Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
Ja mam polifta, ale ściętą na dole:wink:
-
Folia na oklejenie lusterek
Też się nad oklejanie zastanawiam dlatego jakby ktoś miał namiar na folię w kolorze satyny byłbym bardzo dźwięczny:wink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak myślicie czy będzie łatwo znaleźć kupca na moje fotele ze środka podgrzewane i z ele. lędźwią w bdb stanie takie jak w tej aukcji : AUDI A4 B8 SEDAN FOTELE KANAPY S-LINE 8K0 (3487984726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Tylko, że z avanta dla zdecydowanego oddam za 1000zł pytam czy realne czy mogę zapomnieć
-
B8 TrOOOOp
Panowie jakby się komuś rzuciły w oczy blendy BANG&OLUFSEN na przód drzwi te małe trójkąciki pod wysokotonowe głośniki to walcie drzwiami i oknami będę mega wdzięczny, bo na allegro straszna posucha zawsze tylko jedna strona a od strony pasażera brak...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dziękuję postoję :decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Intensywnie nad tym myślę, ale za miesiąc mam wesele i mam trochę budżet ograniczony zobaczymy jak prezenty wypadną dobrze, że mam chociaż te sporty a nie zwykłe naleśniki
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Pięknie jej leży ten kolorek bezawaryjnej jazdy życzę
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Filmik spoko najważniejsze, że obyło się bez uszkodzeń a hasło na końcu obowiązkowe
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Pierwszy i jeszcze w roli organizatora więc czapki z głów ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- A pamiętacie jego hasło jak żeście go wołali, żeby się dołączył do Was na tym dachu a On za stołem: " przecież za gwint nie będę robił " :polew:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
wiesz, tłoki wychodzące przez maskJe i zaglądające przez komin, no i takie tam, także tego Mam nadzieję, że będzie jeszcze nie raz okazja się spotkać był to mój pierwszy zlot tego typu zresztą Ania też była pierwszy raz wcześniej jeździliśmy na zloty motocyklowe, ale to znów coś innego, impreza taka jak była w Ostrowie bardzo nam się podobała i już teraz wiemy, że na kolejne też się chętnie wybierzemy
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ze mną ?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Chcą, tylko piatek sobota niedziela +1:naughty:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Jeśli chodzi o kierę, wszystko będzie działać, przyciski też, musisz tylko kupić razem z kabelkiem do poduszki, jest inny:wink: Tak jak kolega pisze tylko jest chyba jedno małe ale ponieważ ja wsadzajac kiere do B8 musiałem mieć kiere z B8 lift , albo z A5 w innym przypadku nie ruszyła by multifunkcja a skoro Ty chcesz to wsadzić do C6 to nie wiem czy byś nie musiał mieć kiery z C6 a i jeszcze jedno przycisk "navi " nie jest aktywny reszta działa bez problemu nie trzeba było nic kodowac
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Dzień dobry:kox:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
I na dodatek ogorkowa wylał
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Smaczna była :naughty:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Nie no fura robi robotę za***iste mody i wszystko ze smakiem a kolor utrzymany idealnie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Dotarliśmy ,dzięki wszystkim za mega imprezę i do następnego miło było poznać
-
Kontrolka świec żarowych
Bez podpiecia vag -a nic nikt nie doradzi ale skoro pojawiło się to w krótkim czasie po wizycie ASO to może to mieć związek z tym co oni robili więc pedz do nich:wink:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
I jedno i drugie bardzo dobrze wspominam
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jaka wódka żeby za dużo nie mieszać?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No to spoko, ale szczerze to Patrick też mógł jechać
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No ciekawe coś tam namodzil z tymi pokojami
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Noooo:naughty:
-
B8 TrOOOOp
Tylko w opisie jest cena za jedną sztukę więc nie wiem czy to aż taka okazja:wink: