Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Damian wyslales mi na tego maila to o co Cię prosiłem bo to nie dla mnie było i chce zakończyć temat:wink: A na PW mi się pucuj co to za stołki masz w alcantarze i czemu tak drogo i jaki stan i w ogóle:naughty:
  2. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie:notworthy: Swoją drogą to za***iście, że chciałem koledze przysługę zrobić a teraz nie idzie do ładu dojść co i jak z tymi sprężynami:kwasny:
  3. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A przednia?
  4. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie już raz pytałem o tę sprawę, ale teraz mam dokładne zdjęcia i numer proszę tylko o potwierdzenie czy ten zestaw zawieszenia to 1BE, dziwi mnie sprawa, że sprężyny tył i przód mają różne kolory pasków wiem tylko, że tylne amory są napewno dobre podam jeszcze numer przednich amorów, żeby ktoś to potwierdził: 8K0413031AP Uploaded with ImageShack.us Sprężyna tył: Uploaded with ImageShack.us Sprężyna przód: Uploaded with ImageShack.us Mam tylko prośbę ponieważ sprawa jest trochę pilna i proszę tylko o potwierdzenie czy ten zestaw jest kompletny czy może któraś część nie pasuje , z góry wielkie dzięki.
  5. oj, nie, zależy od wiązek, modelu, komfortu i chyba pogody ostatnio rezałem ciężki przypadek od 10 rano do 23:30 po tym, idę na zasłużoną emeryturę Najwazniejsze ze dziala a na emeryture jeszcze masz czas:wink:
  6. +1 PS. Lustra:slina:
  7. Nie no, ale jej ten kolor pasuje :slina:
  8. Ładne zakupy poczyniłeś
  9. Jeśli nie chcesz gwintu to zrób tak jak piszesz ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- Dużo grzebanka z tymi neonami ??? Dobre 4godziny jak wszystko dobrze idzie. ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- Będziesz Pan zadowolony:thumbup1:
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na 99% ta będzie dobra AIRBAG AIR BAG PODUSZKA PODUSZKI AUDI A4 8K (3616630781) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ale poczekaj niech ktoś to jeszcze potwierdzi:wink:
  11. Jasne Aktualnie mam zupelnie standardowy srebrny wóz drabiniasty... No i zero obeznania w temacie, więc sporo czasu minie zanim będę mógł godnie się z Wami ustawić Nic sie nie martw myslisz ze my od pocztku mielismy pomodzone auta wszystko z czasem przychodzi a jak juz sie zarejestrowales na forum to napewno seria jezdzic dlugo nie bedziesz:wink:
  12. Dzieki za radę będę pamiętał o tym nastepnym razem:decayed: ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- Cieszę się ze autko sie podoba widze ze kolega z okolic to moze kiedys wpadniesz na spota jak cos sie bedzie działo:wink:
  13. No i powoli czas zacząć zbroić się do zimy:facepalm: zakupiłem felgi ori 17"z A5 ET28 stan igła
  14. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kratki przy halogenach są czarne ewentualnie mogą mieć ringi wokół halogenów w chromie w wersji S-line a jeśli chodzi o kolory grilla to może być tak jak masz czyli kolor szary kamienny i chromowa obwódka, może też być czarny piano i chromowa obwódka może też być cały czarny jest też grill z wersji S4 jest naprawdę wiele opcji, ale takim standardem jest grill w kolorze szary kamienny z chromową obwódką i kratki przy halogenach czarne ufff, ale się rozpisałem ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ---------- Mam " ba" w garazu, jutro moge ci foto walnac... Byłbym wdzięczny
  15. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak pytałem o kolor pasków na sprezynach 1BE to Grzegorz mi odpisał że fioletowo/szary ma być sprawdziłem dzisiaj te moje i tak na przednich są wszystkie czerwone a na tylnych jakby różowo/szare czyli przednie sprężyny mam z 1BA ?
  16. Popieram moda wygluszylem wszystkie drzwi matami do tego boczki wykleilem pianką 10mm z przodu założyłem focale 165mm na zwrotnicach system dwudrozny dodatkowo do bagażnika sub 10" przez dodatkowy wzmacniacz i powiem :kox: muszę jeszcze pomyśleć nad jakąś fajna zabudowa dla tego dodatkowego suba żeby nie tracić miejsca w bagażniku i już będzie mega ok
  17. Również podziękował za spota i gratulacje Mefju na nowa furke
  18. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ja mam inny problem drzwi od kierowcy nie zawsze da się otworzyć z pilota wszystkie się otwierają tylko nie od kierowcy kluczykiem otworze bez problemu tylko z pilota nie zawsze czy to może mieć związek z tym że wymieniłem niedawno sterowniki pod składane lustra...
  19. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie kolory mają paski na sprezynach zawieszenia 1BE bo pożyczyłem koledze oddał mi i teraz nie wiemy czy nie są zamienione
  20. Oj to chyba też przyjadę z czystej ciekawości
  21. Czyli jutro nic nie ma? Szkoda bo za tydzień będę na weselu a później już nie wiadomo jak z pogodą będzie teraz jest jeszcze w miarę ciepło
  22. Zrób tak jak Ci Grzesiu napisał skopiuj kodowanie jakie masz teraz w Long Coding Helper na starych sterownikach załóż nowe sterowniki wklej to kodowanie i dodatkowo zaznacz opcję składanych lusterek. Na pierwszej stronie masz ładnie opisane: KODOWANIE STEROWNIKA KOMFORT 46 : [46 - Central Conv.] [Coding - 07] ---> [Long Coding Helper] ---> Byte 7 Bit ---> 7 zmiana 0 na 1 lub odznaczamy "Foldable Mirrors Installed "

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.