Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Szpule z kablami są bo muszę pakiet światło dołożyć Banga nie wkładam ponieważ słuchałem tego w B8 i mnie nie powaliło zmieniłem tylko głośniki w przednich drzwiach na zestaw FOCALA 165mm dwudrożny odseparowany zwrotnicą, zastosowałem adaptery z MDF bo seryjne głośniki mają 20cm do tego wygłuszyłem drzwi z przodu i z tyłu do tego dołożyłem wzmacniacz i dodatkowego suba mi to wystarcza a kasę która mi została przeznaczę na coś innego. Za lustra dałem 1100zł o ile dobrze pamiętam są 10PIN nie zależało mi na pełnej opcji najważniejsze, że są satynowe i elektrycznie składane:wink: ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Tiaaa Ty byś się akurat zamienił jak masz z S4 fotele:decayed:
  2. No właśnie na tym głównie mi zależało bo zwykła jakoś do mnie nie przemawia więc jak pojawił się ten komplet i jeszcze w takim stanie i w dobrej cenie to nie zastanawiałem się ani 5 minut:wink: ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Ja też tak mówiłem bo i tak wiem, że najpóźniej na wakacje będę sprzedawał o ile się dobrze wszystko potoczy ale to można zawsze wyciągnąć i sprzedać dalej:wink:
  3. Do A5 są tańsze niż do A4 więc szukaj
  4. No i są foty: Rączki lecą do obszycia skórą w między czasie zmontuje pakiet światło i jak dobrze pójdzie to pod koniec przyszłego tygodnia pakuję wszystko do auta :banan:
  5. Ciemno jest na busie zostały
  6. No i zrobiłem sobie mały spóźniony prezent bożonarodzeniowy mianowicie zakupiłem fotele alcantara perforowana poliftowa , przyciski w chromie, blendy B&O zestaw ma 15miesięcy stan igła muszę dołożyć tylko pakiet światło i mogę pchać do auta jutro wrzucę jakieś foty
  7. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sowiq i Darecy dzięki za pomoc:hi: Właśnie wróciłem z wycieczki zakupiłem fotele z polifta alcantara perforowana przyciski w chromie, blendy B&O zestaw ma 15miesięcy skóra stan idealny:naughty: Dołożę tylko pakiet światło i będę miał tak jak chciałem
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przeleciałem na szybko ten wątek i nie wpadło mi nigdzie w oczy gdzie kodować podświetlanie w drzwiach mam u siebie zrobione podświetlanie nóg przód i tył z regulacją chcę tylko dołożyć oświetlenie w boczkach już wiem w który PIN się wpiąć w przednich drzwiach jeszcze tylko muszę się dowiedzieć który to będzie PIN w tylnych drzwiach oraz jak to zakodować i mam komplet:wink: ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- Dobra już znalazłem kodowanie Tylko jeszcze schematy do drzwi tylnych
  9. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie dzisiaj mam jechać zobaczyć komplet siedzeń i wiem, że boczki nie mają pakietu światło ani panel nie jest pod składane lustra dlatego przeliczam jeszcze wszystko jak mnie to wyjdzie A Ty miałeś już u siebie pakiet światło ? Wystarczyło tylko wpiąć kostkę i wszystko działało czy musiałeś jeszcze coś kodować?
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I ten PIN będzie analogicznie w każdych drzwiach czy do tylnych drzwi jest inny schemat? Czy tam się już teraz pojawia napięcie tylko nie ma tam nic podpięte czy trzeba jeszcze coś kodować ? A teraz drugie pytanko jak dołożę pokrętło regulacji lusterek pod składane lustra to wystarcza zmienić sam przełącznik czy trzeba jeszcze jakiś kabelek dokładać , lustra mam już założone wszystko działa tylko nie mam tego panelu pod składane lustra a chcę to jeszcze dołożyć
  11. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie tak na szybko jak chcę u siebie dołożyć pakiet światło do tapicerek drzwi to gdzie mam się wpiąć z kabelkiem z tych czerwonych lampek i tych białych chodzi mi w który PIN bo one się zapalają jak otwieram drzwi a klamki świecą jak się włączy światła dobrze myślę?
  12. A jakie masz radio kolego bo z tego co piszesz to wygląda jakby ktoś zdemontował wzmacniacz i czytnik DVD do MMI z lewej wnęki w bagażniku sprawdź tak jak WRC napisał czy masz suba we wnęce koła zapasowego i jeszcze jedno powinieneś wiedzieć system HARMAN KARDON był w BMW a w Audi B8 jest BANG&OLUFSEN
  13. Ja kupiłem normalny bez opcji REMOTE i to był błąd bo do dzisiaj nie zdążyłem podłączyć wzmaka pod coś gdzie pojawia się prąd po otwarciu auta więc na razie mam tak, że wzmacniacz się włącza po stacyjce, ale znajomy kupił taki konwerter z funkcją REMOTE i jemu to działa bez problemu też w B8 ma to zamontowane, jeśli chodzi o zabudowę suba to jeszcze nic nie robiłem z braku czasu dlatego ciągle wożę w bagażniku skrzynię z 25cm głośnikiem na pewno będę coś z tym robił bo raz, że z d*py to wygląda a dwa miejsce zajmuje:wink:
  14. Ja podłączyłem dodatkowy wzmacniacz biorąc sygnał z tylnych głośników przez konwerter sygnału Hi na LOW gra dobrze coś takiego: Konwerter sygnałowy GŁ/RCA Hollywood HLC-3 2x50W (3805495094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  15. Mi się wydaje jeśli w ogóle mogę zabierać głos to Kowi dobrze pisze, ale można też taką opcję rozpatrzyć: W piątek koło popołudniu wjazd na teren ośrodka wieczorem robimy właśnie jakiegoś grilla czy ognisko jedzonko każdy swoje we własnym zakresie w sobotę rano śniadanie cały dzień i tak spędzimy nad wodą więc tam można coś przekąsić a wieczorem tak jak w zeszłym roku kolacja serwowana przez hotel, nocleg rano śniadanko i koło obiadu rozjeżdżamy się do domów:wink: PS. MAGIC załatw mi numer telefonu do mamy OLI-ego muszę z Nią pogadać, żeby syna ustawiła przed wyjazdem i nie zachowywał się jak szczeniak wylewając wartościowe trunki pod stół
  16. Nie tyle chodzi o negocjacje co o potwierdzenie stanu tych foteli i może jakieś zdjęcia w lepszej jakości bo gościu strasznie oporny w tym temacie
  17. Czym:decayed: Jak to czym? Megana Ja się nie śmieje bo może sam nie będę miał czy jechać :facepalm:
  18. Maaaaaatkoooooooooo:slina::slina::slina::slina:
  19. Dobrze się wydaje ja pytałem, ale ogólnie cisza w temacie w ogóle wydaje mi się, że nie będzie to Bóg wie jaka okazja bo mimo dobrej ceny już trochę wiszą może to wina kiepskich zdjęć a gościu jakiś mało kumaty, jak się go prosi o jakieś lepsze foto to odpowiada, że przecież na aukcji wszystko widać ogólnie to wątpię żeby te fotele były po takim przebiegu jaki jest podany w aukcji:wink:
  20. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to szukam dalej, dzięki za info
  21. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co finalnie zrobiłeś z boczkami kupowales z A4 w alcantarze czy przekladales z tamtego kompletu same poszycia do swoich?
  22. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic specjalnego sporty alcantara perforowana biała nic elektrycznie regulowane + pamięć, boczki w pakiecie światło i blendy pod B&O myślę że za 3000zł by poszły więc jakby to pasowało do B8 to cena w/g mnie dobra Ja mam taki komplet u siebie z Sportback'a. Wersja 4 drzwi alkantara perforowana, jak kupowałem zestaw to miał chyba 6 tys przebiegu więc jak nówka myslałem ze podejda boczki albo chociaż wypełnienia z alcantary ale niestety. Pasują P&P przednie fotele tylko . Tylna kanapa ... trzeba przerobić u tapicera wycięcie na dodatkowa klamrę pasa, Oparcie trzeba dorobić dodatkowy zagłówek ( kanapę rozebrać z tapicerki i dospawac do stelaża dodatkowe mocowanie zagłówka ), boczne zagłówki w A5 są bliżej środka dlatego je odsunęliśmy delikatnie na zewnątrz. Boczki niestety są bez ramek i nie mają wycięcia na ramki które są w A4, tak więc nie pasują. Kratki głosników, teraz nie pamiętam dokładnie ale przód albo tył pasuje, wydaje mi się że pasują przednie i te małe od sopranów tylne, duże tylne jak pamiętam nie pasują. A jeśli do Avanta to w ogóle będziesz musiał przełożyć stelarz oparcia bo w A5 nie ma prowadnicy do rolety. Ja akurat w sedanie nie miałem problemu. Generalnie zestaw kupiłem za dobra kasiorkę i z elektryką, trochę zabawy i jest wszystko jak oryginał, na początku tylko miałem obszyty skórą ten brakujący zagłówek ale z czasem znalazłem ori. Jak by ktoś rezał to tamten mam do opchnięcia na okres przejściowy w poszukiwaniach jest w sam raz. Czyli jakby znaleźć komplet z A5, ale z wersji 5 osobowej to omijam wtedy przeróbki tylnej kanapy zostaje tylko kwestia mocowania rolety i boczków dobrze rozumie?
  23. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic specjalnego sporty alcantara perforowana biała nic elektrycznie regulowane + pamięć, boczki w pakiecie światło i blendy pod B&O myślę że za 3000zł by poszły więc jakby to pasowało do B8 to cena w/g mnie dobra ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Zobacz jak ma Hammer on ma chyba samo 4 zostawione czy coś takiego ,ale mi się to podoba:wink:
  24. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak zapytałem bo gdzieś mi się o uszy obiło, że wszystko pasuje tylko jest problem z boczkami chciałem się tylko upewnić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.