Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

witam wszystkich. no i przyszla pora pokazać moją pierwszą A4 zakupioną w komisie sprowadzoną z DE. padło na A4 B8 2.0 tdi 120KM

2.0 tdi 120 CAGC
rok 6.2010
przebieg 160 tyś

z wyposażenia które zauważyłem :


Kierownica multifukcyjna
regulacja kolumny kierowniczej
tempomat
bluetooth
navi-mmi 3g low + karty sd
system start stop (oszczędność paliwa )
pakiet s line środek
domykanie szyb z pilota
elektryczny hamulec ręczny
podgrzewane lusterka
parktronic tył
ksenon przód
led tył
zawieszenie 1be
koła 18"
przyciemniane tylne szyby
klimatronik
podłokietnik przód + tył


może jeszcze jest coś o czym nie wiem ale to moje pierwsze audi :wink:

i w tym miejscy wielkie podziękowania za pomoc w sprawdzeniu i przy zakupie autka dla :

srb38vx (Andrzej)
lupo4801 (Krzysztof)

WIELKIE DZIĘKI PANOWIE :notworthy::notworthy: :notworthy:

no i kilka fotek


2007_09_01_01_00_00_133.jpg

2007_09_01_01_00_00_134.jpg

2007_09_01_01_00_00_135.jpg

2007_09_01_01_00_00_136.jpg

2007_09_01_01_00_00_137.jpg

2007_09_01_01_00_00_138.jpg

2007_09_01_01_00_00_139.jpg

2007_09_01_01_00_00_140.jpg

2007_09_01_01_00_00_141.jpg

2007_09_01_01_00_00_142.jpg

2007_09_01_01_00_00_143.jpg

2007_09_01_01_00_00_144.jpg

i jeszcze jedno foto jak stała w komisie


C31985280_1.jpg

bardziej aktualne :wink:

e1cglt.jpg

nbun8j.jpg

4tsdu0.jpg

2pphcoo.jpg

v3lp3q.jpg

33f9oyg.jpg

Dzięki za odwiedziny i zapraszam do komentowania

Zostało zrobione :

-wew. klamki z podświetleniem
-podświetlenie w drzwiach
-hamulce S4 345-330
-lampy tył neon
-led w środku + żarówki H11 w halogenach
-lusterko wew. (fotochrom + kompas)
-czujnik deszczu
-czujnik zmierzchu
-COMING LEAVING HOME
-alufelgi 19"x8J ET39 z Q5, opony 255/35 225/40
-chromowane ringi halogenów z A5
-chromowane przełączniki szyb i lusterek polift
-głośniki Bang & Olufsen
-maskownice Bang & Olufsen
-dekory carbon RS4
-wydech z 3,0 tdi A5
-podświetlenie rejestracji led

-wewnętrzny pakiet oświetlenia QQ1 (podświetlenie przestrzeni nóg przód i tył, oświetlone kratki nawiewów, oświetlenie schowka)

-zimowy setup alufelgi z A4 B8 8Jx18" ET47, opony DUNLOP SP WINTER SPORT 3D 245/40

-lusterka zewnętrzne z S4

-sprężyny obniżające Eibach

-dystanse aluminiowe: przód 15mm; tył 25mm

-kierownica polift S line cięta z białą nicią

-elektryczna klapa bagażnika

-listwy progowe zewnętrzne S line

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki auta:decayed:

Tylko fotki wszystkie jakieś takie niebieskie:wink: proponuje zrobić nowe lepszym klikadłem, autko traci na uroku na ty fotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt z tymi zdjęciami. klikadło nie takie złe ale chyba ktoś grzebał w ustawieniach i dlatego takie jakieś niebieskie :facepalm::facepalm: poprawimy i coś fajniejszego wrzucę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna furmanka,kolorek zaje-fajny:wink:No i wyposażenie spoko.Jedyny minus za mało koników jak na takie wozidło ale to nie problem bo można dołożyć kilka:decayed:Bezawaryjnośći życzę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczny kolor! przydałoby się zacząć od mocy bo to pewnie w ogóle nie jedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki :thumbdown: ogólnie golas :doh:dobrze że go umyłeś :decayed: gratki auta :wink: kiedy jedziesz do siemiana :grin::decayed: a jeżeli chodzi o moc nawet to jedzie ,ale tira bym się bał wyprzedzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki :thumbdown: ogólnie golas :doh:dobrze że go umyłeś :decayed: gratki auta :wink: kiedy jedziesz do siemiana :grin::decayed: a jeżeli chodzi o moc nawet to jedzie ,ale tira bym się bał wyprzedzić :decayed:

że golas to wiemy :wink: specjalnie po Twoich uwagach umyte i schowane go garażu :grin: a co do wyprzedzania tirów to jedynie te przeładowane :polew::polew::polew: a że takich mało to wyjeżdżam tylko z garażu na podjazd i z powrotem :polew::polew::polew: a jak się wybierzemy do bielska to żeby nie zostawać w tyle weźmiesz mnie na hol :decayed::decayed::decayed::decayed: i co spojrzysz w lusterku ten golas będzie za Tobą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki :thumbdown: ogólnie golas :doh:dobrze że go umyłeś :decayed: gratki auta :wink: kiedy jedziesz do siemiana :grin::decayed: a jeżeli chodzi o moc nawet to jedzie ,ale tira bym się bał wyprzedzić :decayed:

że golas to wiemy :wink: specjalnie po Twoich uwagach umyte i schowane go garażu :grin: a co do wyprzedzania tirów to jedynie te przeładowane :polew::polew::polew: a że takich mało to wyjeżdżam tylko z garażu na podjazd i z powrotem :polew::polew::polew: a jak się wybierzemy do bielska to żeby nie zostawać w tyle weźmiesz mnie na hol :decayed::decayed::decayed::decayed: i co spojrzysz w lusterku ten golas będzie za Tobą :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wozidełko masz jakieś play chcesz coś zmieniać czy zostaje tak jak jest?

Bezawaryjnej jazdy życzę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim :wink:

a co do zmian miało ich prawie w ogóle nie być ale Pan srb38vx zaraził mnie paroma pomysłami. będzie kilka rzeczy robionych ale muszę troszkę dojść do $$$$$$ jedną z pierwszych rzeczy będzie odwiedzenie chiptunera i podbicie tej mocy. a reszta powoli i do przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak nieśmiało zapytam :naughty: na kratkach od halo przeciwmgielnych tam jakieś chromowane paski made in china są czy tylko mi się wydaje, nie mogę rozkminić z tych zdjęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki już były jak ją kupiłem. prawdopodobnie made in china :facepalm: bo wszystkie A4 w tym komisie były uzbrojone w takie same kratki :wink: aż tak źle to wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie trochę dużo tego chromu na przodzie i jeszcze znaczek S-line z grilla też by musiał iść out bo w B8 tam nie było tego oznaczenia no chyba, że właścicielowi się podoba to zostaw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie na tym grillu też chyba nie ma pasków poziomych chromowanych , ktoś je tam wkleił ?

Poza tym autko super :thumbup1: , ładny kolor i biała nic na siedzeniach :thumbup1: resztę doposażysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak nieśmiało zapytam :naughty: na kratkach od halo przeciwmgielnych tam jakieś chromowane paski made in china są czy tylko mi się wydaje, nie mogę rozkminić z tych zdjęć?

Ten komis miał jakiś uraz :decayed: kupił chrom z metra z znaczki s line i wszystkie auta tym okleił :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromy do grillu ja kupowałem ORI , to są samolepki (drogie jak wujjjjjj) ale muszę powiedzieć że ta chińszczyzna fajnie się komponuje z listwami z grilla.

No ale ja mam lekki jobel na punkcie chromu:wink: chrom ogólnie fajnie wygląda tylko łatwo przedobrzyć i wychodzi wtedy bling bling a to już lipa. No i jakość chińszczyzny niestety lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są gusta i guściki .na razie to mam radochę z nowego autka i brak $$$$ na poważniejsze zmiany więc będziemy jeździć tak jak stoi. a gdy się troszkę odkuje to zaczniemy zabawę. pierwszą rzeczą będzie dołożenie paru arabów pod maskę .niby nie ma katastrofy ale jednak brakuje ich troszkę :wink:

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

no i warto podziękować wszystkim za wszelkie uwagi bo to pomaga w narodzinach coraz to nowszych pomysłów co dalej będzie robione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no poczekaj jeszcze troszkę jak Cię weźmie gorączka modzenia:grin:

Ja ze swoim musiałem czekać bo gwarancja ale teraz ostro pcham brakujące pierdołki:wink: poza tym fajna zabawa:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są gusta i guściki .na razie to mam radochę z nowego autka i brak $$$$ na poważniejsze zmiany więc będziemy jeździć tak jak stoi. a gdy się troszkę odkuje to zaczniemy zabawę. pierwszą rzeczą będzie dołożenie paru arabów pod maskę .niby nie ma katastrofy ale jednak brakuje ich troszkę :wink:

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

no i warto podziękować wszystkim za wszelkie uwagi bo to pomaga w narodzinach coraz to nowszych pomysłów co dalej będzie robione :wink:

A ja sobie życzę żebyś tym padłym nie parkował obok mnie na kopalni :decayed: bo to jest tylko moje miejsce :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...