Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ja nie wiem czy klej do szyb tak łatwo daje się rozkleić Jak w B7 rozklejałem lampy to później po pogrzaniu starego kleju łączyłem to z powrotem i było ok ja bym zrobił tak jak Gwerty poleca:thumbup1:
  2. Bardzo ładnie, kurcze ta felga ma coś w sobie takiego zawsze na A6 mi się bardzo podobała:kox:
  3. To bierzesz moje? Dawaj jakąś propozycję
  4. Nie no,nie widzą mi sie felgi z rantem w B8:wink:
  5. Nie no 20" za duże do mojego 2.0TDI
  6. Tak te co wkleiłeś to nie repliki tylko ori renomowanych firm mi chodzi konkretnie o te co wkleiłem wyżej:wink:
  7. No właśnie dystans to by nie był problem martwię się tylko o jakość ktoś coś może słyszał wie poradzi
  8. Co myślicie o takich felgach sprzedawca twierdzi, że naprawdę porządnie wykonane we współpracy z jakąś belgijską firmą nie są z plasteliny już dość długo je sprzedaje i nie miał żadnych reklamacji szukam pomysłu do mnie i nie wiem w co uderzyć ewentualnie może mi ktoś VT machnąc z tą felgą ewentualnie rozważam pomalować je na srebrno no i ET trochę mi nie leży musiałbym się w dystanse bawić. SAS Super Twin 19" 8.5j et42 +9.5j et40 5x112 (3900302285) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. No faktycznie trochę dużo tego chromu na przodzie i jeszcze znaczek S-line z grilla też by musiał iść out bo w B8 tam nie było tego oznaczenia no chyba, że właścicielowi się podoba to zostaw:wink:
  10. Ja jeździłem z tym jakiś czas(do momentu aż przyszedł czujnik w sklepie) nie wpływało to na jazdę auto normalnie chodziło koszt około 240zł o ile dobrze pamiętam, wymiana bezproblemowa można samemu zrobić dwa wężyki, śrubka i kostka jest zamontowany na ścianie grodziowej 5min roboty:wink:
  11. Bardzo ładne wozidełko masz jakieś play chcesz coś zmieniać czy zostaje tak jak jest? Bezawaryjnej jazdy życzę
  12. Sympatyczna to może być dziewczyna to auto będzie prze...uj:decayed: (w sumie już jest)
  13. Jak sie boisz testować to kup ET35 i ewentualnie będziesz testował z dystansami tylko to też ciężki temat bo dystanse 5mm są bez centrowania i pojawiają sie delikatne wibracje przynajmniej u mnie tak było:kwasny: dlatego zakładałem je tylko na spoty:facepalm:
  14. Tak mam dystans na tyle,ale rzadko jeżdżę w komplecie pasażerów i zaladowany dlatego nie mogę powiedzieć czy wtedy będzie przycierac
  15. Tu masz wątek gościa post 44 miał założone 255/35 na feldze z S5 i pisze że mu przycieralo http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/b8-cdnb-2-0tfsi-daytona-grey-s-line-olaf-and-olaf-;-229967/index2.html
  16. Tak tylko 245/40 trochę jak balon wygląda a znów 255/35 na niektórych felgach może przycierać np. na S5 wiadomo zależy to od ET i od szerokości felgi ja jeżdżę na 245/35 i jestem zadowolony i optycznie fajnie wygląda i komfort nie najgorszy
  17. 3SDM model 0.06 w 19" albo 0.01, ale bardziej mi ten pierwszy model leży chociaż sam już nie wiem:kwasny:
  18. Pięknie modzisz :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.