-
Bluetooth - cicho słychać rozmówcę
Niestety problem jest od samego początku kiedy mam samochód, tzn. 3 lata. Telefon tez zmieniałem i nic nie dało. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bluetooth - cicho słychać rozmówcę
Jak to? Tzn z LTE na 3G? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bluetooth - cicho słychać rozmówcę
Witam. Czy ma/miał ktoś podobny problem że rozmawiając przez blue... cicho słychać rozmówcę ( tego po drugiej stronie ), także muszę zamykać szyby, lub nawet zmniejszać siłę klimy. Da się jakoś to podkręcić - coś w VAG? Dodam, że oczywiście głośność w telefonie oraz w samochodzie na max.
-
zestaw glosnomowiacy Audi B8
Musisz zakodować nowe polecenia głosowe dla kontaktów w samochodzie. On nie używa tych zapamiętanych w telefonie.
-
Strefa Śmiechu
- Tacierzyństwo
BABY ORAJEL ale czy na recepte, to nie wiem, zapytaj w aptece Nie dostępny w Polsce ponoć na all można kupić. Natomiast środek raczej odradzany u dzieci poniżej 2 rż ze względu na benzokaine... Raport FDA w USA: http://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm306062.htm- Lampy Led sedan Tył które wybrać ? ORI czy zamiennik
Wrclaguna a przód bi-xeniny + led oraz tył led na ORI za ile byś zrobił?- W co zainwestować Czy złotówka upadnie ?
No gdybym wiedział ze € tak skoczy to bym walutę kupił ...! w sumie to dalej się nad tym zastanawiam- Co to za RADIO mam ?
Heh. Plus pewnie z 1000 montaż to sie robi 5 tys. Chyba jednak lubię moja nawigacje w tel. Jakbym jeszcze wiedział że jak będę sprzedawać za kilka lat to będzie to miało większy wpływ na cenę to bym sie zastanowił...- Co to za RADIO mam ?
Około?- Co to za RADIO mam ?
Same złe informacje A da sie przerobić na MMI? Szukałem ale nie znalazłem takiego wątku. Mam wrażenie ze wszyscy maja MMI...- Co to za RADIO mam ?
A da sie tutaj w tym robić takie rzeczy jak opisują w MMI tzn. uruchamianie dodatkowego czerwonego bądź zielonego menu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Co to za RADIO mam ?
Myślałem ze mam MMI, teraz wiem ze mam kolorowy wysietlacz i tyle... Czy da sie do czegoś takiego dodać navi? brak przycisku navi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- 3.0 TDI montaż webasto
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- [A4 B8] Webasto - gdzie zainstalują Małopolska, Podkarpacie
No tak mi pisze u góry " Temat zamkniety" , ale oczywiście napisałem na pw - Tacierzyństwo
erlake
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta