Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mystic.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Gratuluję męskie decyzji o zakupie wymarzonego i długo wyczekiwanego auto. Konfig sztos ? W kwestii foteli, jesteś 100% pewny, że rąby mają masaże?
  2. Sprawdź czujnik ciśnienia paliwa na szynie wtryskowej CR.
  3. Siadły idealnie, jakby „szyte” pod to auto.
  4. Przy leasingu od audi nie ma rabatów. Wogóle ujnia ten ich leasing, max 30kkm rocznie, przez 3 lata spłacasz 50% ceny auta a potrm oddajesz. Oferta typowo dla korpo.
  5. źrebak obserwuje zawartość mystic.pl
  6. Podziałałeś coś tam w końcu, bo coś cisza. Jestem b.ciekawy efektów finalnego setupu ?
  7. mystic.pl odpowiedział(a) na źrebak temat w Inne marki
    Źrebak, świetna furka, nie jeden się zdziwi jak baty dostanie ? do zobaczenia na drodze w ZS ?
  8. ? like it
  9. SB piękna. A jak interior wygląda ? mam nadzieję, że już jak w nowych A6/A7 w dotykami.
  10. Pozdrowionka od kierownika Q7 dla kierownika piknej czarnej B6 w BlackPakiet w Avancie (jeśli dobrze pamiętam to blachy z Częstochowy) widzianej dzisiaj na remontowanym odcinku S6 Rzęśnica między zjazdami na Szczecin Dąbie. Pięknie zrobione B6 ?
  11. Na fotach gubi fakt, ale na żywca jednak jest kozak, takie moje zdanie ?
  12. Z tego co pamiętam ta z CCLA podchodzi plug & play, z biturbo trzeba trochę rzeźbić.
  13. Tu masz najmocniejszy układ CR z A4 B8 Silnik CCLA 3.0tdi pod fabryczne 2000 bar (pompa, czujnik, wtryski) : Pompa wys CCLA.pdf CCLA.pdf Dla porównania CCWA 1800bar (najsłabszy CR jest w CAPA, fabrycznie 1600 bar): pompa wys CCWA+CCWB+CAMA+CAMB.pdf CCWA+CCWB+CAMA+CAMB.pdf CAPA.pdf
  14. Stożek łapie syf nawet jak auto nie jeździ, robi robotę ale jest z deka problematyczny i wymaga częstej obsługi. Czujnik ciśnienia na szynie CR też wymieniałeś pod nową pompę ciśnienia ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.