Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam polifta, ale ściętą na dole:wink:
  2. sysek27 odpowiedział(a) na colak temat w Audi A4 B6
    Też się nad oklejanie zastanawiam dlatego jakby ktoś miał namiar na folię w kolorze satyny byłbym bardzo dźwięczny:wink:
  3. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak myślicie czy będzie łatwo znaleźć kupca na moje fotele ze środka podgrzewane i z ele. lędźwią w bdb stanie takie jak w tej aukcji : AUDI A4 B8 SEDAN FOTELE KANAPY S-LINE 8K0 (3487984726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Tylko, że z avanta dla zdecydowanego oddam za 1000zł pytam czy realne czy mogę zapomnieć
  4. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jakby się komuś rzuciły w oczy blendy BANG&OLUFSEN na przód drzwi te małe trójkąciki pod wysokotonowe głośniki to walcie drzwiami i oknami będę mega wdzięczny, bo na allegro straszna posucha zawsze tylko jedna strona a od strony pasażera brak...
  5. Dziękuję postoję :decayed:
  6. Intensywnie nad tym myślę, ale za miesiąc mam wesele i mam trochę budżet ograniczony zobaczymy jak prezenty wypadną dobrze, że mam chociaż te sporty a nie zwykłe naleśniki
  7. Pięknie jej leży ten kolorek bezawaryjnej jazdy życzę
  8. Filmik spoko najważniejsze, że obyło się bez uszkodzeń a hasło na końcu obowiązkowe
  9. Pierwszy i jeszcze w roli organizatora więc czapki z głów ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- A pamiętacie jego hasło jak żeście go wołali, żeby się dołączył do Was na tym dachu a On za stołem: " przecież za gwint nie będę robił " :polew:
  10. wiesz, tłoki wychodzące przez maskJe i zaglądające przez komin, no i takie tam, także tego Mam nadzieję, że będzie jeszcze nie raz okazja się spotkać był to mój pierwszy zlot tego typu zresztą Ania też była pierwszy raz wcześniej jeździliśmy na zloty motocyklowe, ale to znów coś innego, impreza taka jak była w Ostrowie bardzo nam się podobała i już teraz wiemy, że na kolejne też się chętnie wybierzemy
  11. Chcą, tylko piatek sobota niedziela +1:naughty:
  12. Jeśli chodzi o kierę, wszystko będzie działać, przyciski też, musisz tylko kupić razem z kabelkiem do poduszki, jest inny:wink: Tak jak kolega pisze tylko jest chyba jedno małe ale ponieważ ja wsadzajac kiere do B8 musiałem mieć kiere z B8 lift , albo z A5 w innym przypadku nie ruszyła by multifunkcja a skoro Ty chcesz to wsadzić do C6 to nie wiem czy byś nie musiał mieć kiery z C6 a i jeszcze jedno przycisk "navi " nie jest aktywny reszta działa bez problemu nie trzeba było nic kodowac
  13. Nie no fura robi robotę za***iste mody i wszystko ze smakiem a kolor utrzymany idealnie
  14. Dotarliśmy ,dzięki wszystkim za mega imprezę i do następnego miło było poznać
  15. sysek27 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Bez podpiecia vag -a nic nikt nie doradzi ale skoro pojawiło się to w krótkim czasie po wizycie ASO to może to mieć związek z tym co oni robili więc pedz do nich:wink:
  16. I jedno i drugie bardzo dobrze wspominam
  17. Jaka wódka żeby za dużo nie mieszać?
  18. No to spoko, ale szczerze to Patrick też mógł jechać
  19. No ciekawe coś tam namodzil z tymi pokojami
  20. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko w opisie jest cena za jedną sztukę więc nie wiem czy to aż taka okazja:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.