Treść opublikowana przez pawelde
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Aso Audi Szczecin: Robocizna 925 zł Kpl rozrządu 950 zł Pompa wody ( muszę oddać starą ) 215 zł Łącznie: 2090 zł Cena dwa razy niższa niż u mnie Bremen.. Chyba rozważe tą ofertę...
-
B8 TrOOOOp
Nic nie grzebałem... Więc ktoś zaje...ł. Najlepsze jest to że mieszkam w de :/ Z tym ACC pomyślimy:D
-
B8 TrOOOOp
Panowie dziś rano zastał mnie taki widok.. Mogło wypaść samo czy raczej ewidentnie ktoś ukradł???
-
B8 TrOOOOp
Auto jeździ. Ponoć wyciągał cały zbiornik , pompe itd... ale filtra nie zmianiał... 130 euro pooooszło...:/
-
B8 TrOOOOp
Czyli nie potrzebnie odpalał.. Tak też myślałem... Zobaczymy co wyjdzie jutro. Dzięki za zaintetesowanie!
-
B8 TrOOOOp
Może ktoś sprawdzić czy z wciśniętym kluczykiem bez sprzęgła można włączyć i zwolnić ręczny?? Będe wdzięczny!
-
B8 TrOOOOp
Panowie! Zamiast ropy zatankowałem benzynę. Auto bez odpalania pojechało do mechanika - dobrze że zauważyłem błąd podczas tankowania. Auto nie mogło zjechać z lawety (zaciągnięty ręczny) i mój mechanik odpalił je na 3 skundy aby zwolnić ręcznyć!!!! Mechanik jak i gościu z ADAC twierdzą że i tak była w przewodach ropa i nic się nie stało... Jutro ma spuścić i zalać ropą... Myślicie że to wystarczy??? f*ck!:/
-
Prośba o nr licznika z kolorowym fisem do A4 b8 diesel
A jaki jest koszt wyregulowania czytaj dodania km, bo zazwyczaj są z niskim przebiegiem więc o cofaniu nie ma mowy:what:
-
Prośba o nr licznika z kolorowym fisem do A4 b8 diesel
Czyli legalnie nie ma opcji aby ogarnąć ten temat? Jeśli wstawię nowe zegary odpalę samochód??
-
Prośba o nr licznika z kolorowym fisem do A4 b8 diesel
Witam, przymierzam się też do wymiany zegarów bo chcę mieć kolorowy fis... Rozumiem że do mojego modelu tak jak WRC napisał pasują z końcówką C i D?? Jak wygląda sprawa zakodowania nowych zegarów? Czy jeśli je zamontuję to dojadę do ASO w celu ściągnięcia CP??
-
B8 TrOOOOp
A po wymianie robisz zbierzność???
-
B8 TrOOOOp
Panowie podepnę to pod Radio Concert? Ewentualnie sam subwoofer? Nazwa: Soundsystem ASS
-
Nie odpala na mrozie
WRC a czy tym sposobem można ładować akumulatory dla systemu start/stop też? Akumulatory AGM?
-
B8 TrOOOOp
Słynna zmiana w produkcji naszych b8 diesel nastąpiła od 9.2009 czy po? Bo mam auto właśnie dokładnie z 9.2009:confused:
-
Problemy po ustawieniu zbieżości
Witam, Będąc w Polsce na święta podjechałem zrobić zbieżność (3D) bo miesiąc wcześniej wymieniane było łożysko (lewy przód) i ponoć po tej operacji powinno się to zrobić. Fachowiec ustawiający zbieżność stwierdził że minimalnie musi poprawić i że pewnie kierownica jest trochę krzywa przy jeździe a wprost (nic wcześniej nie zauważyłem) . Po ustawieniu pojeździłem 2 dni ale stwierdziłem że dopiero teraz kierownica jest krzywo i pojechałem na poprawkę. Poniżej wydruk po pierwszej ingerencji fachowca i po poprawce.. Pierwsza ingerencja: Poprawka: Generalnie przed ustawieniem zbieżności było ok.. po zaczęły się problemy, ale jestem już poza PL i dlatego piszę tu... Po przejechaniu ponad 1500 km stwierdzam: kierownica przy jeździe na wprost sama przechyla się na prawo... kierownica na wprost - samochód idzie wprawo.. Do tego doszły drgania przy hamowaniu ale tylko w okolicach 70 km/h Czy to wszystko może być związane z ustawieniem zbieżności tylnych kół? Pan majster powiedział ustawiając mi zbieżność że to tak małe odchylenie że nie będzie miało wpływu na jazdę... Po poprawce może i było lepiej ale miałem takie odczucie po przejechaniu 20 km a nie jak teraz ponad 1000 Może wymiana łożyska (SKF) ma coś z tym wspólnego? Wymieniałem w warsztacie w Niemczech - znany u mnie w mieście - w ASO chcieli za dużo - 350 euro. Auto na zimówkach 5 mm profilu - kupione i założone w listopadzie. Dzięki za wszystkie podpowiedzi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam. Pomoże ktoś w zmianie manetek zwykłych na te z tempomatem w mojej b8? Proszę o info na priv...
-
B8 TrOOOOp
Sama inspekcja plus wymiana oleju 100 euro. Montaz pozostałych trzech filtrów 45 eufo. Do tego 33 euro serwis plus dolewka lub wymiana płynu hamulcowego. Na koniec odpowietrzenie układu sprzegła - co kolkwiek to oznacza 22 euro.. Wszystko to w ramach inspekcji przy nicałych 150 tyś. Ps. Ceny netto
-
B8 TrOOOOp
Ile kosztuje w ASO wymiana oleju + wszystkie filtry? (sama robicizna) Wczoraj w okolicach Bremen zapłaciłem 250 euro.. Ciekaw jestem jak się to ma do Polskiego Aso?
-
Jak naprawdę jest z tą awaryjnością.
Panowie krótkie pytanie: czy po wymianie łożyska, zawsze trzeba robić geometrię?
-
Jak naprawdę jest z tą awaryjnością.
Jakaś plaga z tymi łożyskami..? Na forum to już chyba 3 osoba w ostatnim czasie co pisze o huczeniu.. Dziwne bo u mnie również coś buczy od kilku dni..
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
A można gdzieś sprawdzić jaki zestaw muzyczny jest w środku? Mam radio concert bez mmi ale gra to bardzooo ale to bardzooo dobrze...
-
Błedy w silniku
Skasowane. Sprawdzę pod koniec tygodnia i dam znać... Pozdro
-
Błedy w silniku
Witam, dziś podłączyłem kabelek i ku mojemu zdziwieniu mam 6 błędów w silniku.. Dodam że z samochodem nie mam najmniejszych problemów.. Czy powinienem na coś zwrócić szczególną uwagę? Dzięki!
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Jeśli mam start/stop to nie mam co próbować? Wysłane z mojego VOW V5 za pomocą Tapatalk 2
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Wartość na załączniku jest jescze nie zmieniona. Więc jeśli dodam do niej +00016 to jaka powinna być suma bo już zgłupiałem... :confused: Wysłane z mojego VOW V5 za pomocą Tapatalk 2