Treść opublikowana przez sysek27
-
[B7 BPW] Jaki to numer lakieru na dokładce S-line pomocy...
Wpadł mi do głowy pomysł,aby pomalowac sobie dokładke S-line tylnego zderzaka tylko nie umie znaleźć nigdzie numeru lakieru jakim jest pomalowana mam podobny kolor auta w sumie troche ciemniejszy ale wydaje mi sie ze ten tez by fajnie pasowal...no chyba ze ktos mi poda jaki powinien byc orginalnie numer lakieru takiej dokladki w wersji S-line jesli auto jest w LZ7L(LAVAGRAU MET)...z gory dziekuje za pomoc
-
[B7 BPW] Taki błąd mi wyskoczył i miga
Tak jak Ci kolega MAJKI napisal padl czujnik pod pedalem hamulca...40zl, 20minut roboty i po klopocie u mnie bledy same znikly nawet pod VAG-a sie nie musialem podpinac groszowe sprawy a sam sie podobnego strachu najadlem gdy mi sie to wszystko posypalo bylem wtedy akurat w niemczech i tez mialem obawy czy moge tak wrocic ale podjechalem do serwisu Audi podpieli pod VAG-a i mowila ze wlasnie ten czujnik padl zamowilem go u nich i sam wymienilem najbardziej bylem zaskoczony tym ze za podlaczenie do VAG-a nic nie chcieli to sie nazywa podejscie do klienta :thumbup: dodam ze auto juz nie bylo na gwarancji i wcale nie mieli takiego obowiazku...
-
[B7 BPW] Taki błąd mi wyskoczył i miga
Migajaca kontrolka swiec zarowych moze tez oznaczac jakis blad w elektornice sterujacej silnikiem...u mnie gdy migala fakt nie bylo spadku mocy ale padniety byl czujnik swiatel stopu nie dzialal wtedy tempomat, esp i swiatla stopu ciagle swiecily...u znajomego gdy migala to byla oznaka ze turbina przechodzila w tryb awaryjny...najlepiej podepnij VAG-a i bedzie wiadomo...
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Panowie chyba sie mylicie ABT tak wyglada: a ta ze zdjecia nie wiem kto to robi ale tez niezle wyglada tylko ze jest do zwyklego zderzaka.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Kupilem tez drugi zderzak do ktorego nakladke przykleilem na kleju do szyb i za pomoca wlokna szklanego i zywicy reszta juz wiadomo troche szpachli podklad i lakier dzieki temu bede mial dwa komplety zderzakow ten na lato a seryjny na zime zeby tego nie zniszczyc [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 22:21_________________________________________________ Jest jakies 3 moze 4 cm nizej od ori ale przy nadkolach jest prawie na zero.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 22:30_________________________________________________Zgodnie z obietnica dodaje zdjecia w lepszej wersji... ;)no i prosze o opinie tutaj na zapalonych halogenach a tu zdjecia koncowek REMUS-a... no i srodek...
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Kurcze jechalem dzisiaj za ta maszyna ach te tylne swiatla... :good:kolor i cala reszte
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Moze sie powtorze ale mam problem dotychczas auto bylo zalane castrollem long live ale byl zmieniany co 20tys czyli nie ma najgorzej (poprzedni wlasciciel) i teraz chcialbym przejsc na cos innego zastanawiam sie nad : 1.MOTUL SPECYFIC 507 2.MOBIL 1 ESP 5W30 FORMULA tez z norma 507. Co polecacie autko ma 160tys przebiegu??
-
MOJA CZWÓRECZKA 1.9 TDI (116KM) Avant
Oj kogo tu widze :wink4:zycze jak najwiecej przejechanych km
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Tak to ABT kupilem na allegro: http://www.allegro.pl/item971512994_audi_a4_8e_b7_abt_spoiler_s_line_tuning.html tylko ze ja ja na stalem polaczylem ze zderzakiem ktory kupilem okazjonalnie dzieki temu na zime bede sobie przekladal zderzaki zeby tego nie zniszczyc w zime
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
No w sumie tylko ta B6 nie pasuje do tego dzialu ale chcialem sie nia pochwalic bo jak narazie to wlasnie ja najmilej wspominam :>[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________No i sa zdjecia narazie takie bo nie mialem za duzo czasu
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Naprawde ladnie jej w tym kolorku i jak tak patrze na te zdjecia to coraz bardziej zaluje ze do mojej nie zamowilem 18" :wallbash: Gratuluje wyboru
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Auto przywiozlem 4 grudnia to jeszcze wtedy trzeba bylo tak grzac
-
[B7 BPW] Problem z osłonami przegubu...co robić??
Sprawa wyglada nastepujaco: Po kupnie mojej B7 podczas wymiany sprezyn na nizsze uszkodzilem z wlasniej winy :wallbash:obie oslony przegubu zewnetrznego od tego czasu nie zagladalem pod auto bo tez nie mialem takiej potrzeby a dzisiaj gdy bylem na podnosniku znajomy mechanik mowi mi ze mam znow obie oslony do wymiany :thumbdown:uwazam, ze to troche dziwne bo na tych nowych zrobilem jakies 8tys i juz padly a najlepsze ze przez to przeguby dostaja po d*pie...i tak prosze o rade bo moze juz ktos to przerabial: orginalne oslony byly takie z miekkej gumy a te nowe co kupilem to byly takie twarde moze ktos wie czy przypadkiem pasuja oslony z B6 1,9TDI albo B7 1,9TDI bo do tych modeli dalej robia te z miekkiej gumy a do 2.0TDI juz sobie cos takiego wymyslili ze to niby trwalsze ma byc...ciekawe???
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Widze ze temat juz troche stary ale nikt Ci konkretnej odpowiedzi nie dal...nie wiem tez czy juz przypakiem nie kupiles ale ja w mojej B7 tez nie mam ksenonu i kupilem te z 2 zdjecia bo jeszcze sa najlepsze nie zalatuja tak wiocha...powiem tak wyglad nienajgorszy tylko...no wlasnie tylko... 1.Ten panel ledowy nie swieci tak mocno jak w B8 wiec jako swiatla do jazdy dziennej Ci raczej nie posluza... 2.Niby P&P ale czasem FIS wywala blad ze zarowka z dlugich jest padnieta dzialo sie tak w mrozy nie wiem czemu... 3.Moje strasznie parowaly 4.Ja tego nie widzialem ale znajomy jak raz zesmy sie mijali na drodze dzwonil mi ze w jednej lampie drzala soczewka... 5.Po 4 miesiacach uzytkowania w jednej lampie padl mechnizm w soczewce ktory przelanczal swiatla krotkie na dlugie tzn. po wlaczeniu dlugich bylo oki ale jak chcialem wrocic na krotkie to juz sie nie dalo jedna lampa ciagle walila dlugimi ... Ogolnie to niezadobrze wspominam historie z tymi lampami dobrze sie stalo bo je oddalem na gwarancji i po 10dniach gosciu oddal mi kase bo dostal odpowiedz od dostawcy ze sa nie do naprawienia...dobrze ze starych nie sprzedalem bo tak by mi auto przez 10dni stalo...teraz szukam ori bixenonu...
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Idąc śladem innych postanowiłem pokazać również moją przygode z Audi Na poczatku miałem A3 ale nie mam zdjęć... Później nadszedł czas na pierwsze A4 B6 rok 2001 silnik 1,9TDI 130KM po wirusie 150KM pomalowane nakładki zmienine sprężyny alu 17 i oto efekt: Następnie kupiłem B7 2005rok 1,9TDI 116KM po wirusie 145KM alu 17 sprężyny -40mm i tak to wyglądało: Teraz mam tez B7 ale 2.0TDI 140KM z DPF autko kupiłem tylko dlatego znałem jego przeszłość i ma swietne wyposażenie: -navi RNS-E :> -orginalne webasto :> -tempomat -kiera wielofunkcyjna -grzane fotele -klima 2 strefy -dużo poduszek -pakiet oswietlenia wntęrza -czujniki cofania tył -no i najlepsze: korby z tylu :polew: Kupione od pierwszego właściela przebieg potwierdzony 156tys. Modyfikacje przeprowadzone przeze mnie: -osłona podszybia z B6 bo w kurza mnie tam ta dziura wokół akumlatora -zmienione podswietlanie wnetrza oraz tablicy rejestracyjnej na ledy -BOSE STAGE I i II oraz blendy ze znaczkami BOSE -felgi Tomason TN1 18" -dokladka przedniego zderzaka ABT zespolona z przednim zderzakiem -progi Caracter -daszek na klapę S-line -dyfuzor tylnego zderzaka S-line -sprężyny -40mm przód -35mm tył -HID 6000K w halogenach -usunięte pomarańczowe nakładki z przednich kierunkowskazów w przednich lampach -końcówki tłumika REMUS -ledy tył z A6 -Bixenon ori + włącznik DRL + nowe żarniki 4300K -siedzenia z wersji SPORT podgrzewane i z elektrycznie regulowanym odcinkiem lędźwiowym -program by ECUPROJECT Wrocław 170PS... -gałka zmiany biegów S-line -nakładki na lusterka Alu mat -dystanse przód i tył 17mm Tutaj sa zdjęcia jak przywiozłem z Niemiec : A tak wygląda autko obecnie, na dzień dzisiejszy nie planuje więcej modyfikacji no chyba, że się coś pojawi w okazyjnej cenie... Zachęcam do komentowania i opinii pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No to tak mam na imie Adrian obecnie mam B7 2.0TDI oznaczenie BPW jest to moje juz 4 audi i powiem szczerze ze nie mam zamiaru zmieniac na inna marke...