Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
Rok od daty popełnienia wykroczenia chyba, że sie cos zmieniło.f*ck teraz dopiero widzę, że o punkty na forum chodzi...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Na tej cabrio pieknie to wyglada musisz wiedziec ze duzo tez bedzie zależeć od modelu felgi.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Tomek ja z Tobą do flachy nie siadam jak widziałem ile potrafisz przyjąć...jak dla mnie masz medal za sobotę.
-
[ALL B5] szerokie s4
Obadana na OEM-ie robi robotę ...
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dotarliśmy dzięki wszystkim do zobaczyska na następnym.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Baterie padły...
- B8 TrOOOOp
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ja tez
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Tylko pytanie czy Ona będzie chciała z Tobą jechać
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kwestia dogadania się Lecę tylko ja i Sysek. A ty sam lecisz z Czewy? Mowisz , że jedziemy razem:decayed: A Tomasz w końcu opuścił bo był na liście o ile dobrze pamiętam:eusathink: ---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- PS. Kaju poszła reszta siana:wink:
-
B7 Crew
Panowie mam pare pytan czy zderzak przedni S-line w B7cabrio różni sie czymś od zderzaka S-line avant/sedan, to samo dotyczy maski czy w cabrio jest inna niz w avancie albo w sedanie temat troche pilny więc każda odpowiedź mile widziana:hi:
-
B8 TrOOOOp
Po włączeniu zapłonu bez odpalania auta można zwolnić ręczny przynajmnej u mnie można:wink:
-
B8 TrOOOOp
Mumen, wojtsen tak na szbko z tego co pamietam jezdza na 20" no i Miron:wink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie jakby ktoś coś: http://a4-klub.pl/marki-150/seat-leon-ii-334689/#post4342061
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Bardzo fajnie wyszło dla laika z daleka będzie wyglądać jak A6 C7:kox:
-
B8 TrOOOOp
Jesli chodzi o zamki drzwi to rozne koncowki numeru roznia sie iloscia pinow oraz wielkoscia kostki przerabialem to u siebie bo tez mi zamek w drzwiach kierowcy zaczal swirowac musisz kupic dokladnie z taka sama koncowka jak masz teraz wtedy bedzie bez niespodzianek.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Ładnie idziesz:thumbup1:
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Popieram zdanie:wink: Tylko mi sie coś pomieszalo czy Wy tez tak macie że autorem tego wątku nie jest Miron:eusathink:
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Wymiana kasowanie i smigasz:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Naprawdę pięknie wyszły te listwy:slina:
-
B6 DIVISION
Bry z rana:decayed: Panowie mam pytanie czy na silnik 1, 8T 163PS przebieg 270tys to dużo? Na co w ogóle zwracać uwage przy kupnie? Chodzi mi głównie o silnik
-
B6 by Armi - sesja s.25
Pięknie siadło:slina:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wpadne kiedys po ten pojemnik:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No flaszka za godzinę ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- PS. Masz jakies madre foty z nysy?
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Jak dla mnie idealna:slina: graty fury:wink: