Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To rzućcie jakąś orientacyjną cenę za Wasze zestawy hamulcowe a ja się z tym prześpię Wiadomo w grę wchodzą zaciski, jarzma i ewentualnie tarcze i klocki:decayed:
  2. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja sam byłem B8, ale nie żałuje chociaż nie wróć żałuję, że nie pojechałem w piątek:facepalm:
  3. Tak jak koledzy wyżej pisali dokładki w kolor a reszta, koła i gleba:slina::slina::slina::slina:
  4. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie jak jadę z kimś to proszę, żeby pociągnął za klamkę od środka a jak sam to wkładam kluczyk w zamek przekręcam i wtedy mi centralka otworzy te drzwi tylko z pilota pierwsze otwarcie nie działa i to też nie zawsze bo czasami jest wszystko ok:kwasny:
  5. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam to samo tylko z drzwiami od kierowcy i też nie wiem gdzie szukać przyczyny:kwasny:
  6. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam ori BT i nie narzekam nic mi się nie dzieje jestem zadowolny:wink:
  7. Zderzak fajny, ale gdzieś Ty się zaś przykleił
  8. Na razie mam dodatkową tubę w bagażniku, ale jakoś mi to nie pasi bo raz, że z d*py to wygląda a dwa zajmuje miejsce dlatego jak znajdę trochę czasu to pomyślę nad jakąś skrzynką w miejsce ori suba tylko narazie strasznie kiepsko z czasem u mnie, ale szerze powiem nie spodziewałem się, że dołożenie tego dodatkowego przodu dwudrożnego+wygłuszenie wszystkich drzwi da taką różnicę
  9. Ktoś je miał na A6 C6 o ile się nie mylę i ładnie wyglądały, widzę, że nie ja jeden mam problem co założyć na przyszły sezon tylko ja celuję w 19":wink: ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- O mam: http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c6-2-7-q-pelny-s-line-kolo-20-a-170296/
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to widzę, że się da chodzi mi głównie o to czy będzie trzeba coś z błotnikami robić i jakie opony na to założyć, żeby naciąg był podobny
  11. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A to jakieś wyścigi dzisiaj czy jak:eusathink::grin: Nie no , ale czas mamy podobny:decayed:
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wladi byłem pierwszy:banan:
  13. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale gościu w opisie ma, że posiada drugi komplet z A5 z ET33:naughty:
  14. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ty szukasz rotorów dzwoniłeś do gościa bo wg mnie cena spoko jak za ori:wink: 19'' AUDI Rotor S4 S5 8K 8T S-Line felgi ORYGINAL (3645529421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- ejj.. poczekaj aż ja sprzedam moje, a wtedy Ty wystaw swoje.. żeby nie było konkurencji Ja za dobra cene moge przygarnac jeden kpl. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Dobra tzn. ile???
  15. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spokojnie bez paniki Jędrek dopiero się przymierzam w zeszłym roku też plany były i widzisz na czym w tym sezonie jeździłem ogólnie to ciężki temat z jakimiś ori 19" żeby naprawdę miały pier.......cie...
  16. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak BMW dokładnie to takie: Oryginalne BMW M5 E60 E65 E39 E38 19'' 5x120 (3655105304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak zwykle bujam się z planami zmiany felg na wiosnę i tak jakoś oglądam te aukcje i sam nie wiem najchętniej bym takie coś upchał: Znalazłem takie felgi i po zastosowaniu dystansów wyjdzie z przodu ET 25 a z tyłu 28 felga z przodu 9J a tył 10J w ogóle czy jest szansa upchać to żeby nie trzeba rolować nadkoli i jeszcze jedno jak z oponami, żeby z przodu i z tyłu był podobny naciąg na feldze przy różnicy 1cala w szerokości felg...każda opinia mile widziana:hi:
  18. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak ori z B7 może być problem z tym otworem centrujacym bo B7 ma 57,1mm a B8 ma 66,6mm są osoby które dały to jakiemuś magikowi do przetoczenia na większy rozmiar i jeżdżą, pozostałe parametry felgi są ok.
  19. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Normalnie tak zależy jeszcze jakie szerokie te felgi, ale nie powinno być problemu ja mam ET 32 i oponę 245/35/19 i jest ok:wink: ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Pamiętaj jeszcze o otworze centrujacym w B8 ma 66,6mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.