Treść opublikowana przez sysek27
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
:slina:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jak sie w tym siedzi to alkomat trzeba miec. Zabiore ze soba Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2 No to spoko:thumbup1:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No zobaczymy jak to się skończy myślał ktoś o alkomacie na niedzielę?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Nie gadam z Tobą
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
C6:naughty:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
B8?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A tak z innej beczki Kaju kupiłeś jakąś fure czy dane w profilu są przypadkowe...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tłoka i tak już nie ma...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja Pamiętasz, że śpi ze mną? Tak pamiętam a Twoja ze mną
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Z tego co wiem to mefju już w piątek jedzie a może to lepiej bo jak będzie miał takie przygody z prosiakami jak w drodze na Nysę to może w sobotę o tej samej godzinie się zjedziemy
-
[B5 APS] by czorny
Dzieje się dzieje:thumbup1:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
a ja woże młotek pod fotelem :naughty: ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- chłopaki ja będe leciał w sobote z rańca jakoś ... pytanko czy ktoś po drodze będzie leciał żeby się dokleić do niego... chyba że ktoś leci ze śląska/małopolski https://maps.google.pl/maps?saddr=Sosnowiec&daddr=50.7315922,18.627534+to:Ostr%C3%B3w+Wielkopolski&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.120765,18.292236&spn=1.872214,5.410767&sll=50.271399,19.194876&sspn=0.119153,0.338173&geocode=FbhO_wIdT4EjASkpS9r-mdoWRzHbB2UroSpsyw%3BFUgaBgMdzjscASmVTwhVNegQRzFuZtHY1tzHcw%3BFUoxFAMd6rUPASmxo2WVrbUaRzH3G79nPFj3tA&oq=Ostr%C3%B3&t=h&mra=ls&z=8&via=1 No ja mam tą samą drogę więc raczej nie widzę problemu żeby się zgadać też mam w planie w sobotę z rana jechać będziemy jeszcze w kontakcie:wink:
-
B8 TrOOOOp
Za bardzo kombinujesz poczekaj aż ci szyba pójdzie od kamienia pogadaj się z ubezpieczalnia dopłać i zaloz szybę pod czujnik wtedy będzie najlepiej zakładam że masz szyby ubezpieczone:wink:
-
B8 TrOOOOp
Słaba ta fota, ale wygląda mi na S-line tylko teraz pytanie czy sedan czy avant najlepiej jakbyś numer załatwił wtedy byś miał pewność
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Filmik zaje....ty, a to czarne B8 na początku miażdży :slina:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Podziękował
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Już wystarczy "tłok przez maskę" rozłożył mnie na łopatki:polew:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Najlepsze przegapiłeś poczytaj o polonezie Kaja :polew:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Przytoczyłbym tu twój tekst, ale jest objęty prawami autorskimi.... A jak...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Boozze zapytać nie wolno z czystej ciekawości bo już byłem na różnych imprezach byłem i różnie się to kończyło a kartotekę też mam nie za ciekawą
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To chyba logiczne, że grill liczący 80 osób zaczynający się o 20 nie skończy się po godzinie czy dwóch... Ja wiem Ty to wiesz wszyscy wiedzą, ale czy hotel wie:naughty:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kaju a jak załatwiłeś z hotelem brak ciszy nocnej bo ja wątpię, że wszyscy pójdą grzecznie spać o 22 :whistling:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Matka ma trójke ja miałem szaloneza driftoloneza poloneza 90 koni - pyeahrdolony był taki wściekły, że w trzy miesiące cztery mosty zarżnął, przy piątym (jedyny, którego nie spawałem ) po tygodniu przy 160 rozrząd się przestawił i jak tłok wykoorwił w maske i zaśpiewał "Anielski orszak niech mą dusze niesie" Nie uwalę z Tobą :nabijasie::nabijasie:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Trza było zaraz gadać, że takie gwiazdy będę to bym Wam listę uczestników zlotu zabił do pełna w pierwszy dzień