Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelde

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelde

  1. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najnowszy VCDS 17.8 załatwił u mnie sprawę i w końcu mogłem zakodować silnik tak jak chciałem... Mógłby Ktoś przypomniec kodowanie aby wyłączyć system Start/Stop a w zasadzie odwrócić działania przycisku tj. System jest po zapaleniu zapłonu domyślnie wyłączony a jak nacisnę przycisk to system się włącza.
  2. Witam, pomoźe Ktoś? Po aktualizacji softu silnika w ASO nie jetem wstanie zmienić kodowania w tym sterowniku... Wcześniej nie było problemu. Ma Ktoś nowy kabelek? Ja mam v.11 i mam nadzieję że to tylko dlatego... Dzięki! Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  3. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Byłem w ASO, przywrócili ustawienia fabryczne wszystich sterowników i błedy poznikały... Nareszcie też widzę kodowanie silnika bo po pierwszej wizycie i aktualizacji softu były same zera... Pdc zakodowałem na nowo i działa.. Tempomatu nie mogę aktywować bo w dalszym ciągu nie mogę zmieniać kodowania w silniku po aktualizacji softu przez ASO. Mam nadzieję że nowszy kabel załatwi sprawe... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  4. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Próba zmiany kodowania VAG 17 nic nie dała.. można wejść w długie kodowanie a tam widnieją same zera... Brak możliwości zapisu jakichkolwiek zmian w tym sterowniku... :/ Jutro jade do ASO... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  5. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znalazłem skan z przed miesiąca także wszystkie stare kodowania mam... Tylko dlaczego nie mogę zmienić kodowania silnika? Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  6. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @WRC moźliwe że ASO zablokowało możliwość zmian/kodowania w sterowniku silnika albo że vcds nie radzi sobie z nową wersją oprogramowania w sterowniku??? Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  7. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, musiałem aby przejść TÜV... byłem pewien że mam zapiasne kodowania ale gdzieś znikły. Nie wiem czemu ale nie jestem wstanie w silniku nic zakodować.... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  8. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Próbowałem zakodować ale silnik nie przyjmuje żadnych kodowań... dokładałem tylko pdc tył i tempomat. Nie mam navi tylko Radio Concert i kolorowy wyświetlacz.... W długim kodowaniu w silniku są same zera a więc kompletnie wyczyścili sterownik... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  9. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie:( Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  10. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany pomocy... musiałem dziś zrobić update oprogramowania silnika aby dostać przegląd (DE). Odebrałem auto a po chwili zołta sprężynka.... Jutro święto a więc wszytko zamknięte... a ja miałem jechać na urlop do PL. Vcds pokazuje 5 błėdów: 1 błąd w ABS oraz 4 błędy w silniku:
  11. @WRC jak zwykle miał rację... Kodowałem to bez wejscia najpierw w security access. Po podaniu kodu sterownik przyjął poprawnie kodowanie i ja także cieszę się wizualizacją. Dzięki za pomoc! ;p Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  12. Wpiąłem się w pin 6 low i 6 high... Tak miałem na rozpisce od KUFATEC gdzie kupiłem gotową wiązke. I jak pisałem po wykodowaniu ze sterownika pdc haka odrazu pdc ruszył, w radio Concert mogę zmieniać głośność i dzwięk buzzera brak jedynie opcji graficznej - wszystkie inne sterowniki również nie mają błedów... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  13. Sterownik od pdc mial zakodowany hak, stąd błąd 01517 - J345 - hak wykodowany błąd znikł i pdc działa... Nie jestem jednak wstanie zakodować opcji graficznej.. Sterownik pdc - 8K0 919 475 Q Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  14. Udało się wyjąć tą kostke... Gateway zakodowany, ale w Radio (mam Concerta) nie moge zakodować Parking Aid installed. Dodatkowo mam jeden błąd:
  15. @WRC a pisząc boczne to masz na myśli te na dole również różowe czy ono znajduje sie gdzies na tej czarnej obudowie?? Dzięki! Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  16. Różowe te które jest w środku podważyłem już do góry.. Bocznego nie widzę... Jak oba zabezpieczenia zwolnię to ta szara kostka ma wyjść? Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  17. Panowie pomoże Ktoś? Zakładam pdc na tył i nie wiem jak wpiać się w tą kostkę z przodu... Nie wiem jak ją rozebrać dalej... Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
  18. Witam, niestety i mnie dopadł problem zapieczonego mechanizmu tylnej wycieraczki - nie reagowała na ruchy manetki + brak błędów na kompie. Kolega Adameksc stworzył fajny opisik, który uzupełnię o ten filmik.. https://www.youtube.com/watch?v=riHf-8AzLlM. U mnie musiałem jeszcze uszczelnić taśmą teflonowa dół ośki który wchodzi w uszczelniacz - po przeczyszczaniu i skręceniu tam właśnie miałem nieszczelność.
  19. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  20. A może faktycznie to kwestia chipa? Ja go nie mam. Zakodowałem bez problemu i bez security acces. Ps. Kodowałem tylko w silniku. MCE wogóle nie ruszałem. Przejechałem już ze 200 km -sprawdzone, system nieaktywny!
  21. Właśnie u siebie to wyłaczyłem, u mnie był to Byte6 i zapisałem bez problemu. Nawet tego kodu 27971 nie potrzebowałem... Ciekawe czy faktycznie system jest teraz wyłączony... Ps. Zawsze było mówione że jak dotąd w dieslu nie da się tego systemu wyłączyć... Z tego co pamiętam Ktoś chyba nawet MCE zmieniał aby nie mieć Start/Stop [emoji33]
  22. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziś zgłupiałem, robiłem przegląd dzisiaj w ASO w DE i dowiedziałem się, że wymianę rozrządu mam przy 210 tyś a nie jak tu wyczytałem przy 180. Ktoś wie z czego wynikają te różnice??
  23. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Świeca , cylinder drugi Dzięki!Błąd sie powtarzał więc za radą kolegi wymieniłem drugą świecę z godnie z instrukcją z esly. Zobaczymy czy po porannym odpaleniu błąd sie nie powtórzy...
  24. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie miał Ktoś taki błąd albo wie o czym on mówi? 4985 - Cylinder 2 Glow Plug Circuit (Q11) P0672 00 [109] - Electrical Fault Confirmed - Tested Since Memory Clear
  25. pawelde odpowiedział(a) na Maxfly temat w 2.0TDI
    No ale ASO podaje po coś te info że modelowo 2010? Moje autko jest z 09.2009 i też pisze na kwitach z ASO że model 2010. Swoją drogą ciekaw jestem jaką mam pompe i zabierak.. Za 2 tyg. wymiana rozrządu w ASO to będe mógł potwierdzić czy modele od 09.2009 mają już tę 'lepszą' pompe...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.