Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. McDonalds wpadł na pokład mogę jechać na hamburgiery teraz
  2. A tak przy okazji jakiej farby używa VW mają swoją czy jakiejś znanej marki?
  3. No to teraz hamować i uważać na tyły
  4. znam te kółka skądś No to teraz zakopiesz klapę na śmierć
  5. Znam ten ból moja kota uwielbia polowac na pszczoły, na szczęście wet nie był jak do tej pory potrzebny, zwykle kończy się na opuchniętym pyszczydle Co do konia to chipsa mu
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dawali to wziąłem, jest tu taki jeden co wszystkim rozdaje
  7. 8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum 8K0 807 521 C 1RR dyfuzor , tłumiki po jednej stronie kolor szary platinum 8K0 807 521 D 1RR dyfuzor , tłumiki po dwóch stronach kolor szary platinum Jak widzisz powtarza się 1RR czyli kod koloru
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chyba o to chodzi 4L0 886 373
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie przypomni ktos numery plastików do tylnej kanapy/siedziska do avanta? serwis zdemontował u mnie siedzisko ale plastików nie wymienili i się beląsa a jak trzeba to oczywiście nie mogę znaleźć :facepalm:
  10. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jesli mówisz o legalu to na stronie Rosstecha
  11. Normalnie ubrudzić rączki i wyjąć;-)
  12. Prawdopodobnie masz nie włączone/zakodowane, o kabelek pytaj na Troopie
  13. A wcześniej świeciły te lampki? cztery moduły dokładnie w każdych drzwiach jeden Masz kabelek żeby się podłączyć i sprawdzić czy są jakieś błędy?
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wszyscy czekają aż ktoś coś napisze
  15. Jeśli chodzi o podświetlenie przód to dobrze rozumiesz
  16. No to musisz sobie zakodować tak jak podał Ci WRC,
  17. Kwestia czy Twój MCE obsługuje QQ1 jeżeli tak to w MMI możesz ustawić jasność podświetlenia i wtedy świecą się podczas jazdy, jeżeli masz MCE który nie obsługuje QQ1 to prawdopodobnie masz podłączone pod lamkę oświetlenia i w czasie jazdy nie będzie śmigać
  18. nie tak 3G+ jest 3D Najlepiej wrzuć sobie w googlach jakieś filmiki to zobaczysz różnicę
  19. Najlepiej wklej fotke całego przodu to będzie coś wiadomo bo po opisie z profilu trudno dojść ja też mam 2012 ale jeszcze w przedlifcie
  20. No ale to chyba nie jest zderzak S-Line
  21. Myślę że spokojnie mozesz myć,
  22. Nie no wiązki nie przerabiałem zamieniłem piny w kostce od wiązki zderzaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.