Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Jak sie w tym siedzi to alkomat trzeba miec. Zabiore ze soba Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2 No to spoko:thumbup1:
  2. No zobaczymy jak to się skończy myślał ktoś o alkomacie na niedzielę?
  3. A tak z innej beczki Kaju kupiłeś jakąś fure czy dane w profilu są przypadkowe...
  4. Ja Pamiętasz, że śpi ze mną? Tak pamiętam a Twoja ze mną
  5. Z tego co wiem to mefju już w piątek jedzie a może to lepiej bo jak będzie miał takie przygody z prosiakami jak w drodze na Nysę to może w sobotę o tej samej godzinie się zjedziemy
  6. Dzieje się dzieje:thumbup1:
  7. a ja woże młotek pod fotelem :naughty: ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- chłopaki ja będe leciał w sobote z rańca jakoś ... pytanko czy ktoś po drodze będzie leciał żeby się dokleić do niego... chyba że ktoś leci ze śląska/małopolski https://maps.google.pl/maps?saddr=Sosnowiec&daddr=50.7315922,18.627534+to:Ostr%C3%B3w+Wielkopolski&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.120765,18.292236&spn=1.872214,5.410767&sll=50.271399,19.194876&sspn=0.119153,0.338173&geocode=FbhO_wIdT4EjASkpS9r-mdoWRzHbB2UroSpsyw%3BFUgaBgMdzjscASmVTwhVNegQRzFuZtHY1tzHcw%3BFUoxFAMd6rUPASmxo2WVrbUaRzH3G79nPFj3tA&oq=Ostr%C3%B3&t=h&mra=ls&z=8&via=1 No ja mam tą samą drogę więc raczej nie widzę problemu żeby się zgadać też mam w planie w sobotę z rana jechać będziemy jeszcze w kontakcie:wink:
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za bardzo kombinujesz poczekaj aż ci szyba pójdzie od kamienia pogadaj się z ubezpieczalnia dopłać i zaloz szybę pod czujnik wtedy będzie najlepiej zakładam że masz szyby ubezpieczone:wink:
  9. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Słaba ta fota, ale wygląda mi na S-line tylko teraz pytanie czy sedan czy avant najlepiej jakbyś numer załatwił wtedy byś miał pewność
  10. Filmik zaje....ty, a to czarne B8 na początku miażdży :slina:
  11. Już wystarczy "tłok przez maskę" rozłożył mnie na łopatki:polew:
  12. Najlepsze przegapiłeś poczytaj o polonezie Kaja :polew:
  13. Przytoczyłbym tu twój tekst, ale jest objęty prawami autorskimi.... A jak...
  14. Boozze zapytać nie wolno z czystej ciekawości bo już byłem na różnych imprezach byłem i różnie się to kończyło a kartotekę też mam nie za ciekawą
  15. To chyba logiczne, że grill liczący 80 osób zaczynający się o 20 nie skończy się po godzinie czy dwóch... Ja wiem Ty to wiesz wszyscy wiedzą, ale czy hotel wie:naughty:
  16. Kaju a jak załatwiłeś z hotelem brak ciszy nocnej bo ja wątpię, że wszyscy pójdą grzecznie spać o 22 :whistling:
  17. Matka ma trójke ja miałem szaloneza driftoloneza poloneza 90 koni - pyeahrdolony był taki wściekły, że w trzy miesiące cztery mosty zarżnął, przy piątym (jedyny, którego nie spawałem ) po tygodniu przy 160 rozrząd się przestawił i jak tłok wykoorwił w maske i zaśpiewał "Anielski orszak niech mą dusze niesie" Nie uwalę z Tobą :nabijasie::nabijasie:
  18. Trza było zaraz gadać, że takie gwiazdy będę to bym Wam listę uczestników zlotu zabił do pełna w pierwszy dzień

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.