Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
To rzućcie jakąś orientacyjną cenę za Wasze zestawy hamulcowe a ja się z tym prześpię Wiadomo w grę wchodzą zaciski, jarzma i ewentualnie tarcze i klocki:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Ja sam byłem B8, ale nie żałuje chociaż nie wróć żałuję, że nie pojechałem w piątek:facepalm:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Tak jak koledzy wyżej pisali dokładki w kolor a reszta, koła i gleba:slina::slina::slina::slina:
-
B8 TrOOOOp
No właśnie jak jadę z kimś to proszę, żeby pociągnął za klamkę od środka a jak sam to wkładam kluczyk w zamek przekręcam i wtedy mi centralka otworzy te drzwi tylko z pilota pierwsze otwarcie nie działa i to też nie zawsze bo czasami jest wszystko ok:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
Ja mam to samo tylko z drzwiami od kierowcy i też nie wiem gdzie szukać przyczyny:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
Ja mam ori BT i nie narzekam nic mi się nie dzieje jestem zadowolny:wink:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Zderzak fajny, ale gdzieś Ty się zaś przykleił
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
No to czekam na relacje może też się skuszę
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Na razie mam dodatkową tubę w bagażniku, ale jakoś mi to nie pasi bo raz, że z d*py to wygląda a dwa zajmuje miejsce dlatego jak znajdę trochę czasu to pomyślę nad jakąś skrzynką w miejsce ori suba tylko narazie strasznie kiepsko z czasem u mnie, ale szerze powiem nie spodziewałem się, że dołożenie tego dodatkowego przodu dwudrożnego+wygłuszenie wszystkich drzwi da taką różnicę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ktoś je miał na A6 C6 o ile się nie mylę i ładnie wyglądały, widzę, że nie ja jeden mam problem co założyć na przyszły sezon tylko ja celuję w 19":wink: ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- O mam: http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c6-2-7-q-pelny-s-line-kolo-20-a-170296/
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Podziękować
-
B8 TrOOOOp
No to widzę, że się da chodzi mi głównie o to czy będzie trzeba coś z błotnikami robić i jakie opony na to założyć, żeby naciąg był podobny
-
B8 TrOOOOp
A to jakieś wyścigi dzisiaj czy jak:eusathink::grin: Nie no , ale czas mamy podobny:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Wladi byłem pierwszy:banan:
-
B8 TrOOOOp
Ale gościu w opisie ma, że posiada drugi komplet z A5 z ET33:naughty:
-
B8 TrOOOOp
Ty szukasz rotorów dzwoniłeś do gościa bo wg mnie cena spoko jak za ori:wink: 19'' AUDI Rotor S4 S5 8K 8T S-Line felgi ORYGINAL (3645529421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- ejj.. poczekaj aż ja sprzedam moje, a wtedy Ty wystaw swoje.. żeby nie było konkurencji Ja za dobra cene moge przygarnac jeden kpl. Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Dobra tzn. ile???
-
B8 TrOOOOp
Spokojnie bez paniki Jędrek dopiero się przymierzam w zeszłym roku też plany były i widzisz na czym w tym sezonie jeździłem ogólnie to ciężki temat z jakimiś ori 19" żeby naprawdę miały pier.......cie...
-
B8 TrOOOOp
Tak BMW dokładnie to takie: Oryginalne BMW M5 E60 E65 E39 E38 19'' 5x120 (3655105304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak zwykle bujam się z planami zmiany felg na wiosnę i tak jakoś oglądam te aukcje i sam nie wiem najchętniej bym takie coś upchał: Znalazłem takie felgi i po zastosowaniu dystansów wyjdzie z przodu ET 25 a z tyłu 28 felga z przodu 9J a tył 10J w ogóle czy jest szansa upchać to żeby nie trzeba rolować nadkoli i jeszcze jedno jak z oponami, żeby z przodu i z tyłu był podobny naciąg na feldze przy różnicy 1cala w szerokości felg...każda opinia mile widziana:hi:
-
B8 TrOOOOp
Jak ori z B7 może być problem z tym otworem centrujacym bo B7 ma 57,1mm a B8 ma 66,6mm są osoby które dały to jakiemuś magikowi do przetoczenia na większy rozmiar i jeżdżą, pozostałe parametry felgi są ok.
-
B8 TrOOOOp
Normalnie tak zależy jeszcze jakie szerokie te felgi, ale nie powinno być problemu ja mam ET 32 i oponę 245/35/19 i jest ok:wink: ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Pamiętaj jeszcze o otworze centrujacym w B8 ma 66,6mm