Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
Damian wyslales mi na tego maila to o co Cię prosiłem bo to nie dla mnie było i chce zakończyć temat:wink: A na PW mi się pucuj co to za stołki masz w alcantarze i czemu tak drogo i jaki stan i w ogóle:naughty:
-
B8 TrOOOOp
Dzięki wielkie:notworthy: Swoją drogą to za***iście, że chciałem koledze przysługę zrobić a teraz nie idzie do ładu dojść co i jak z tymi sprężynami:kwasny:
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie już raz pytałem o tę sprawę, ale teraz mam dokładne zdjęcia i numer proszę tylko o potwierdzenie czy ten zestaw zawieszenia to 1BE, dziwi mnie sprawa, że sprężyny tył i przód mają różne kolory pasków wiem tylko, że tylne amory są napewno dobre podam jeszcze numer przednich amorów, żeby ktoś to potwierdził: 8K0413031AP Uploaded with ImageShack.us Sprężyna tył: Uploaded with ImageShack.us Sprężyna przód: Uploaded with ImageShack.us Mam tylko prośbę ponieważ sprawa jest trochę pilna i proszę tylko o potwierdzenie czy ten zestaw jest kompletny czy może któraś część nie pasuje , z góry wielkie dzięki.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
oj, nie, zależy od wiązek, modelu, komfortu i chyba pogody ostatnio rezałem ciężki przypadek od 10 rano do 23:30 po tym, idę na zasłużoną emeryturę Najwazniejsze ze dziala a na emeryture jeszcze masz czas:wink:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
+1 PS. Lustra:slina:
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Nie no, ale jej ten kolor pasuje :slina:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ładne zakupy poczyniłeś
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Jeśli nie chcesz gwintu to zrób tak jak piszesz ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- Dużo grzebanka z tymi neonami ??? Dobre 4godziny jak wszystko dobrze idzie. ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- Będziesz Pan zadowolony:thumbup1:
-
B8 TrOOOOp
Na 99% ta będzie dobra AIRBAG AIR BAG PODUSZKA PODUSZKI AUDI A4 8K (3616630781) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ale poczekaj niech ktoś to jeszcze potwierdzi:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Jasne Aktualnie mam zupelnie standardowy srebrny wóz drabiniasty... No i zero obeznania w temacie, więc sporo czasu minie zanim będę mógł godnie się z Wami ustawić Nic sie nie martw myslisz ze my od pocztku mielismy pomodzone auta wszystko z czasem przychodzi a jak juz sie zarejestrowales na forum to napewno seria jezdzic dlugo nie bedziesz:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzieki za radę będę pamiętał o tym nastepnym razem:decayed: ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- Cieszę się ze autko sie podoba widze ze kolega z okolic to moze kiedys wpadniesz na spota jak cos sie bedzie działo:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Raczej nie
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No i powoli czas zacząć zbroić się do zimy:facepalm: zakupiłem felgi ori 17"z A5 ET28 stan igła
-
B8 TrOOOOp
Kratki przy halogenach są czarne ewentualnie mogą mieć ringi wokół halogenów w chromie w wersji S-line a jeśli chodzi o kolory grilla to może być tak jak masz czyli kolor szary kamienny i chromowa obwódka, może też być czarny piano i chromowa obwódka może też być cały czarny jest też grill z wersji S4 jest naprawdę wiele opcji, ale takim standardem jest grill w kolorze szary kamienny z chromową obwódką i kratki przy halogenach czarne ufff, ale się rozpisałem ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ---------- Mam " ba" w garazu, jutro moge ci foto walnac... Byłbym wdzięczny
-
B8 TrOOOOp
Jak pytałem o kolor pasków na sprezynach 1BE to Grzegorz mi odpisał że fioletowo/szary ma być sprawdziłem dzisiaj te moje i tak na przednich są wszystkie czerwone a na tylnych jakby różowo/szare czyli przednie sprężyny mam z 1BA ?
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Popieram moda wygluszylem wszystkie drzwi matami do tego boczki wykleilem pianką 10mm z przodu założyłem focale 165mm na zwrotnicach system dwudrozny dodatkowo do bagażnika sub 10" przez dodatkowy wzmacniacz i powiem :kox: muszę jeszcze pomyśleć nad jakąś fajna zabudowa dla tego dodatkowego suba żeby nie tracić miejsca w bagażniku i już będzie mega ok
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Również podziękował za spota i gratulacje Mefju na nowa furke
-
B8 TrOOOOp
To ja mam inny problem drzwi od kierowcy nie zawsze da się otworzyć z pilota wszystkie się otwierają tylko nie od kierowcy kluczykiem otworze bez problemu tylko z pilota nie zawsze czy to może mieć związek z tym że wymieniłem niedawno sterowniki pod składane lustra...
-
B8 TrOOOOp
Jakie kolory mają paski na sprezynach zawieszenia 1BE bo pożyczyłem koledze oddał mi i teraz nie wiemy czy nie są zamienione
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Mega :slina:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Oj to chyba też przyjadę z czystej ciekawości
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Po co ?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Czyli jutro nic nie ma? Szkoda bo za tydzień będę na weselu a później już nie wiadomo jak z pogodą będzie teraz jest jeszcze w miarę ciepło
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Zrób tak jak Ci Grzesiu napisał skopiuj kodowanie jakie masz teraz w Long Coding Helper na starych sterownikach załóż nowe sterowniki wklej to kodowanie i dodatkowo zaznacz opcję składanych lusterek. Na pierwszej stronie masz ładnie opisane: KODOWANIE STEROWNIKA KOMFORT 46 : [46 - Central Conv.] [Coding - 07] ---> [Long Coding Helper] ---> Byte 7 Bit ---> 7 zmiana 0 na 1 lub odznaczamy "Foldable Mirrors Installed "