mazi_ck

416 wyświetleń profilu

Osiągnięcia mazi_ck

Reputacja

1. Cieszę się że Ci się podobają. Pasek stop jeszcze jest zostawiony ori i zastanawiam się czy przyciemniać. Jeśli chodzi o jakość światła to jakiejś bardzo dużej różnicy nie zauważyłem. Folię kupiłem tą: http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-60x50-super-efekt-vat-i6102957511.htmljasny czarny Opony 225/45 S4 niestety już sprzedane, chociaż sprawiało sporo radości:) ale czekam na odbiór kolejnego podobnego autka więc nie ma co rozpaczać
  2. Felgi wreszcie na aucie. Według Mnie wszystko ładnie się zgrało a oto fotki: Na szerokość też wszystko fajnie się zgrało z nadkolem:) A tutaj jeszcze jedno zdjęcie z nowym nabytkiem Audi S4(niestety oba auta jeszcze w zimowym setupie) Mam nadzieję że się podoba:) Aktualnie A4 dostała przyciemnione lampy tył zdjęcie przed i po: Zostały również przyciemnione szybki oto fotki:
  3. Jako że po pół roku spokoju z klapkami w Moim a4 problem wrócił postanowiłem że nie będę się więcej denerwował i sterownik klapek został wyłączony programowo + została zrobiona mapa silnika:) Jeśli ktoś się zastanawia czy wyłączać czy bawić się dalej z nastawnikami itd. to według Mnie nie warto się w to babrać lepiej od razu wyłączyć!
  4. Jutro sprawdze przewody i styki. dziwne ze cala na raz sie spalila a nie po kolei diody... Jakies podpowiedzi jak wyjac lampe?
  5. Witam. Panowie ostatnio mam problem z trzecim światłem stop, a mianowicie nagle spaliło się całe(tzn wywala jego błąd) czy możliwe jest że wypalily sie wszystkie diody na raz? Czy przerabiał ktos temat wymiany tego światła? opłaca się kupować używane? jaka ew cena nowego?
  6. Witam. Panowie jak w temacie, czy wyjmował ktoś cały wydech tak żeby wyjąć DPF'a? Od góry nie ma miejsca żeby przeszedł a i od dołu średnio to wygląda. Macie jakieś ,,triki" żeby to wyjąć? Z góry dzięki:)
  7. Nie wiem dlatego tez o to pytałem. Jednak bez odpowiedzi Zauważyłem, że błąd ten pojawia się po kilkukrotnym zgaszeniu/odpaleniu auta- to jeszcze muszę sprawdzić podpinając co chwile pod komputer:) wydaje Mi się że będzie to klapa gaszenia/przepustnica powietrza. Czy ktoś ma jakiś inny pomysł? Auto ostatnio zrobiło ponad 1200 km po trasie bez żadnego problemu, lecz po kilku odpaleniach/gaszeniach błąd powraca... Witam. W ostatnim czasie wymieniłem przepustnice, myślałem że może to coś pomoże, niestety cały czas to samo. Panowie jakieś propozycje?
  8. Wtyczka jest wpięta, wczoraj przeczyściłem piny psiknąłem contact sprayem ale nadal to samo;/ zniknął tylko błąd 00290. Reszta jak była tak jest. nadal jak jest pompa podpięta to wydaje jakiś dziwny dźwięk, a po wypięciu ustaje. Dziś wymieniłem pompę na inną wraz ze sterownikiem(oczywiście o tych samych numerach) lecz nadal jest to samo:| Panowie macie jakieś pomysły?
  9. Dziękuję bardzo mam nadzieję że to będzie to:) Zdam relację jak już wymienię
  10. Witam Panowie otoz mam do wymiany przepustnice, juz jest do Mnie w drodze o tu Moje pytanie czy trzeba, a jesli tak to jak zrobic adaptacje? Z gory dziekuje i pozdrawiam:)
  11. No nie taka prosta bo ta tasma od wyswietlacza jest jakos dziwnie montowana, nie jest wypinana niestety:(
  12. Niestety jeszcze nie... Zauważyłem tylko że błąd po skasowaniu pojawia się co 2-3 odpalenia- auto jeździ głównie po mieście. Dziś prawdopodobnie zdejmę kolektor choć nie wydaje Mi się żeby tam był problem bo cięgno chodzi lekko:(
  13. Wymieniłem dziś nastawnik i oto kolejny blad ktory teraz sie wyswietla Jakies pomysly Panowie? Czy po wymianie trzeba robic jakas adaptacje ? czy ktoś z Was sam demontował kolektor?
  14. Witam. Panowie mam takie pytanko czy ktoś z Was może wymieniał wyświetlacz w radiu concert? Mam stare chyba spalone radio i teraz kupiłem nowe z plamką na wyświetlaczu. Czy da radę je zamienić?
  15. Nastawnik nowy kupiony tutaj : http://allegro.pl/nastawnik-klap-kolektora-audi-vw-skoda-seat-2-0tdi-i5258207300.html#tabsAnchor