Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesiek25lub

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzesiek25lub

  1. Oddałem specjalnie do mechanika który zajmuje się skrzyniami w Lublinie "Piekarz" szefa już nie było tylko jak wróciłem z jazdy z mechanikiem tylko jakąś mało sympatyczna babka zadzwoniłem i powiedziałem że pierwszy raz spotkałem się z takim cennikiem za taką usługę i jaki jest koszt roboczogodziny to powiedział że raz dłużej schodzi sie z diagnoza a raz krócej a cennik maja ten sam za diagnozę i powiedziałem jaka diagnoza to tylko przypuszczenia to powiedział że mechanik ma kilku letnie doświadczenie ? taki zły wyjechałem 150zl. Psu w du... I co mam mu uwierzyć że trzeba reperować całą skrzynie za 10000-12000 tysięcy
  2. Wczoraj byłem u mechanika chciałem wymienić olej w skrzyni a że trochę poszarpuje mi na wniesieniu to stwierdził że nie ma sensu wymieniać oleju tylko trzeba wymienić sprzęgło itp. Koszt od 10000 do 12000 i za przejechanie się z mechanikiem 10 minut koło garażu zapłaciłem 150zl. I nic nie sprawdzał
  3. Ok to tak zrobie a powiedz mi 8 litrów oleju zostaję w skrzyni i w podzespołach czy tylko 4-5 litrów a reszta idzie na przepuszczenie przy wymianie "dynamicznej"
  4. Dzięki wielkie tak przy okazji czytałem twoje wcześniejsze posty i może byś coś wiedział i doradzil jak wjeżdżam pod górkę to obroty rosną a samochód stoi i jak by myślał a za chwilę rusza z szarpnięciem czasami też potrafi zgasnąć błędów na skrzyni nie ma myślisz że adaptacja pomoże czy zmiana oleju ? Czy najpierw spróbować adaptacje a jak nie pomoże to wymienić olej ?
  5. No tak ale są lepsze i gorsze jak z częściami i wolałbym ten lepszy zamiennik
  6. Witam jakiej firmy polecacie olej do automatycznej skrzyni biegów tiptronic który byście wybrali Ravenol, Febi, Motul, Fuchs, czy inny
  7. Witam kolega rozwiązał problem z tym szarpaniem ? Wiadomo co było?
  8. Witam Dołączę się do tematu mam te same objawy ktoś przez ten czas coś robił z tym i co pomogło ???
  9. grzesiek25lub opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam pojawił mi się komunikat service due wyzerowałem wymianę oleju i dalej pojawią się wiem że to jest większy serwis i czy bez podłączania pod komputer da się ten komunikat jakoś wykasować ?
  10. Pojeździj trochę może złapie satelitę
  11. Dołączę się do tematu też szukam coś do przesylania muzyki z telefonu najlepiej z możliwością sterowania z kierownicy ktoś coś polecą jakis bluetooth ? Audi z 2012r. Czy takie coś będzie pasować do radia multimedia MMI 3G Low/Basic ? I czy będzie można sterować z kierownicy ? allegro.pl ALLEGRO.PL
  12. Ja kupiłem to co koledzy montowali i u mnie telefon działa bez problemu i jest włożone za radio i satelity też łapie bez problemu
  13. Witam może ktoś polecić antenę ktora można podłączyć bezpośrednio do mmi i żeby nie było trzeba jej gdzieś przenosci tylko bezpośrednio zostawić za radiem i żeby działała
  14. Ok dzięki zadzwonię i sie wypytam
  15. Witam gdzie w Lublinie zamontują mi tempomat i zakodują w audi A4 B8 2012r. I orientuje się kotos jaki to koszt takiego montażu ?
  16. U mnie pomogło wyzerowanie wymiany oleju w "przeglądy serwisowe" bo tez nie pokazywalo prawidlowego stanu oleju po wykonanej wyżej opisanej czynności
  17. U mnie po wykonaniu tej czynności nie działa tez nie wiem dlaczego w piątek był wymieniony olej i dalej pokazuje bliżej minimum
  18. U mnie po wykonaniu tej czynności nie działa tez nie wiem dlaczego w piątek był wymieniony olej i dalejnpokazuje bliżej minimum
  19. Wiem o co chodzi żeby nie było ze nie wiem jak działa forum nie chce tylko czegoś zepsuć w pierwszym miesiącu użytkowania samochodu ?
  20. Szukajka jest dobra i kto pyta nie błądzi tylko szkoda ze nikt nie odpowiada bo w szukajce nic nie ma ?
  21. Witam jaką mape moge wgrac do swojej nawigacji zęby chodziła i gdzie ja kupić czy ściągnąć i jakiś aktywator zeby wszystko pasowało do mojego softu
  22. Z tylu mam taki nawiew jak coś i się teraz zastanawiam po co kto tam go włożył czy byl rozbity bo wątpię żeby tylko dla wyglądu tam go wlozyl
  23. Taka mam klimatyzacje i może jutro rozbiore ten tylny nawiew

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.