wyskoczył błąd wspomagania też może tak być, że to winna akumulatora, że występuje ten błąd wspomagania? Akumulator ma już z 12 lat i nie wiem, co robić już się boję piąty raz oddać do mechanika, że wymieniać całą maglownicę i sterownik.
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Log-LU275LC-WAUZZZ8K7DA145539-319330km.txt
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Mechanik zalecił zrobić geometrie kół, a najnowszy soft był wgrany cztery miesiące temu i dodam, że akumulator mam od nowości jesli to ma jakieś znaczenie.Tylko zawsze się tak robiło po umyciu samochodu dzień dwa, dlatego nie wiem, czy to ma coś wspólnego, czy tylko zbieg okoliczności.
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Jeszcze nie podlaczalem bo nie mam jak ale pewnie to co ostatnio wyskoczy chodzi mi bardziej czy faktycznie mycie samochodu ma wpływ na tą usterkę bo wszystkie te przypadki były dzien dwa dni po umyciu samochodu jak nie myłem go cztery miesiące bylo dobrze wiec co moze byc tego przyczyna i gdzie szukać
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Witam ponownie mam problem z wspomaganiem kierownicy ktory powrocil nie działa i zapala sie żółta kierownica a po jakimś czasie czerwona pierwszy raz pojawiło to sie z pół roku temu zekomo bylo trochę wilgoci na sterowniku później ze spadek mocy był a ostatni raz byl wgrany aktualny soft i 4 miesiące bylo spokoju do niedzieli ale zauważyłem ze zawsze tak sie tobi po umyciu samochodu i tak 1-2 dni po umyciu dopiero wyskakuje mechanik twierdzi ze nie ma nieszczelnych kabli itp. Ale jak nie myłem go przez 4 miesiące bylo dobrze gdzie moze byc przyczyna ?
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Witam jakiej firmy polecacie termostaty bo jak czytam to z tym Mahle różnie bywa więc która firme polecacie Gates, febi, Wahler, Pierburg, czy Mahle wiadomo oryginalny najlepszy ale jesli któryś z tych nie odbiega od oryginału to po co pchać sie w koszta
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Nie wiem czy źle został naprawiony sterownik od wspomagania czy czegoś zapomnieli wgrać
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Witam wczoraj ponownie pojawił sie problem ze wspomaganiem po podłączeniu komputera jest taki kod bledu chce też powiedzieć ze dwa tygodnie temu też sie pojawił problem ze wspomaganiem to po podłączeniu komputera był spadek napiecia po usunieciu tego błędu wszystko było w porządku do wczoraj też nie wiem czy to zbieg okoliczności tak sie robiło na drugi dzien po umyciu samochodu
-
Spadek napięcia w Audi A4 B8 2.0 TDI
Obd2 elm327
-
Spadek napięcia w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam mam pytanie czy obd wykasuje błąd spadku napiecia jestem w Warszawie i nie mam wspomagania kierownicy trzy tygodnie temu miałem to samo i był podłączony pod komputer i był spadek napiecia po usunieciu wszystko wróciło do normy i tak pomyślałem zeby kupić obd i wykasować zeby dojechać jutro spowroem do lublina i w poniedziałek oddać do mechanika
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Witam ponownie samochód u mechanika i co sie okazało ze sterownik od wspomagania jest zawilgocony oddany do elektronika i ma zobaczyć co sie da z nim. Wymieniał ktoś juz taki sterownik uzywany po regeneracj prawdopodobnie 1600zl. Plus kodowanie
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Tak sie domyślałem a powiedz mi jest prawdopodobne ze biezpiecznik jest spalony jak sie najpierw zapaliła kontrolka kierownicy pomarańczowa a później czerwona i padło wspomaganie czy raczej to juz pompa padła
-
Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
- Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
- Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Sprawdziłem bezpieczniki płytkowe da dobre napięcie na akumulatorze tez ale nie wiem gdzie te pod maska sa- Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Jeszcze zobaczę czy jest napięcie na akumulator bo może alternator padł?- Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Zobaczę teraz to juz zapaliła sie kontrolka kierownicy na czerwono i zblokowało cos- Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
A gdzie one sa ?- Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8
Witam mam problem wczoraj zapaliła mi sie kontrolka pomarańczowa kierownica z wykrzyknikiem i wspomaganie zaczęło dziwnie działać da sie jechać ale... I najgorzej bo jestem poza Polską i moja prośba co mogę sam sprawdzic (naprawic) zbiorniczka nie ma z plynem od spomagania przynajmniej go nie widzę moje audi to A4 B8 2tdi avant z 2012 r.- Wymiana mat grzewczych w lusterkach A4 B8
To może inaczej bo moja wiedza wyczerpała się na zmianie przełącznika i wkladow lusterek gdzie z tym się udać elekronik i jaki to jest koszt ?- Wymiana mat grzewczych w lusterkach A4 B8
Nie miał oryginalnie przełącznika sam wkładałem tylko kabelki miałem w lusterkach jak to rozkodowac- Wymiana mat grzewczych w lusterkach A4 B8
Jeśli ktoś wymieniał wkłady na grzane to chętnie przeczytam każda wskazówkę i myślę przed zimą parę osób zainteresuje temat jak podlaczyc i jak je aktywowac- Wymiana mat grzewczych w lusterkach A4 B8
Poczytałem i lusterka ogrzewane zazwyczaj załączają się poniżej 10-15 stopni więc jak mamy 2 stopnie to powinny grzać w takim przypadku - Problem ze wspomaganiem w Audi A4 B8