Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erlake

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erlake

  1. Niestety problem jest od samego początku kiedy mam samochód, tzn. 3 lata. Telefon tez zmieniałem i nic nie dało. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Jak to? Tzn z LTE na 3G? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Witam. Czy ma/miał ktoś podobny problem że rozmawiając przez blue... cicho słychać rozmówcę ( tego po drugiej stronie ), także muszę zamykać szyby, lub nawet zmniejszać siłę klimy. Da się jakoś to podkręcić - coś w VAG? Dodam, że oczywiście głośność w telefonie oraz w samochodzie na max.
  4. Musisz zakodować nowe polecenia głosowe dla kontaktów w samochodzie. On nie używa tych zapamiętanych w telefonie.
  5. BABY ORAJEL ale czy na recepte, to nie wiem, zapytaj w aptece Nie dostępny w Polsce ponoć na all można kupić. Natomiast środek raczej odradzany u dzieci poniżej 2 rż ze względu na benzokaine... Raport FDA w USA: http://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm306062.htm
  6. Wrclaguna a przód bi-xeniny + led oraz tył led na ORI za ile byś zrobił?
  7. No gdybym wiedział ze € tak skoczy to bym walutę kupił ...! w sumie to dalej się nad tym zastanawiam
  8. Heh. Plus pewnie z 1000 montaż to sie robi 5 tys. Chyba jednak lubię moja nawigacje w tel. Jakbym jeszcze wiedział że jak będę sprzedawać za kilka lat to będzie to miało większy wpływ na cenę to bym sie zastanowił...
  9. Same złe informacje A da sie przerobić na MMI? Szukałem ale nie znalazłem takiego wątku. Mam wrażenie ze wszyscy maja MMI...
  10. A da sie tutaj w tym robić takie rzeczy jak opisują w MMI tzn. uruchamianie dodatkowego czerwonego bądź zielonego menu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Myślałem ze mam MMI, teraz wiem ze mam kolorowy wysietlacz i tyle... Czy da sie do czegoś takiego dodać navi? brak przycisku navi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. erlake odpowiedział(a) na marc1n temat w Audi A4 B8
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. No tak mi pisze u góry " Temat zamkniety" , ale oczywiście napisałem na pw
  14. Dzięki! Niestety chyba nie aktulane bo wątek zamknięty :/
  15. Jak nie znajde nikogo kto w rozsądnej cenie mi to kompleksowo zmontuje to zostaną mi dwie opcje: 1. porzucic marzenia o ciepłym samochodzie rano albo 2. zająć się tym sam - tyle że w tym przyopadku pojawia sie opcja 3. - nie uruchomie samochodu i będe musiał przesiąśc na sie na tram
  16. erlake odpowiedział(a) na marc1n temat w Audi A4 B8
    Też tak mam że jak włączam podgrzewanie siedzeń włącza się AC, muszę go ewentualnie potem wyłączyć
  17. Spoko, tylko że raczej sam sobie tego nie zainstaluje :/ Może od samej strony technicznej może nie byłoby najgorzej, ale gorzej z tym całym konfigurowaniem w sterownikach...
  18. Yyyyyy, aż tyle? To bardzo nie dobrze...
  19. Witam. Naogladałem się spotów odnośnie tego cudeńka i chętnie bym sobie zainstalował. Wie ktoś gdzie najlepiej na terenie małopolskiego lub podkarpacia?
  20. Jak w temacie. Audi A4 B8 rok 2008

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.