Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. No ale w sumie to na warsztacie to tylko moje auto stalo i X6 od Larixa reszta stanowisk pusta:whistling:
  2. Mnie w ten weekend nie ma na 100% a nastepny tez jeszcze nic pewnego:wink: ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- A i jeszcze zapomnialem podziekowac za podpowiedz firmy gdzie dobrze wywazaja kola bylem zrobili i jest ok ale cena troche powalila:kwasny: ale przynajmniej jest dobrze:wink:
  3. sysek27 odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Dobrze napisane:decayed:
  4. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zalezy jeszcze jaka syeroka ta felga ale normalnie powinno byc ok ja mam 19" i 8,5" ET32 do tego opona 245/35/19 i jest ok:wink:
  5. sysek27 odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Nie bede pisal ze piekne bo to sie juz nudne robi:decayed: Ale tak podejzewam ze z tylu masz dystanse bo fajnie pasi ale przod jakos schowany sie wydaje albo?
  6. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak mi sie tylko wydaje masz jakies zdjecie z boku? ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- A tak w ogole to wrzucilbys znow watek ze swoim autem i byloby lepiej do pisania a tak sie czaisz jak cichociemny:wink:
  7. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moze mi sie wydaje ale chyba troche za nisko ja posadziles i chyba jakis dystans by sie przydal, ale moze mi sie wydaje daj jakies zdjecie z boku:eusathink:
  8. To już wiem co wsadzę na bixy No w koncu bo ta barwa co masz teraz to masakra normalnie powiedz jak ci sie w deszczu jezdzi na takim swietle...?
  9. Ładnie to wygląda, ale tak jak koledzy wyżej piszą dużo ciekawiej by było jakbyś to trochę niżej posadził:naughty:
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A taka podejdzie? AUDI A3 Q3 A4 A5 A7 R8 RS AIRBAG AIR BAG PODUSZKA (3103355792) - motoAllegro
  11. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja dalej z tą kierą walczę i szukam poduszki powiedzie mi dlaczego jedne mają z tyłu dwie wtyki podłączeniowe a jedne mają jedną obie są z tym ringiem chromowym z przodu, jaką ja bym musiał mieć do B8 i żeby pasowała pod tą kierę co wcześniej podawałem bo już zgłupiałem...
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrobisz w końcu wątek ze swoim autem:bicz2: Środek piękny musi być:slina:
  13. Ja bym skłaniał do tego najmniejszego ET wtedy felga będzie najmniej schowana i optycznie będzie to fajnie wyglądać pamiętaj tylko o otworze centrującym 66,6mm jaki jest w B8:wink:
  14. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I kto w końcu go zabiera?
  15. Można też zrobić wizualizację gdy się ma sam tył trzeba mieć tylko odpowiedni sterownik 4 kanałowy, który obsłuży taką opcję
  16. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki:wink:
  17. Najlepsza opcja poczekaj dozbieraj i rób ori, mój tata się skusił na takie zamienniki i teraz zawsze jak wsiada do mnie do auta a ja wbijam wsteczny i włącza się wizualizacja to pada pytanie: " A da radę u mnie takie coś zrobić":grin::grin:
  18. Ja na razie jeżdżę i testuje i jest ok, ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić czy tył przy komplecie pasażerów przytrze jak coś to się odezwę
  19. Pytam z czystej ciekawości czy masz malowane tylne nadkola nie boisz się, że ci może szpachla popękać jak przesadzisz z naciągiem nie lepiej by było od razu auto do lakiernika zawieźć i zrobić te nadkola pod koła?
  20. Ja też miałem świece jedną uszkodzoną i żadna kontrolka mi się nie zaświeciła podłącz kompa i sprawdź czy nie ma jakiś błędów w silniku:wink:
  21. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy kiera o takim numerze to jest ta cienka czy już tak "grubsza":8K0 419 091 CP Albo zobaczcie najlepiej tutaj bo jest do sprzedania i mam problem na zdjęciu wygląda tak jakoś chudo... a multifunkcję na z polifta...sam już nie wiem : http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/kirownica-s-line-multifunkcja-lopatki-plaska-nowa-galka-s4-nowa-263033/
  22. Hmmm to Ci nie pomogę myślałem, że każda zmieniarka z MMI 2G czyta MP3:kwasny:
  23. Ja też stawiam, że na tym zestawieniu będzie mega ciężko żeby nie było obcierek a jak założysz te 235 to już w ogóle...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.