Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rok od daty popełnienia wykroczenia chyba, że sie cos zmieniło.f*ck teraz dopiero widzę, że o punkty na forum chodzi...
  2. Na tej cabrio pieknie to wyglada musisz wiedziec ze duzo tez bedzie zależeć od modelu felgi.
  3. Tomek ja z Tobą do flachy nie siadam jak widziałem ile potrafisz przyjąć...jak dla mnie masz medal za sobotę.
  4. Obadana na OEM-ie robi robotę ...
  5. Dotarliśmy dzięki wszystkim do zobaczyska na następnym.
  6. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bry całej elicie
  7. Tylko pytanie czy Ona będzie chciała z Tobą jechać
  8. Kwestia dogadania się Lecę tylko ja i Sysek. A ty sam lecisz z Czewy? Mowisz , że jedziemy razem:decayed: A Tomasz w końcu opuścił bo był na liście o ile dobrze pamiętam:eusathink: ---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- PS. Kaju poszła reszta siana:wink:
  9. sysek27 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mam pare pytan czy zderzak przedni S-line w B7cabrio różni sie czymś od zderzaka S-line avant/sedan, to samo dotyczy maski czy w cabrio jest inna niz w avancie albo w sedanie temat troche pilny więc każda odpowiedź mile widziana:hi:
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po włączeniu zapłonu bez odpalania auta można zwolnić ręczny przynajmnej u mnie można:wink:
  11. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mumen, wojtsen tak na szbko z tego co pamietam jezdza na 20" no i Miron:wink:
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jakby ktoś coś: http://a4-klub.pl/marki-150/seat-leon-ii-334689/#post4342061
  13. Bardzo fajnie wyszło dla laika z daleka będzie wyglądać jak A6 C7:kox:
  14. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jesli chodzi o zamki drzwi to rozne koncowki numeru roznia sie iloscia pinow oraz wielkoscia kostki przerabialem to u siebie bo tez mi zamek w drzwiach kierowcy zaczal swirowac musisz kupic dokladnie z taka sama koncowka jak masz teraz wtedy bedzie bez niespodzianek.
  15. Popieram zdanie:wink: Tylko mi sie coś pomieszalo czy Wy tez tak macie że autorem tego wątku nie jest Miron:eusathink:
  16. Wymiana kasowanie i smigasz:wink:
  17. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry z rana:decayed: Panowie mam pytanie czy na silnik 1, 8T 163PS przebieg 270tys to dużo? Na co w ogóle zwracać uwage przy kupnie? Chodzi mi głównie o silnik
  18. Pięknie siadło:slina:
  19. Wpadne kiedys po ten pojemnik:grin:
  20. No flaszka za godzinę ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- PS. Masz jakies madre foty z nysy?
  21. Jak dla mnie idealna:slina: graty fury:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.