Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No ale w sumie to na warsztacie to tylko moje auto stalo i X6 od Larixa reszta stanowisk pusta:whistling:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie w ten weekend nie ma na 100% a nastepny tez jeszcze nic pewnego:wink: ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- A i jeszcze zapomnialem podziekowac za podpowiedz firmy gdzie dobrze wywazaja kola bylem zrobili i jest ok ale cena troche powalila:kwasny: ale przynajmniej jest dobrze:wink:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Dobrze napisane:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Zalezy jeszcze jaka syeroka ta felga ale normalnie powinno byc ok ja mam 19" i 8,5" ET32 do tego opona 245/35/19 i jest ok:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mnie nie bedzie:kwasny:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Nie bede pisal ze piekne bo to sie juz nudne robi:decayed: Ale tak podejzewam ze z tylu masz dystanse bo fajnie pasi ale przod jakos schowany sie wydaje albo?
-
B6 DIVISION
Tak mi sie tylko wydaje masz jakies zdjecie z boku? ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- A tak w ogole to wrzucilbys znow watek ze swoim autem i byloby lepiej do pisania a tak sie czaisz jak cichociemny:wink:
-
B6 DIVISION
Moze mi sie wydaje ale chyba troche za nisko ja posadziles i chyba jakis dystans by sie przydal, ale moze mi sie wydaje daj jakies zdjecie z boku:eusathink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
To już wiem co wsadzę na bixy No w koncu bo ta barwa co masz teraz to masakra normalnie powiedz jak ci sie w deszczu jezdzi na takim swietle...?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ori 4300K
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ładnie to wygląda, ale tak jak koledzy wyżej piszą dużo ciekawiej by było jakbyś to trochę niżej posadził:naughty:
-
B8 TrOOOOp
A taka podejdzie? AUDI A3 Q3 A4 A5 A7 R8 RS AIRBAG AIR BAG PODUSZKA (3103355792) - motoAllegro
-
B8 TrOOOOp
Ja dalej z tą kierą walczę i szukam poduszki powiedzie mi dlaczego jedne mają z tyłu dwie wtyki podłączeniowe a jedne mają jedną obie są z tym ringiem chromowym z przodu, jaką ja bym musiał mieć do B8 i żeby pasowała pod tą kierę co wcześniej podawałem bo już zgłupiałem...
-
B8 TrOOOOp
Zrobisz w końcu wątek ze swoim autem:bicz2: Środek piękny musi być:slina:
-
Felgi 18" AEZ
Ja bym skłaniał do tego najmniejszego ET wtedy felga będzie najmniej schowana i optycznie będzie to fajnie wyglądać pamiętaj tylko o otworze centrującym 66,6mm jaki jest w B8:wink:
-
B6 DIVISION
I kto w końcu go zabiera?
-
Dołożenie czujników parkowania
Można też zrobić wizualizację gdy się ma sam tył trzeba mieć tylko odpowiedni sterownik 4 kanałowy, który obsłuży taką opcję
- B8 TrOOOOp
-
Dołożenie czujników parkowania
Najlepsza opcja poczekaj dozbieraj i rób ori, mój tata się skusił na takie zamienniki i teraz zawsze jak wsiada do mnie do auta a ja wbijam wsteczny i włącza się wizualizacja to pada pytanie: " A da radę u mnie takie coś zrobić":grin::grin:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja na razie jeżdżę i testuje i jest ok, ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić czy tył przy komplecie pasażerów przytrze jak coś to się odezwę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pytam z czystej ciekawości czy masz malowane tylne nadkola nie boisz się, że ci może szpachla popękać jak przesadzisz z naciągiem nie lepiej by było od razu auto do lakiernika zawieźć i zrobić te nadkola pod koła?
-
Ciężko Pali z rana na zimnym silniku . 2.0 143km disel
Ja też miałem świece jedną uszkodzoną i żadna kontrolka mi się nie zaświeciła podłącz kompa i sprawdź czy nie ma jakiś błędów w silniku:wink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy kiera o takim numerze to jest ta cienka czy już tak "grubsza":8K0 419 091 CP Albo zobaczcie najlepiej tutaj bo jest do sprzedania i mam problem na zdjęciu wygląda tak jakoś chudo... a multifunkcję na z polifta...sam już nie wiem : http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/kirownica-s-line-multifunkcja-lopatki-plaska-nowa-galka-s4-nowa-263033/
-
MMI 2G Navigation teledyski/filmy
Hmmm to Ci nie pomogę myślałem, że każda zmieniarka z MMI 2G czyta MP3:kwasny:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja też stawiam, że na tym zestawieniu będzie mega ciężko żeby nie było obcierek a jak założysz te 235 to już w ogóle...