-
B8 TrOOOOp
Najnowszy VCDS 17.8 załatwił u mnie sprawę i w końcu mogłem zakodować silnik tak jak chciałem... Mógłby Ktoś przypomniec kodowanie aby wyłączyć system Start/Stop a w zasadzie odwrócić działania przycisku tj. System jest po zapaleniu zapłonu domyślnie wyłączony a jak nacisnę przycisk to system się włącza.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, pomoźe Ktoś? Po aktualizacji softu silnika w ASO nie jetem wstanie zmienić kodowania w tym sterowniku... Wcześniej nie było problemu. Ma Ktoś nowy kabelek? Ja mam v.11 i mam nadzieję że to tylko dlatego... Dzięki! Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Byłem w ASO, przywrócili ustawienia fabryczne wszystich sterowników i błedy poznikały... Nareszcie też widzę kodowanie silnika bo po pierwszej wizycie i aktualizacji softu były same zera... Pdc zakodowałem na nowo i działa.. Tempomatu nie mogę aktywować bo w dalszym ciągu nie mogę zmieniać kodowania w silniku po aktualizacji softu przez ASO. Mam nadzieję że nowszy kabel załatwi sprawe... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Próba zmiany kodowania VAG 17 nic nie dała.. można wejść w długie kodowanie a tam widnieją same zera... Brak możliwości zapisu jakichkolwiek zmian w tym sterowniku... :/ Jutro jade do ASO... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Znalazłem skan z przed miesiąca także wszystkie stare kodowania mam... Tylko dlaczego nie mogę zmienić kodowania silnika? Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
@WRC moźliwe że ASO zablokowało możliwość zmian/kodowania w sterowniku silnika albo że vcds nie radzi sobie z nową wersją oprogramowania w sterowniku??? Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Tak, musiałem aby przejść TÜV... byłem pewien że mam zapiasne kodowania ale gdzieś znikły. Nie wiem czemu ale nie jestem wstanie w silniku nic zakodować.... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Próbowałem zakodować ale silnik nie przyjmuje żadnych kodowań... dokładałem tylko pdc tył i tempomat. Nie mam navi tylko Radio Concert i kolorowy wyświetlacz.... W długim kodowaniu w silniku są same zera a więc kompletnie wyczyścili sterownik... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Nie:( Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Pany pomocy... musiałem dziś zrobić update oprogramowania silnika aby dostać przegląd (DE). Odebrałem auto a po chwili zołta sprężynka.... Jutro święto a więc wszytko zamknięte... a ja miałem jechać na urlop do PL. Vcds pokazuje 5 błėdów: 1 błąd w ABS oraz 4 błędy w silniku:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
@WRC jak zwykle miał rację... Kodowałem to bez wejscia najpierw w security access. Po podaniu kodu sterownik przyjął poprawnie kodowanie i ja także cieszę się wizualizacją. Dzięki za pomoc! ;p Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Wpiąłem się w pin 6 low i 6 high... Tak miałem na rozpisce od KUFATEC gdzie kupiłem gotową wiązke. I jak pisałem po wykodowaniu ze sterownika pdc haka odrazu pdc ruszył, w radio Concert mogę zmieniać głośność i dzwięk buzzera brak jedynie opcji graficznej - wszystkie inne sterowniki również nie mają błedów... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Sterownik od pdc mial zakodowany hak, stąd błąd 01517 - J345 - hak wykodowany błąd znikł i pdc działa... Nie jestem jednak wstanie zakodować opcji graficznej.. Sterownik pdc - 8K0 919 475 Q Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Udało się wyjąć tą kostke... Gateway zakodowany, ale w Radio (mam Concerta) nie moge zakodować Parking Aid installed. Dodatkowo mam jeden błąd:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
@WRC a pisząc boczne to masz na myśli te na dole również różowe czy ono znajduje sie gdzies na tej czarnej obudowie?? Dzięki! Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
pawelde
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta