Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Ładna furmanka plany też dobre:kox:
  2. Powiem tak nie zawsze stan fotela jest wyznacznikiem przebiegu auta mam trzy przykłady z życia: 1. Auto mojego teścia auto ma od nowości przebieg 58tyś Mazda i dziura w fotelu podobna to tej ze zdjęcia problem wyniknął według mnie z tego, że teściu ma fotel postawiony bardzo blisko kierownicy jest to osoba nie za wysoka z lekkim brzuszkiem do tego ma mało miejsca w garażu i nie może otworzyć szeroko drzwi dlatego zawsze wsiadając do auta tyłkiem wręcz zgniata ten boczek i tak powstało przetarcie. 2. Auto moich rodziców głównie wina mamy przebieg ori 115tyś Altea mam jeździ w szpilkach i w średnio dywanik kierowcy wytrzymuje 1,5roku w dywanie podłogi dziura prawie do blachy tatę już szlag trafia gałka zmiany biegów strasznie zniszczona od paznokci... 3. Auto mojej żony Leon II fotele kubełki takie jak w wersji FR przebieg ori 135tyś i tak żona ma około 165cm wzrostu więc fotel jest blisko kierownicy ustawiony z racji tego, że jest to w kubełek to wsiadając do auta zawsze się zahacza o ten boczek i dlatego powstają przetarcia podobne jak na foto do tego dochodzi porysowane przyciski do opuszczania szyb i przycisk do otwierania auta od paznokci.
  3. Kolego skoro auto nowe to masz gwarancję wal do ASO przedstaw problem i niech walczą do skutku:wink:
  4. Jak masz komplet w drewnie to maluj wtedy będzie jak ori ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Bo jeśli chcesz malować zwykłe dekory to trochę lipa będzie:kwasny:
  5. Czemu myślisz że nie?
  6. W sumie to z tych rzeczy co chciałem zrobić to już wszystko teraz to już może tylko jakieś widzimisie pozostało ewentualnie zmiana felg na wiosnę albo sprzedaż auta:decayed: ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- No zgadłeś muszę kupić ten przycisk i tak go na "sztukę" tam wsadzić
  7. Błedów żadnych nie ma bo i skąd by miały być jak to jest podłączone pod podświetlanie zapalniczki tylko tak jak pisałem ten co założyłem jak dla mnie odpada bo świeci zbyt niebiesko a niby w opisie aukcji jest wystawiony jako biały dlatego ja będę zmieniał na czerwony jasność też ok nie daje za mocno po oczach w noc tylko ten odcień białego
  8. I tym sposobem pakiet S-line wewnętrzny skończony doszły jeszcze dekory Piano, jedynie co to muszę to podświetlenie kubków zmienić na czerwone bo to co mam teraz jest za bardzo niebieskie względem reszty białych ledów:kwasny: Żaden ze mnie fotograf, ale tak to mniej więcej wyszło:
  9. No to nie rozumie sensu zakładania wątku, skoro auto idzie na sell, wątek zakłada się po to aby zaprezentować swoje auto,uzyskać porad co zmienić jak zmienić żeby poprawić wygląd wizualny albo/oraz doposażyć auto w jakąś opcję wyposażenia dodatkowego a tutaj kolega zakłada wątek z autem, które jest na sprzedaż
  10. Autko ładne pasuje jej ten biały kolorek masz jakieś plany będziesz zmieniał/dokładał
  11. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No dlatego jak widziałem zwykłą alcantarę tą przedliftową to mnie jakoś nie porwała i stwierdziłem, że nie warto tyle kasy za to płacić w sobotę będę miał moje auto skończone to porobię fotki powiem, że jak teraz jeszcze przyłożyłem dekor w Piano to jest :kox:(nie, że się chwalę) Tylko muszę jeszcze to podświetlanie w jednej klamce rozgryźć
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No jakoś lipnie to wygląda ciekawe co zmienili:eusathink:
  13. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W polifcie jest alcantara perforowana wygląda to jakby była wentylowana i widać takie jakby srebne kropki mam teraz taką u siebie mi się bardziej podoba:wink:
  14. sysek27 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Też miałem BPW zrobiony na 170PS w silniku nic nie ruszałem DPF też siedział jak sprzedawałem miał coś koło ori 217tyś przejechane i miał się bardzo dobrze zero awarii:wink:
  15. Mistrzu jak popatrzysz na rozmiary tych dwóch opon to wychodzi taka różnica w wysokości opony wysokość to jest procent liczony z szerokości w pierwszym przypadku masz 245/40 czyli około 98mm a w drugim jest 245/35 czyli około 85,7mm wysokość opony jak popatrzysz na obwód to jednak jest spora różnica w wysokości ja mam u mnie 245/35/19 na feldze z S5 czyli 8,5" szeroka ET32 naciąg jest fajny optycznie też dobrze wygląda i komfort też mi odpowiada:wink:
  16. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masa jest ok bo po podłączeniu tak na krótko pod PIN 4 gdzie jest iluminacja guzika opuszczania klamka świeci
  17. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie nie mam tego teraz pod ręką jutro mogę najwcześniej sprawdzić ciekawe co się mogło skopać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.