Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Świetne auto mam dwa pytania: 1. Listwy wokół szyb relingi i grille to czarny mat czy czarny połysk ? 2. Parametry felg ,opon i czy ewentualnie masz jakiś dystans? Jak dla mnie idealna konfiguracja auta ?
  2. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    No właśnie tez mnie to zastanawia tym bardziej ze ten zestaw u mnie będzie może 3-4 razy w roku używany daj znać co Ci się uda ustalić
  3. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ja w sumie nie liczę na to, że nie będzie ich wcale słychać obojętnie które kupię bo mam panoramę... Box będzie thule dynamic 800 i chce dół zostawić czarny a klapę pomalować w kolor auta czyli biały do tego chce jak najniższe belki żeby się to ładnie komponowało , ale zależy mi tez na komforcie czyt. ciszy...
  4. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Witam, muszę jakieś belki i box zakupić macie jakieś doświadczenie jeśli chodzi o belki żeby było w miarę cicho... Zastanawiam się nad : 1. Thule WingBar Edge Black 95942 S/M - belki dachowe - DopasujBagażnik.pl WWW.DOPASUJBAGAZNIK.PL Poznaj czarne belki Thule Wingbar Edge nie wystające i ciche przeznaczone do samochodów ze... 2. https://allegro.pl/oferta/bagaznik-inter-pack-quiet-alu-audi-a6-c7-2011-8731586720?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Jak widać różnica w cenie spora i teraz pytanie czy warto ? Ktoś coś testował przerabiał temat ?
  5. Temat do zamknięcia autko sprzedane.
  6. Długo się nic nie działo w temacie, ale ogólnie auto do sprzedania felgi zostają te 20” i do tego zimówki 17” zawieszenie gwintowane wyciągnięte zostają sprężyny H&R -35 założyłem jeszcze nakładki na pedały, czarny sufit,kierownice trój-ramienna i elektryczną klapę, w aucie rozrząd był wymieniony na 180pare tys jakieś 2000km temu wymieniłem sprzęgło i olej +filtry ogólnie auto śmiga i lata reszta do dogadania na priv. , aktualnie ma coś około 206km nalotu ?
  7. O widzisz najlepiej jak się kiedyś uda spotkać odezwę się w po świętach i ogarniemy jakiegoś mini spota.
  8. Oj teraz dopiero widzę, że jest jakiś ruch w temacie? Zabudowe robiłem sam nie mam żadnych zdjęć w trakcie prac mogę ewentualnie podesłać lepsze zdjecia jak to wyglada na gotowo ale to dopiero w przyszłym tygodniu bo auto stoi u rodziców w garażu i czeka na otwarcie sezonu...
  9. Fajna konfiguracja ? Możesz podesłać jakieś zdjęcie jak wyglada taka ramka obklejone folia z bliska najlepiej tylna wklejona szyba bo tez muszę coś u siebie zrobić z chromami a nie uśmiecha mi się wymieniać wszystkie listwy ?‍♂️...
  10. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Super dzięki ja po VIN-ie mam model 2017 wiec może się uda, ale sprawdzę dla pewności jaki jest numer na zderzaku.?
  11. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Taki mam teraz zderzak
  12. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    To wiem, że jest różnica przed lift vs. lift ja mam teraz lifta ale ze zwykłym zderzakiem i chce zmienić na S-line dlatego pytałem czy tylko dyfuzor wystarczy zmienić....
  13. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    A byłem pewny, że w polifcie wymienia się tylko dyfuzor bo jakoś nie widzę żeby skorupy były tez inne...ale dzięki za pomoc
  14. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Mistrze szybkie pytanie czy w lifcie zderzak S-line w avancie różni się tylko dyfuzorem czy skorupa tez jest inna ?
  15. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ja mam 20"x10" ET38 do tego dystans 5mm na każdym kole, opona 255/35/20 gwint i nic nie przyciera szczerze to jeszcze bym z tylu jakiś dystans dołożył ?
  16. Mam leżą w garażu ?
  17. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie mała prośba założyłem u siebie elektryczna klapę wszystko działa tzn otwiera po przycisku z klapy, zamyka tez, otwiera z drzwi kierowcy tylko nie chce otwierać z pilota tzn zwalnia zamek ale siłowniki nie ruszają... błędów nie ma żadnych ,jakieś pomysły ?
  18. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ktoś cos tez mnie ten temat interesuje?
  19. sysek27 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Możesz wkleić zdjęcia środka jak wyglądają te dekory ?
  20. Troszkę mnie tutaj nie było bo strasznie zalatany jestem, ogólnie zbyt dużo się nie zmieniło jeśli chodzi o auto wymieniłem tylko zawieszenie na gwintowane bo przez przypadek wyczailem, że gwint który miałem w B8 pasuje też do C7 stąd decyzja była szybka jako, że z samych sprężyn H&R nie byłem zadowolony (za słabo siadło )?Teraz jest Ok efekt poniżej :
  21. Bardzo pozytywnie jak dla mnie wystarczy
  22. Tak to 17" i opona 225/55/17
  23. Niestety nie mam takiej foty mogę zrobić dopiero gdzieś za tydzień bo teraz jestem na wyjeździe
  24. Jakoś nie zależy mi bardzo na tym jest wiele innych modów, które mają pierwszeństwo
  25. Miałem 1BA szczerze nie widzę żadnej różnicy względem serii(tylko optyka) Lotki S-line nie mam ,jestem na etapie szukania czegoś w rozsądnych pieniądzach Za cały pakiet wiadomo bez wyżej wspomnianej lotki dałem 2500zł+malowanie ( taniej niż M-pakiet do F11)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.