Treść opublikowana przez sysek27
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Większość sportback-ów jest 4 osobowych można zmienić tylna kanapę na 5 osób, ale nie wiem czy chciałbym się w to bawić
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Najpierw trzeba sprzedać a później będzie wiadomo co wpadnie w sumie wybór ciężki bo C7 jak dla mnie za drogie...nie dam tyle kasy za auto, A5 sportback fajny tylko szkoda, że na 4 osoby rej. a B8 lift to w moim przypadku byłaby tylko zmiana lamp z przodu i inna navi...nie odczułbym zbyt mocno zmiany.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Auto do sprzedania: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314173-moja-b8-na-sprzedaz/
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Miód malina...
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
No właśnie żeby takie koła wsadzić to jest trochę rzeźby bo trzeba zmieniać piasty na te z S2 albo zastosowac dystanse z 4x108 na 5x112 w pierwszym wypadku trochę koszta powalaja a w drugim przypadku lipa bo przy takich dystansach felga jest przykrecona na 4 sruby bo jedna sie pokrywa jak dla mnie zbyt ryzykowne rozwiązanie...
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Korzystając z urlopu postanowiłem zająć się trochę autkiem z ważniejszych rzeczy zostało zrobione: -wymiana rozrządu +pompa wody, -wymiana popalonych żarówek licznika oraz dodatkowych zegarów w konsoli środkowej, -obszyte alcantarą zostały na nowo panele drzwi na razie zostanie tak szukam poliftowych boczków do których będę mógł przełożyć moją alcantarę(poprzedni właściciel pociął całe schowki w drzwiach i miał tam powkładane głośniki...) -poprawiłem trochę audio, radio jest na razie takie jakie było już w aucie Pioneer podstawa z USB , na przód zamontowałem dwudrożny zestaw HERTZ ESK 165 , tweetery zamontowałem w wylotach powietrza na boczne szyby jest to opcja przejściowa ( poprzedni właściciel też tak miał dlatego były tam dziury...),w bagażniku zrobiłem małą zabudowę sub JBL GT4-12 napędza go JBL GS-A 3001 nie ma źle, ale audio w cabrio to ciężki temat dodatkowo sprawę utrudnia bak za siedzeniami... -fotele zostały porządnie wyczyszczone i zakonserwowane, -ramka grilla została pomalowana na czarny mat PlastiDipem, -zamontowałem oświetlenie ledowe tylnej tablicy rej. Kwestię zderzaka i lusterek na razie odpuszczam ze względu na ciężką dostępność tych części aktualnie intensywnie myślę nad felgami najprawdopodobniej wpadną takie i do tego opona 195/40/17: http://allegro.pl/felgi-ak679-17x8-5-et30-4x100-108-bore-73-1-i4884733932.html Do zmiany jeszcze został ostatni tłumik ponieważ nie widzą mi się te końcówki zagięte do góry będą jakieś proste 2x80mm
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Cóż się tutaj wyprawia graty pieknego gwinciora
-
A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc
Autko bardzo ładne, ale wew. S-line to chyba nie masz
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Witam wiem, że audi 80 to potoczna nazwa jakoś tak mi się chciało nazwać wątek...na forum juz jestem zalogowany gdzie śledzę różne projekty i czerpie wiedzę na temat tego modelu
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Nie widzę żadnych przeszkód
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Autko dzisiaj dostało pakiet startowy czyli wymiana oleju i filtrów następna wizyta to wymiana rozrządu żeby spać spokojnie A i ktoś wcześniej pytał o zaciski i są dwutłoczkowe z przodu
-
Audi Cabriolet 1998 1.8 20V
Graty fury ładny zadbany egzemplarz
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Jutro postaram się coś zrobić, stop w całkiem dobrej kondycji, gorzej z szybą strasznie matowa od słońca jestem już na etapie szukania czegoś na wymianę jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało nie wiem na ile będę mógł pomóc bo sam dopiero jestem na etapie poznawania tego auta A wyświetlacz jest
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Matko aleś pytanie zadał nie mam pojęcia...taki jak w serii
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Dzięki wszystkim za miłe słowa Fotele ori na boczkach drzwi taka sama alcantara jak na siedzeniach niby jakaś wersja indywidual, ale szczerze jeszcze nie badałem tematu mi się bardzo to zestawienie podoba kupiona w PL, ale do opłat... ale za to się obrażam Mam nadzieje, że mi wybaczysz
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Po wielu przemyśleniach i długich poszukiwaniach w końcu udało się upolować wymarzone cabrio (dla żony)...plany były różne może B6 cabrio (ładne, ale jednak czegoś jej brakuje) później decyzja padła na B4, bo jednak ma w sobie to coś i tak przeglądając oferty w końcu w oko wpadła mi ta oto sztuka. Parę telefonów, szybkie oględziny kolegi z forum rosjano (za co chciałem z tego miejsca jeszcze raz podziękować za pomoc)stało się i wczoraj zaparkowała u mnie ta piękna sztuka: Parę słów o aucie: -Rok 2000, -silnik 2.8 benzyna skrzynia manualna, -klimatyzacja, -skóra z alcantarą, -podgrzewane siedzenia, -dach elektrycznie składany, -elektryczne szyby, -elektryczne lusterka, -centralny zamek z pilotem, kluczyk scyzoryk, -zawieszenie sportowe jeszcze nie wiem jaka firma ale mega beton... -koła 16" z polerowanym rantem, -wydech sportowy, -kierownica S-line, -windshot, Plany: -przedni zderzak z RS2, -lusterka z RS2, -tylny zderzak "na gładko", -inne koło (ale to raczej na przyszły rok), -korekta lakieru (chociaż i tak nie ma źle), Zdjęcia po zakupie: Wszelkie opinie i sugestie mile widziane
-
Strefa motocyklistów
Panowie czy jest ktoś z okolic Wejherowa żeby podjechał obadać motor bo nie uśmiecha mi się przejeżdżać cała Polskę na daremno...odpalę na jakąś dobrą flaszkę za fatygę. http://olx.pl/oferta/suzuki-gsxr1000k7-ii-wlasciciel-polski-salon-2007-CID5-ID6RoJw.html#e15e3a086e
-
B8 TrOOOOp
Kolega pytał gdzie można kupić to podałem przykład a co on z tym zrobi to już jego sprawa
-
B8 TrOOOOp
Dzisiaj pierwszy dzień przerwy
-
B8 TrOOOOp
Ty mi nie tłumacz bo ja wiem tylko gadaj gdzie takie dają Tutaj masz gotową wiązkę ja do siebie też od nich brałem fakt trochę za krótka była ale wszystkie kostki ładnie pasują i cena też nie najgorsza: http://www.kufatec.de/shop/de/audi/a4/a4-b8-8k/kabelsatz-pdc-sensoren-frontstostange-audi-a4-8k-a5-8t-q5-8r-a6-a7-4g
-
B8 TrOOOOp
Tutaj możesz sobie kolego poczytać trochę: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/235318-wymiana-dwumasy-sprzegla/
-
B8 TrOOOOp
Podam Ci na przykładzie zdjęcia z allegro w tym czerwonym kółku jest cyfra w tym przypadku 9 czyli szyba z 2009roku zawsze jest podana ostatnia cyfra z rocznika produkcji. http://images70.fotosik.pl/465/36d3093d5f616963.jpg
-
B8 TrOOOOp
Moje fotele są z sierpnia 2012 o ile pamiętam i żadnych kostek nie musiałem zmieniać wszystko pasowało p&p wiem bo sam przekładałem.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam alcantarę z polifta i nie zmieniałem żandych kostek wcześniej miałem materiały podgrzewane i z elektryczną lędźwią teraz skóry też mam w tej samej konfiguracji.
-
B8 TrOOOOp
Panowie powoli zbieram info na temat dwumasy bo chyba dopadaja mnie pierwsze objawy jak to w koncu jest naprawde trzeba najpierw rozebrac zeby wiedziec co zamowic czy jak sie wymienia komplet dwumas sprzęgło docisk i łożysko to obojetnie jaka firma a i jeszcze jedno czy z kazdej 2.0Tdi zestaw pasuje do CAGA czy sa jakieś różnice?