Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. No tak wyszło roboty opór więc co zrobić trzeba korzystać póki się da:wink:
  2. Kuzwa słabo u mnie z czasem najwcześniej na wielkanoc:doh: Kół jeszcze na sezon nie mam dalej się zdecydować nie umie i ogólnie jest parę rzeczy do ogarnięcia przy aucie a czasu brak...
  3. Ja jestem wszędzie:decayed: Ale niestety odpadam
  4. Jedź do wulkanizacji gdzie Ci zrobią test drogowy i do tego koła muszą być porządnie wyważone z naciskiem porządnie inaczej będziesz miał te drgania:wink:
  5. Dawaj link-a co to za koło i jaki prajs:naughty:
  6. OSIR Design USA-OSIR - D-Trim - A4 B8
  7. A masz czas zająć się tym może by to z USA ściągnąć ciekawe ile by przesyłka wyszła bo zakup jest tańszy jak np. w Szwajcarii
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    66,6mm:wink:
  9. Witam kolegę z okolic:hi:
  10. Jeśli chodzi i głośność to minimalnie słychać inaczej w środku jak się zagrzeje mówimy tu o dieslu, ale ja przynajmniej nie zauważyłem żeby to było jakoś znaczące czy męczące.
  11. Ja jak dam na dark to gaśnie a później na pierwszej kresce zaczyna delikatnie świecić a dalej już co stopień to jaśniej:wink:
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przedni zderzak jest taki sam grill też zostaje musisz tylko mocowania do czujników kupić i to wszystko.
  13. sysek27 odpowiedział(a) na matiteam3 temat w 2.0TDI
    Ja mam DPF-a i program i gwiżdże szczególnie przy gwałtownym przyspieszaniu fajnie ją słychać pytałem tam gdzie robiłem program i powiedziano mi, że to w niczym nie przeszkadza:wink:
  14. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już za nie długo będzie nowe forum i tam będzie szukajka poprawiona spokojnie:wink:
  15. przecież też sprzedawał kiedyś nie sprzedał ? to faktycznie lipa No wiem, że miał do sprzedania, ale czy sprzedał to nie wiem
  16. Chociaż te felgi co Orzeł ostatnio wklejał z A8 w 19" też bardzo ładnie wyglądały ach już sam nie wiem:facepalm:
  17. No wiem miałem, ale tak trochę już mi się opatrzyły a po drugie nie lubię jak ktoś mieszkając blisko mnie jeździ na tych samych felgach takim samym autem:wink:
  18. No zobaczę jeszcze model 0.06 kosztuje 1265euro:facepalm: , a 0.01 999euro w tym tygodniu muszę się zdecydować do tego jeszcze muszę 2 opony kupić no i będzie można zaczynać sezon:wink:
  19. Macie rację Vossen świetna felga, ale bez przesady nie ta liga dla mnie jeśli chodzi o kasę
  20. Nie ROTOR mi jakoś nie leży nie mówię, że jest nieładny czy coś, ale osobiście nie przepadam za tym modelem i sam nie wiem co to koło ma w sobie, że sprzedawcy tak wysoko je wyceniają
  21. Czemu myślisz że nie? Piano jest piękne. Muszę się nad tym zastanowić, kwestia tylko ile wezmę za szczotkę Audi A4 8K0 orzech mahoń dekor (3968130065) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. duży koszt pomalowania? orientujesz się może? Malowanie wychodzi około 130zł , chociaż czasem pojawiają sie dekory Piano za 700zł więc nie wiem czy się opłaca malować drewno. ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- A ogólnie to dalej mam problem z kołami nie mam pojęcia co kupić...po co moje sprzedawałem:wallbash:
  22. Też taką mam i do mycia auta bardzo ok tylko tak wcześniej miałem starszy model 670M powiem wytrzymał bez awarii dobre 10 o ile dobrze pamiętam jak nie dłużej i muszę powiedzieć, że wykonanie tego starszego modelu było lepsze plastiki lepszej jakości wąż jakiś taki "miękkszt" się wydaje lepiej się go zwija na bęben i ogólnie konstrukcja bardziej stabilna, ale ogólnie porównanie cena do jakości jeśli chodzi o model 5.700 to polecam jakiś pół roku temu dałem w DE około 230euro
  23. Ładne wozidełko bezawaryjnej jazdy życzę i powodzenia w planach:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.