Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelde

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelde

  1. Aso Audi Szczecin: Robocizna 925 zł Kpl rozrządu 950 zł Pompa wody ( muszę oddać starą ) 215 zł Łącznie: 2090 zł Cena dwa razy niższa niż u mnie Bremen.. Chyba rozważe tą ofertę...
  2. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic nie grzebałem... Więc ktoś zaje...ł. Najlepsze jest to że mieszkam w de :/ Z tym ACC pomyślimy:D
  3. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie dziś rano zastał mnie taki widok.. Mogło wypaść samo czy raczej ewidentnie ktoś ukradł???
  4. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Auto jeździ. Ponoć wyciągał cały zbiornik , pompe itd... ale filtra nie zmianiał... 130 euro pooooszło...:/
  5. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli nie potrzebnie odpalał.. Tak też myślałem... Zobaczymy co wyjdzie jutro. Dzięki za zaintetesowanie!
  6. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś sprawdzić czy z wciśniętym kluczykiem bez sprzęgła można włączyć i zwolnić ręczny?? Będe wdzięczny!
  7. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie! Zamiast ropy zatankowałem benzynę. Auto bez odpalania pojechało do mechanika - dobrze że zauważyłem błąd podczas tankowania. Auto nie mogło zjechać z lawety (zaciągnięty ręczny) i mój mechanik odpalił je na 3 skundy aby zwolnić ręcznyć!!!! Mechanik jak i gościu z ADAC twierdzą że i tak była w przewodach ropa i nic się nie stało... Jutro ma spuścić i zalać ropą... Myślicie że to wystarczy??? f*ck!:/
  8. A jaki jest koszt wyregulowania czytaj dodania km, bo zazwyczaj są z niskim przebiegiem więc o cofaniu nie ma mowy:what:
  9. Czyli legalnie nie ma opcji aby ogarnąć ten temat? Jeśli wstawię nowe zegary odpalę samochód??
  10. Witam, przymierzam się też do wymiany zegarów bo chcę mieć kolorowy fis... Rozumiem że do mojego modelu tak jak WRC napisał pasują z końcówką C i D?? Jak wygląda sprawa zakodowania nowych zegarów? Czy jeśli je zamontuję to dojadę do ASO w celu ściągnięcia CP??
  11. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A po wymianie robisz zbierzność???
  12. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie podepnę to pod Radio Concert? Ewentualnie sam subwoofer? Nazwa: Soundsystem ASS
  13. pawelde odpowiedział(a) na kamilsien66 temat w 2.0TDI
    WRC a czy tym sposobem można ładować akumulatory dla systemu start/stop też? Akumulatory AGM?
  14. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Słynna zmiana w produkcji naszych b8 diesel nastąpiła od 9.2009 czy po? Bo mam auto właśnie dokładnie z 9.2009:confused:
  15. Witam, Będąc w Polsce na święta podjechałem zrobić zbieżność (3D) bo miesiąc wcześniej wymieniane było łożysko (lewy przód) i ponoć po tej operacji powinno się to zrobić. Fachowiec ustawiający zbieżność stwierdził że minimalnie musi poprawić i że pewnie kierownica jest trochę krzywa przy jeździe a wprost (nic wcześniej nie zauważyłem) . Po ustawieniu pojeździłem 2 dni ale stwierdziłem że dopiero teraz kierownica jest krzywo i pojechałem na poprawkę. Poniżej wydruk po pierwszej ingerencji fachowca i po poprawce.. Pierwsza ingerencja: Poprawka: Generalnie przed ustawieniem zbieżności było ok.. po zaczęły się problemy, ale jestem już poza PL i dlatego piszę tu... Po przejechaniu ponad 1500 km stwierdzam: kierownica przy jeździe na wprost sama przechyla się na prawo... kierownica na wprost - samochód idzie wprawo.. Do tego doszły drgania przy hamowaniu ale tylko w okolicach 70 km/h Czy to wszystko może być związane z ustawieniem zbieżności tylnych kół? Pan majster powiedział ustawiając mi zbieżność że to tak małe odchylenie że nie będzie miało wpływu na jazdę... Po poprawce może i było lepiej ale miałem takie odczucie po przejechaniu 20 km a nie jak teraz ponad 1000 Może wymiana łożyska (SKF) ma coś z tym wspólnego? Wymieniałem w warsztacie w Niemczech - znany u mnie w mieście - w ASO chcieli za dużo - 350 euro. Auto na zimówkach 5 mm profilu - kupione i założone w listopadzie. Dzięki za wszystkie podpowiedzi.
  16. Witam. Pomoże ktoś w zmianie manetek zwykłych na te z tempomatem w mojej b8? Proszę o info na priv...
  17. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sama inspekcja plus wymiana oleju 100 euro. Montaz pozostałych trzech filtrów 45 eufo. Do tego 33 euro serwis plus dolewka lub wymiana płynu hamulcowego. Na koniec odpowietrzenie układu sprzegła - co kolkwiek to oznacza 22 euro.. Wszystko to w ramach inspekcji przy nicałych 150 tyś. Ps. Ceny netto
  18. pawelde odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ile kosztuje w ASO wymiana oleju + wszystkie filtry? (sama robicizna) Wczoraj w okolicach Bremen zapłaciłem 250 euro.. Ciekaw jestem jak się to ma do Polskiego Aso?
  19. Panowie krótkie pytanie: czy po wymianie łożyska, zawsze trzeba robić geometrię?
  20. Jakaś plaga z tymi łożyskami..? Na forum to już chyba 3 osoba w ostatnim czasie co pisze o huczeniu.. Dziwne bo u mnie również coś buczy od kilku dni..
  21. A można gdzieś sprawdzić jaki zestaw muzyczny jest w środku? Mam radio concert bez mmi ale gra to bardzooo ale to bardzooo dobrze...
  22. Skasowane. Sprawdzę pod koniec tygodnia i dam znać... Pozdro
  23. Witam, dziś podłączyłem kabelek i ku mojemu zdziwieniu mam 6 błędów w silniku.. Dodam że z samochodem nie mam najmniejszych problemów.. Czy powinienem na coś zwrócić szczególną uwagę? Dzięki!
  24. Jeśli mam start/stop to nie mam co próbować? Wysłane z mojego VOW V5 za pomocą Tapatalk 2
  25. Wartość na załączniku jest jescze nie zmieniona. Więc jeśli dodam do niej +00016 to jaka powinna być suma bo już zgłupiałem... :confused: Wysłane z mojego VOW V5 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.