Treść opublikowana przez sysek27
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
1:decayed:
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ładna furmanka plany też dobre:kox:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Przetarcia tapicerki fotela
Powiem tak nie zawsze stan fotela jest wyznacznikiem przebiegu auta mam trzy przykłady z życia: 1. Auto mojego teścia auto ma od nowości przebieg 58tyś Mazda i dziura w fotelu podobna to tej ze zdjęcia problem wyniknął według mnie z tego, że teściu ma fotel postawiony bardzo blisko kierownicy jest to osoba nie za wysoka z lekkim brzuszkiem do tego ma mało miejsca w garażu i nie może otworzyć szeroko drzwi dlatego zawsze wsiadając do auta tyłkiem wręcz zgniata ten boczek i tak powstało przetarcie. 2. Auto moich rodziców głównie wina mamy przebieg ori 115tyś Altea mam jeździ w szpilkach i w średnio dywanik kierowcy wytrzymuje 1,5roku w dywanie podłogi dziura prawie do blachy tatę już szlag trafia gałka zmiany biegów strasznie zniszczona od paznokci... 3. Auto mojej żony Leon II fotele kubełki takie jak w wersji FR przebieg ori 135tyś i tak żona ma około 165cm wzrostu więc fotel jest blisko kierownicy ustawiony z racji tego, że jest to w kubełek to wsiadając do auta zawsze się zahacza o ten boczek i dlatego powstają przetarcia podobne jak na foto do tego dochodzi porysowane przyciski do opuszczania szyb i przycisk do otwierania auta od paznokci.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Kolego skoro auto nowe to masz gwarancję wal do ASO przedstaw problem i niech walczą do skutku:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Jak masz komplet w drewnie to maluj wtedy będzie jak ori ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Bo jeśli chcesz malować zwykłe dekory to trochę lipa będzie:kwasny:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Czemu myślisz że nie?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
W sumie to z tych rzeczy co chciałem zrobić to już wszystko teraz to już może tylko jakieś widzimisie pozostało ewentualnie zmiana felg na wiosnę albo sprzedaż auta:decayed: ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- No zgadłeś muszę kupić ten przycisk i tak go na "sztukę" tam wsadzić
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Błedów żadnych nie ma bo i skąd by miały być jak to jest podłączone pod podświetlanie zapalniczki tylko tak jak pisałem ten co założyłem jak dla mnie odpada bo świeci zbyt niebiesko a niby w opisie aukcji jest wystawiony jako biały dlatego ja będę zmieniał na czerwony jasność też ok nie daje za mocno po oczach w noc tylko ten odcień białego
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
I tym sposobem pakiet S-line wewnętrzny skończony doszły jeszcze dekory Piano, jedynie co to muszę to podświetlenie kubków zmienić na czerwone bo to co mam teraz jest za bardzo niebieskie względem reszty białych ledów:kwasny: Żaden ze mnie fotograf, ale tak to mniej więcej wyszło:
-
[ALL B8] Audi A4 Avant White...:D
No to nie rozumie sensu zakładania wątku, skoro auto idzie na sell, wątek zakłada się po to aby zaprezentować swoje auto,uzyskać porad co zmienić jak zmienić żeby poprawić wygląd wizualny albo/oraz doposażyć auto w jakąś opcję wyposażenia dodatkowego a tutaj kolega zakłada wątek z autem, które jest na sprzedaż
-
[ALL B8] Audi A4 Avant White...:D
Autko ładne pasuje jej ten biały kolorek masz jakieś plany będziesz zmieniał/dokładał
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Co za gość:grin: :kox:
-
B8 TrOOOOp
No dlatego jak widziałem zwykłą alcantarę tą przedliftową to mnie jakoś nie porwała i stwierdziłem, że nie warto tyle kasy za to płacić w sobotę będę miał moje auto skończone to porobię fotki powiem, że jak teraz jeszcze przyłożyłem dekor w Piano to jest :kox:(nie, że się chwalę) Tylko muszę jeszcze to podświetlanie w jednej klamce rozgryźć
-
B8 TrOOOOp
No jakoś lipnie to wygląda ciekawe co zmienili:eusathink:
-
B8 TrOOOOp
W polifcie jest alcantara perforowana wygląda to jakby była wentylowana i widać takie jakby srebne kropki mam teraz taką u siebie mi się bardziej podoba:wink:
- B7 Crew
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mistrzu jak popatrzysz na rozmiary tych dwóch opon to wychodzi taka różnica w wysokości opony wysokość to jest procent liczony z szerokości w pierwszym przypadku masz 245/40 czyli około 98mm a w drugim jest 245/35 czyli około 85,7mm wysokość opony jak popatrzysz na obwód to jednak jest spora różnica w wysokości ja mam u mnie 245/35/19 na feldze z S5 czyli 8,5" szeroka ET32 naciąg jest fajny optycznie też dobrze wygląda i komfort też mi odpowiada:wink:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Webasto piękna sprawa miałem w B7 graty zakupu:kox:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pięknie:slina:
-
B8 TrOOOOp
Masa jest ok bo po podłączeniu tak na krótko pod PIN 4 gdzie jest iluminacja guzika opuszczania klamka świeci
-
B8 TrOOOOp
No właśnie nie mam tego teraz pod ręką jutro mogę najwcześniej sprawdzić ciekawe co się mogło skopać