Treść opublikowana przez grzesiek25lub
-
Jakiej firmy olej do automatycznej skrzyni biegów
Oddałem specjalnie do mechanika który zajmuje się skrzyniami w Lublinie "Piekarz" szefa już nie było tylko jak wróciłem z jazdy z mechanikiem tylko jakąś mało sympatyczna babka zadzwoniłem i powiedziałem że pierwszy raz spotkałem się z takim cennikiem za taką usługę i jaki jest koszt roboczogodziny to powiedział że raz dłużej schodzi sie z diagnoza a raz krócej a cennik maja ten sam za diagnozę i powiedziałem jaka diagnoza to tylko przypuszczenia to powiedział że mechanik ma kilku letnie doświadczenie ? taki zły wyjechałem 150zl. Psu w du... I co mam mu uwierzyć że trzeba reperować całą skrzynie za 10000-12000 tysięcy
-
Jakiej firmy olej do automatycznej skrzyni biegów
Wczoraj byłem u mechanika chciałem wymienić olej w skrzyni a że trochę poszarpuje mi na wniesieniu to stwierdził że nie ma sensu wymieniać oleju tylko trzeba wymienić sprzęgło itp. Koszt od 10000 do 12000 i za przejechanie się z mechanikiem 10 minut koło garażu zapłaciłem 150zl. I nic nie sprawdzał
-
Jakiej firmy olej do automatycznej skrzyni biegów
Ok to tak zrobie a powiedz mi 8 litrów oleju zostaję w skrzyni i w podzespołach czy tylko 4-5 litrów a reszta idzie na przepuszczenie przy wymianie "dynamicznej"
-
Jakiej firmy olej do automatycznej skrzyni biegów
Dzięki wielkie tak przy okazji czytałem twoje wcześniejsze posty i może byś coś wiedział i doradzil jak wjeżdżam pod górkę to obroty rosną a samochód stoi i jak by myślał a za chwilę rusza z szarpnięciem czasami też potrafi zgasnąć błędów na skrzyni nie ma myślisz że adaptacja pomoże czy zmiana oleju ? Czy najpierw spróbować adaptacje a jak nie pomoże to wymienić olej ?
-
Jakiej firmy olej do automatycznej skrzyni biegów
WAUZZZ8K7DA145539
-
Jakiej firmy olej do automatycznej skrzyni biegów
No tak ale są lepsze i gorsze jak z częściami i wolałbym ten lepszy zamiennik
-
Jakiej firmy olej do automatycznej skrzyni biegów
Nikt nie wymieniał ?
-
Jakiej firmy olej do automatycznej skrzyni biegów
Witam jakiej firmy polecacie olej do automatycznej skrzyni biegów tiptronic który byście wybrali Ravenol, Febi, Motul, Fuchs, czy inny
-
Multitronic problem z ruszaniem pod wzniesienie
Witam kolega rozwiązał problem z tym szarpaniem ? Wiadomo co było?
-
multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
Witam Dołączę się do tematu mam te same objawy ktoś przez ten czas coś robił z tym i co pomogło ???
-
Komunikat Service due
Witam pojawił mi się komunikat service due wyzerowałem wymianę oleju i dalej pojawią się wiem że to jest większy serwis i czy bez podłączania pod komputer da się ten komunikat jakoś wykasować ?
-
Nawigacja w Audi A4 B8 nie widzi satelit
Pojeździj trochę może złapie satelitę
-
Bluetooth
Dołączę się do tematu też szukam coś do przesylania muzyki z telefonu najlepiej z możliwością sterowania z kierownicy ktoś coś polecą jakis bluetooth ? Audi z 2012r. Czy takie coś będzie pasować do radia multimedia MMI 3G Low/Basic ? I czy będzie można sterować z kierownicy ? allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Nawigacja w Audi A4 B8 nie widzi satelit
Ja kupiłem to co koledzy montowali i u mnie telefon działa bez problemu i jest włożone za radio i satelity też łapie bez problemu
-
Nawigacja w Audi A4 B8 nie widzi satelit
Witam może ktoś polecić antenę ktora można podłączyć bezpośrednio do mmi i żeby nie było trzeba jej gdzieś przenosci tylko bezpośrednio zostawić za radiem i żeby działała
-
Montaż tempomatu w Lublinie
Ok dzięki zadzwonię i sie wypytam
-
Montaż tempomatu w Lublinie
Witam gdzie w Lublinie zamontują mi tempomat i zakodują w audi A4 B8 2012r. I orientuje się kotos jaki to koszt takiego montażu ?
-
Sprawdzanie poziomu oleju na MMI w A4 B8
U mnie pomogło wyzerowanie wymiany oleju w "przeglądy serwisowe" bo tez nie pokazywalo prawidlowego stanu oleju po wykonanej wyżej opisanej czynności
-
Sprawdzanie poziomu oleju na MMI w A4 B8
U mnie po wykonaniu tej czynności nie działa tez nie wiem dlaczego w piątek był wymieniony olej i dalej pokazuje bliżej minimum
-
Sprawdzanie poziomu oleju na MMI w A4 B8
U mnie po wykonaniu tej czynności nie działa tez nie wiem dlaczego w piątek był wymieniony olej i dalejnpokazuje bliżej minimum
-
Jakie sa najnowsze mapy
Wiem o co chodzi żeby nie było ze nie wiem jak działa forum nie chce tylko czegoś zepsuć w pierwszym miesiącu użytkowania samochodu ?
-
Jakie sa najnowsze mapy
Szukajka jest dobra i kto pyta nie błądzi tylko szkoda ze nikt nie odpowiada bo w szukajce nic nie ma ?
-
Jakie sa najnowsze mapy
Witam jaką mape moge wgrac do swojej nawigacji zęby chodziła i gdzie ja kupić czy ściągnąć i jakiś aktywator zeby wszystko pasowało do mojego softu
-
Tylny nawiew nie działa brak nadmuchu
Z tylu mam taki nawiew jak coś i się teraz zastanawiam po co kto tam go włożył czy byl rozbity bo wątpię żeby tylko dla wyglądu tam go wlozyl
-
Tylny nawiew nie działa brak nadmuchu