Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
No ja nie wiem czy klej do szyb tak łatwo daje się rozkleić Jak w B7 rozklejałem lampy to później po pogrzaniu starego kleju łączyłem to z powrotem i było ok ja bym zrobił tak jak Gwerty poleca:thumbup1:
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Bardzo ładnie, kurcze ta felga ma coś w sobie takiego zawsze na A6 mi się bardzo podobała:kox:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
To bierzesz moje? Dawaj jakąś propozycję
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie no,nie widzą mi sie felgi z rantem w B8:wink:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie no 20" za duże do mojego 2.0TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Tak te co wkleiłeś to nie repliki tylko ori renomowanych firm mi chodzi konkretnie o te co wkleiłem wyżej:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No właśnie dystans to by nie był problem martwię się tylko o jakość ktoś coś może słyszał wie poradzi
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Co myślicie o takich felgach sprzedawca twierdzi, że naprawdę porządnie wykonane we współpracy z jakąś belgijską firmą nie są z plasteliny już dość długo je sprzedaje i nie miał żadnych reklamacji szukam pomysłu do mnie i nie wiem w co uderzyć ewentualnie może mi ktoś VT machnąc z tą felgą ewentualnie rozważam pomalować je na srebrno no i ET trochę mi nie leży musiałbym się w dystanse bawić. SAS Super Twin 19" 8.5j et42 +9.5j et40 5x112 (3900302285) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
No faktycznie trochę dużo tego chromu na przodzie i jeszcze znaczek S-line z grilla też by musiał iść out bo w B8 tam nie było tego oznaczenia no chyba, że właścicielowi się podoba to zostaw:wink:
-
Błędy z VCDS - Diesel Particle Filter; Differential Pressure Sensor
Ja jeździłem z tym jakiś czas(do momentu aż przyszedł czujnik w sklepie) nie wpływało to na jazdę auto normalnie chodziło koszt około 240zł o ile dobrze pamiętam, wymiana bezproblemowa można samemu zrobić dwa wężyki, śrubka i kostka jest zamontowany na ścianie grodziowej 5min roboty:wink:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Bardzo ładne wozidełko masz jakieś play chcesz coś zmieniać czy zostaje tak jak jest? Bezawaryjnej jazdy życzę
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Sympatyczna to może być dziewczyna to auto będzie prze...uj:decayed: (w sumie już jest)
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Jak sie boisz testować to kup ET35 i ewentualnie będziesz testował z dystansami tylko to też ciężki temat bo dystanse 5mm są bez centrowania i pojawiają sie delikatne wibracje przynajmniej u mnie tak było:kwasny: dlatego zakładałem je tylko na spoty:facepalm:
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Tak mam dystans na tyle,ale rzadko jeżdżę w komplecie pasażerów i zaladowany dlatego nie mogę powiedzieć czy wtedy będzie przycierac
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Tu masz wątek gościa post 44 miał założone 255/35 na feldze z S5 i pisze że mu przycieralo http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/b8-cdnb-2-0tfsi-daytona-grey-s-line-olaf-and-olaf-;-229967/index2.html
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Tak tylko 245/40 trochę jak balon wygląda a znów 255/35 na niektórych felgach może przycierać np. na S5 wiadomo zależy to od ET i od szerokości felgi ja jeżdżę na 245/35 i jestem zadowolony i optycznie fajnie wygląda i komfort nie najgorszy
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
3SDM model 0.06 w 19" albo 0.01, ale bardziej mi ten pierwszy model leży chociaż sam już nie wiem:kwasny:
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Sprzedałbym gdybym wiedział na co zmienić
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Pięknie modzisz :kox:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy