Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

Jest widoczna różnica między barwą 4300K a 4800K? Jaka jest trwałość odbłyśników soczewki w B8? Po B6 pozostały mi kiepskie wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niebawem wpadnie kolejny modzik. zakupiłem lampy tylne neony polift. prawdopodobnie w przyszłym tygodniu wskoczą na pokład autka:wink:

1896803_832706013412643_26757021_n.jpg

1959232_832705916745986_1219698520_n.jpg

i tutaj ogromne podziękowania dla :

siemian - z tym gościem interesy to sama przyjemność. zaje...cie fajnie i szybko można się dogadać (ale to już większość z was pewnie wie). części na kolejny modzik już czekają do odbioru :wink:

srb38vx - ten facet najbardziej kusi co do modzenia ale też otwiera wiele kontaktów :wink: no i dzięki Andrzejku za dowóz lamp. jak pójdziesz na pyndzyjo to za kuriera jak znod yny musisz se włączyć dwójka w haszplu bo jeronowo dlugo cza na Ciebie czekać :grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że auto kupiłeś w Gliwicach w komisie. Jak wrażenia odnośnie zakupu???Pytam bo mam na oku ich auta i zastanawiam się czy do nich podjechać obejrzeć.

auto dobrze sprawdziłem.wyłapałem kilka różnic odnośnie opisu wystawionego przez właściciela komisu a rzeczywistością.ale nic poważnego z autem nie było i można się z facetem dogadać choć strasznie ciążki co do ubijania ceny. polecam Ci sprawdzenie autka po nr VIN i po kodach z książki serwisowej pod względem wyposażenia faktycznego a wyposażenia fabrycznego (u mnie brak fotochromu w środku ale wyłapaliśmy że była przednia szyba wymieniona i pewnie wtedy podmieniono lusterko). jeśli masz możliwość weź z sobą sprzęt by zważyć autko bo właściciel pozwala na to.jeśli chodzi o papiery wszystko załatwione.ja musiałem tylko zrobić przegląd do dowodu 100zł i rejestracja 750zł. zwróć uwagę na ubezpieczenie bo sprytnie kombinuje i nagle okazuje się że nie masz OC :kwasny: ale ogólnie mogę polecić .przynajmniej ja dobrze trafiłem :wink: tylko tą moją sprawdzałem i brałem pod uwagę choć jest w czym u niego wybierać pod względem ceny jak i wyposażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie u nich dziwi jedno a mam do nich 10km

Wszystkie fury u nich dzwnie młode i tanie

I wszystkie w wesrsji s-line

A coś co przyprawia o drescze jak koło nich przejeżdżam to te wieśniacko zrobione w każdej sztuce przody - wszystkie B8 mają przód oklejny chromami i wielce S-line - chyba stróż na w komisie dodatkową fuchę i na nockach każde auto chromem obkleja - jakaś parodia dosłownie

Kiedyś tam wpadłem, oblukałem ich wszysktie fury i ironicznie zaczołem je wyśmiewać - nie pozostało mi nic innego niż uciekać bo myślałem że się własciciel komisu zagotuje i mnie kijem potraktuje :decayed:

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 23:58 ----------

Mowa o tym co masz na foto nr 6 :facepalm:

Gdzie oni coś takiego w s-line widzieli ? czym oni się wzorowali - chyba wieś tuningiem

A ludzie trochę chromu widzą i już myślą że s-line kupili :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie u nich dziwi jedno a mam do nich 10km

Wszystkie fury u nich dzwnie młode i tanie

I wszystkie w wesrsji s-line

A coś co przyprawia o drescze jak koło nich przejeżdżam to te wieśniacko zrobione w każdej sztuce przody - wszystkie B8 mają przód oklejny chromami i wielce S-line - chyba stróż na w komisie dodatkową fuchę i na nockach każde auto chromem obkleja - jakaś parodia dosłownie

Kiedyś tam wpadłem, oblukałem ich wszysktie fury i ironicznie zaczołem je wyśmiewać - nie pozostało mi nic innego niż uciekać bo myślałem że się własciciel komisu zagotuje i mnie kijem potraktuje :decayed:

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 23:58 ----------

Mowa o tym co masz na foto nr 6 :facepalm:

Gdzie oni coś takiego w s-line widzieli ? czym oni się wzorowali - chyba wieś tuningiem

A ludzie trochę chromu widzą i już myślą że s-line kupili :facepalm:

masz rację. znaczki s line i chrom kupuje na kg i km :facepalm: tym się nie przejmuj bo chromy można pozdejmować i ja w przyszłości też to zrobię.to są detale i tym się nie przejąłem.dla mnie było ważne by auto nie było składane w z dwóch po jakiejś powodzi i miało czyste papiery. co do roczników facet podaje dużymi cyframi roczniki modelowe.ja jestem zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spoko - fajnie że autko jest pewne - ale tych ich zabiegów nigdy pojąć nie mogłem - to jak mam dojście do pewnych aut to tym bardziej bym je w serii zostawił a nie tak sztucznie upiekszał.

A nie robią oni jakis numerów z netto/brutto że te ich autka potrafią być tak młode i za tak małe pieniądze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spoko - fajnie że autko jest pewne - ale tych ich zabiegów nigdy pojąć nie mogłem - to jak mam dojście do pewnych aut to tym bardziej bym je w serii zostawił a nie tak sztucznie upiekszał.

A nie robią oni jakis numerów z netto/brutto że te ich autka potrafią być tak młode i za tak małe pieniądze ?

sprzedają auto na podstawie faktury VAT marża . na początku się tego bałem ale poczytałem na ten temat i popytałem.dla osoby fizycznej to bezpieczne i tylko zyskujesz tańszą ceną auta. bardziej traci osoba która ma firmę i chciałaby odliczyć VAT bo nie ma takiej możliwości.najwięcej zyskuje właściciel komisu ale Ty też bo masz troszkę tańsze autko.nie musisz się bać tego typu rozliczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i są już kolejne części do modzenia :wink: w przyszłym tygodniu będą montowane

1655946_833758769974034_435294255_n.jpg

1959413_833759056640672_1125335929_n.jpg

1920009_833758913307353_162753354_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile udało Ci się dorwać jak mogę zapytać ?

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

wpadnij koniecznie na Gliwickiego zlota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile udało Ci się dorwać jak mogę zapytać ?

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

wpadnij koniecznie na Gliwickiego zlota :wink:

miałem podjechać pewnego dnia z kolegą ale niestety ostatnie czasy chodzę na popołudnie do pracy i kończę późno.ale dzieki za zaproszenie i podjadę na pewno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hebel konkret :naughty::thumbup1: też bym chciał heble z Sy :decayed:

to se kup :decayed::decayed::decayed::decayed: widzę że Cie na żarty wzięło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hebel konkret :naughty::thumbup1: też bym chciał heble z Sy :decayed:

to se kup :decayed::decayed::decayed::decayed: widzę że Cie na żarty wzięło :wink:

jo mom tylko znaczki z Sy :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hebel konkret :naughty::thumbup1: też bym chciał heble z Sy :decayed:

to se kup :decayed::decayed::decayed::decayed: widzę że Cie na żarty wzięło :wink:

jo mom tylko znaczki z Sy :grin::grin:

zawsze to juz coś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spoko - fajnie że autko jest pewne - ale tych ich zabiegów nigdy pojąć nie mogłem - to jak mam dojście do pewnych aut to tym bardziej bym je w serii zostawił a nie tak sztucznie upiekszał.

A nie robią oni jakis numerów z netto/brutto że te ich autka potrafią być tak młode i za tak małe pieniądze ?

sprzedają auto na podstawie faktury VAT marża . na początku się tego bałem ale poczytałem na ten temat i popytałem.dla osoby fizycznej to bezpieczne i tylko zyskujesz tańszą ceną auta. bardziej traci osoba która ma firmę i chciałaby odliczyć VAT bo nie ma takiej możliwości.najwięcej zyskuje właściciel komisu ale Ty też bo masz troszkę tańsze autko.nie musisz się bać tego typu rozliczenia :wink:

To nie jest tak jak piszesz. Śpisz spokojnie kupując auto jako osoba fizyczna na Vat/marże gdy masz pewność że właścicielem za granicą była osoba fizyczna również. Jeśli przypadkiem trafi do ciebie auto zakupione od firmy np leasingowej przez firmę słupa to na ciebie jako osobę fizyczną i aktualnego właściciela auta spływa konieczność zapłacenia Vat (jeśli nie był on w Polsce zapłacony). Takie jest chore prawo w tym chorym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spoko - fajnie że autko jest pewne - ale tych ich zabiegów nigdy pojąć nie mogłem - to jak mam dojście do pewnych aut to tym bardziej bym je w serii zostawił a nie tak sztucznie upiekszał.

A nie robią oni jakis numerów z netto/brutto że te ich autka potrafią być tak młode i za tak małe pieniądze ?

sprzedają auto na podstawie faktury VAT marża . na początku się tego bałem ale poczytałem na ten temat i popytałem.dla osoby fizycznej to bezpieczne i tylko zyskujesz tańszą ceną auta. bardziej traci osoba która ma firmę i chciałaby odliczyć VAT bo nie ma takiej możliwości.najwięcej zyskuje właściciel komisu ale Ty też bo masz troszkę tańsze autko.nie musisz się bać tego typu rozliczenia :wink:

To nie jest tak jak piszesz. Śpisz spokojnie kupując auto jako osoba fizyczna na Vat/marże gdy masz pewność że właścicielem za granicą była osoba fizyczna również. Jeśli przypadkiem trafi do ciebie auto zakupione od firmy np leasingowej przez firmę słupa to na ciebie jako osobę fizyczną i aktualnego właściciela auta spływa konieczność zapłacenia Vat (jeśli nie był on w Polsce zapłacony). Takie jest chore prawo w tym chorym kraju

widzę że kolega bardziej zorientowany.masz rację cos takiego tez słyszałem

---------- Post dopisany 24-02-2014 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 18:16 ----------

wieczorna sesja golasa przed modzeniem :wink:

1947506_727085920656228_2064076960_n.jpg

1931992_727085337322953_449671576_n.jpg

1961629_727085197322967_1649229553_n.jpg

1903181_727085507322936_1413004651_n.jpg

1922619_727066673991486_423430566_n.jpg

wkrótce wrzucę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...