hj88

S-Tronic
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia hj88

Reputacja

1. Moduł jest w podłodze pod fotelem pasażera. Sprawdź wiązki.
  2. hj88

Oświetlenie drzwi

Cześć, Niestety nie miałem w moim Audi, oświetlenia w drzwiach. Mam na myśli czerwone i białe lampki w boczkach. Tzn białe lampki były tylko z przodu, więc nie było większego problemu z podłączeniem do nich jeszcze czerwonych. Natomiast problem mam w tylnych drzwiach, tam nie ma białych. Więc muszę wpiąć się w kostkę przy module. Z tym że nie mam pojęcia w które dokładnie piny. Czy ktoś może wie które odpowiadają za wspomniane lampki?
  3. A masz BT? Jak naciśniesz tel, to co Ci się pokazuje na ekranie? W tym temacie jest napisane kilka rzeczy które możesz odblokować w Concercie. Niestety zielony menu, jest w systemach z NAVI. Pokazuje mi się że telefon nie jest zainstalowany. Więc nie masz BT w aucie. Też nie miałem, ale w sobote sobie zamontowałem
  4. A masz BT? Jak naciśniesz tel, to co Ci się pokazuje na ekranie? W tym temacie jest napisane kilka rzeczy które możesz odblokować w Concercie. Niestety zielony menu, jest w systemach z NAVI.
  5. Pozbierałem już wszystkie graty żeby podłączyć BT do concerta. (pudełko, moduł, antena, wiązka, mikrofon) Czy ma ktoś może zdjęcie z elsy, jak dokładnie umiejscowiony jest moduł pod fotelem? Dzisiaj sprawdzałem, i obok wiązki która wchodzi w podłogę, jest taka jakby pustka. Tzn. coś tam siedzi, jakiś plastik chyba Chciałbym zrobić tak jak jest ORI.
  6. Znalazłem coś takiego: "otworz ja do polowy zamknij przytrzymujac przycisk jak sie domknie uslyszysz cykniecie pusc i nastepnie przytrzymaj guzik wciskajac go do oporu przez okolo 5 s na zamknietej szybie w pozycji domknij" Jutro sprawdzę czy zadziała. Już kiedyś aku odłączałem i takich kwiatków nie było Mimo wszystko dzięki za naprowadzenie, może to coś da
  7. Wczoraj montowałem ADS, odłączałem aku. Później kodowałem przycisk. Dzisiaj otwieram szybe od strony kierowcy, i nie idze za jednym naciśnięciem w dół. Tylko jak przytrzymam. Pozostałe działają zarówno z przycisków od strony kierowcy jak i w poszczególnych drzwiach. Sprawdzałem kodowania wg. tego co napisał Wrclaguna w pierwszym poscie i niby jest ok. Ma ktoś pomysł co to może być i gdzie szukać?
  8. Też tak miałem. Zakodowałem ponownie i wróciło do normy. Zakodowałem wszystko jeszcze raz i dalej to samo Mógłbyś mi napisać czy kodowałeś w ten sposób u siebie: Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40, Dałem 38 (+32 Audi Drive Select + 2 Manual + 4 Service Reminder) Wcześniej była 5 cyfrowa liczba 09 MCE -BYTE 7, bit 2 zmiana na 1 (na audizine tak kodowali, robiłem z tym i bez tego, ale zmian nie ma) -BYTE 7, bit 5 zmiana na 1 -BYTE 8, bit 1 zmiana na 1 (servotronic) -BYTE 8, bit 2 zmiana na 1 (silnik) -BYTE 8, bit 4 zmiana na 1 (ADS) -BYTE 17, bit 7 zmiana na 1 (info na wyświetlaczu, którego notabene nie ma , ale wyczytałem że przy concercie tak jest ) -BYTE 19, bit 6 zmiana na 1 (właściwe podświetlanie) Adaptacja 10: Kanał 63 - 2 (auto) Kanał 64 - 2 (auto) Kanał 65 - 2 (auto) Kanał 66 - 2 (auto)
  9. Wczoraj udało mi się zamontować i zakodować ADS z radiem concert. Wszystko działa tylko mam pytanie odnośnie działania, mam przycisk z 3 trybami (comfort, auto, dynamic). Kiedy np. mam ustawiony tryb auto (na środku), i przycisnę przycisk w lewo 2x. To zamiast przełączyć się kolejno, na comfort, a później przeskoczyć na dynamic. Podświetlenie znika, tak jakby przełączyło się na individual którego na przycisku nie ma. Czy problem leży po stronie kodowania?
  10. A masz może numery obudów po 2011r (przed lift)? Trochę sie pośpieszyłem, nie sprawdziłem i kupiłem plastiki do tych większych lusterek.
  11. Z jakiej grubości kabla robiliście wiązke? I mniej więcej jaką długość? (pod concerta)
  12. Dzięki. Tak btw patrzcie jakie tanie : http://allegro.pl/audi-a4-a5-ramka-panel-8k0-864-261-8k0-959-673-i5150353802.htmlOkazja ! Bo ramka jest pewnie z platyny nie znasz się
  13. A jest jakieś znaczenie? Mam s/s. A dzisiaj kupiłem: http://allegro.pl/panel-audi-a4-b8-lift-8k0864261-2012-i5068802025.html Da się wyciągnąć zaślepke z prawej strony i wstawić tam przycisk ze starej ramki?