Treść opublikowana przez sysek27
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Widziany wczoraj w Żędowicach koło Zawadzkiego czy mi się przewidziało:decayed: nie masz już ledów z tyłu? W sumie to ja nie zauważyłem, ale kolega mnie woła i mówi patrz jaka fajna:wink:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Bardzo ładny projekcik:wink: ciekaw jestem jak te dekory będą wyglądały na aucie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No można coś pomyśleć teraz mam wolny weekend:wink: PS. Coś chciał wczoraj spałem już
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No to czekam na fotki bo zapowiada się:slina:
-
A4 B6 by P-U-M-A
On tak czesto ma
-
zwiekszenie mocy
Tak wgra co gotowca i masz 170KM poszukaj troche w dziale Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny Tam masz opisane kto jak robi zeby ci ktos auta gotowcem nie zwalil:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co sie stalo?
-
felgi 8x18 z et 35 do B8
Felgi powinny wejsc bez problemu nie wiem jak z tym rozmiarem opony co podales a otwor centrujacy ma w B8 66,6mm:wink:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No to czekam na relacje:wink:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nic nie piszesz o sprezynach sa juz na aucie? Jakies foty?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Powiedz co masz za kolor na tej listwie przy panelu z navi?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A nad B&O sie zastanawiales warto patrzac na stosunek ceny do tego co otrzymujemy czy lepiej ta kase dac komus kto siedzi w temacie i zrobic jakies inne audio? Bo ja ciagle sie bije z myslami co robic zeby audio poprawic...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak Cie znam to juz masz polowe gratow o zapewne pod B&O jestes tez przygotowany:whistling:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja i nagroda za co?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wiecie plany zawsze jakies sa tylko oprocz auta musze tez na inne sprawy patrzec tym bardziej ze wesele mam w tym roku:whistling:
-
B8 TrOOOOp
Nawet nie wiedzialem ze mam taki skarb w aucie:wink:
-
B8 TrOOOOp
Ja tez bylem wlasnie sprawdzic i mam z koncowka D i mam bix i jeszcze pare pier**l:wink:
-
[B8 CAGA] czarny kot
Temat watku zgodny z wygladem niezly nakur...wiacz:kox:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ok:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A wlasnie Patrick i Michal mam nadzieje ze Nysa jest aktualna bo troche mi sie roboty nawalilo i musze dobrze poplanowac pare rzeczy zebym wtedy mial wolne:naughty: ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- jak ich upilnowałeś? Wiesz oni tylko kola odkrecali i sciagali stare odwazniki i myli kola a reszte ten majsterek robil wiec bylo ok:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
U mnie trzech robilo jednoczesnie fakt dwoch jakis praktykantow i jeden majsterek ale gosciu w dyskusji naprawde wychodzil na takiego co sie zna na rzeczy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ale wiecie tak jak pisze nie mam pretensji przynajmniej jest to dobrze zrobione i wibracje zniknely, choc cena wydaje sie naprawde wygorowana .
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Maja cennik i za kola 19'' zalozenie i wywazenie jest 160zl a ze u mnie musial obracac opony na feldze w inne miejsce czyli tak jakby skladal kola od nowa no to 160zl...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Opony obracal w inne miejsce bo zle siedzialy na feldze ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Doloz...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dlatego nic nie mowie bo jakby skasowali i jeszcze nie byloby poprawy to wtedy bylbym niezle wku...ony ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- To kto strzeli ile dalem:whistling: