Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie szybkie pytanko ponieważ zabrałem się za montaż tej nowej tapicerki u mnie i wszystko fajnie podłączyłem kostki w boczkach wszystko zakodowałem(pakiet światło i klamki podświetlane) wszystko działało tzn. się działa, ale klamka w przednich drzwiach od strony pasażera przestała świecić sprawdziłem dioda jest dobra instalacja też kodowanie też tylko sterownik nie wysyła napięcia na 3PIN-ie(sprawdziłem po odłączeniu kostki miernikiem , że nie ma tam napięcia) to teraz pytanie co się mogło podziać sterownik nawalił czy może być jakaś inna przyczyna?
  2. Cieżko dostać taki wymiar, tam jest 3,2' czyli 8cm odstęp śrub, druga sprawa to głębokość?! Ciekawy jestem czy magnes większy wejdzie... Jest dość fajny głośnik JBL w to miejsce tylko ma 87mm i obawiam sie ze nie podejdzie... Jarek i jak dało radę upchać te JBL w deskę jeśli tak to jaki efekt warto?
  3. Pisz do tego kolegi może pomoże: http://a4-klub.pl/members/darecy-72725/
  4. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Różnica w szerokości 0,5J czyli pół cala czyli połowa z 25,4mm czyli około 12,7mm szersze są te felgi:wink:
  5. No jak będzie tak jak na fotce to:slina::slina: zostawisz je srebrne czy będziesz na biało malował ?
  6. Jeśli można to też chciałbym zarezerwować przejażdżkę w BT co prawda widziałem już auto w Ostrowie i na SSC w Katowicach, ale jakoś tak głupio było zapytać :embarrassed::embarrassed:
  7. Jak dla mnie to już trochę za dużo chyba, żeby to podłączyć pod oświetlenie nóg QQ1, żeby była regulacja jasności to może wtedy a po drugie cena też niezła...
  8. Nie wiem czy wali błędy podpiolem się pod podświetlenie zapalniczki będę to do auta wkładał kolo wyroku to będę mógł coś więcej powiedzieć
  9. Nie mam tego jeszcze w aucie założonego bo czekam na dekory ale nie wydaje mi się żeby to zbyt mocno świeciło powinno być dobrze:wink:
  10. Dla mnie chrom tym bardziej, że masz chromy wokół szyb, relingi i grill są też w chromie:wink:
  11. Ja bym zostawił
  12. Co u dużo pisać zakupiłem taki neon: NX1 NEON GIETKI 1,2 MM RÓŻNE KOLORY (3887341186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Po poluzowaniu śrubek neon idealnie się tam wkomponował bo jak wiemy uchwyty na kubki są montowane do tunelu na pióro-wpust i po poluzowaniu śrubek można tam fajnie wepchać ten neon a później dokręcić śrubki później neon podłączyłem pod przetwornice którą zakupiłem też u tego sprzedawcy no i oto cała instrukcja:wink: Ale tak jak powiedziałem gdybym wiedział ,że ten biały to tak naprawdę jasny niebieski to kupiłbym czerwony na razie zostawiam tak jak jest może z czasem to zmienie:wink:
  13. Też mi się wydaje że przód można jeszcze trochę skręcić ale ogólnie wyszło:kox::kox:
  14. za***isty event :slina:
  15. Będzie niezła dzida:slina: zresztą już wcześniej się ładnie prezentowała widziałem na Ostrowie
  16. W klamkach zmieniłem diodę na biala:wink:
  17. Dzisiaj się "pobawiłem" trochę z tunelem środkowym i zrobiłem coś takiego i mam dylemat bo ogólnie jest dobrze tylko neon miał świecić na biało a świeci bardziej na niebiesko i teraz nie wiem czy nie zmienić na czerwony kolor a kolejny problem to czy schowek obok tego na kubki też robić czy zostawić tylko podświetlanie w kubkach tak jak na zdjęciu Tak ?: Czy tak?: Czy zmieniać na czerwony....
  18. No właśnie w zeszłym roku to też tak było jak się info pokazało to mnóstwo chętnych a im bliżej terminu było to się wykruszali ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- Co nie zmienia faktu, że impra fajna była i w tym roku jak zdrówko dopisze i czas znajdę to nie omieszkamy zawitać
  19. I musiałbym tu Kaja zacytować ale to On ma wyłączność... A jak:decayed: A tak z innej beczki zastanawiam się czy teraz do tych foteli nie zapodać dekorów Piano tylko czy się za ciemno w środku przez to nie zrobi:eusathink:
  20. Z tego co kojarzę to schowki można przekładać
  21. Tak wiem podswietlanie nóg podłączylem pod MCE i działa a teraz jak dokładam podswietlanie w drzwiach to tak w przednich drzwiach podswietlanie klamki dałem na Pin 3 w kostce T32 a kabelki z lampki czerwonej i białej zmostkowalem i dałem na Pin 16 w tej samej kostce jeśli chodzi i tylne drzwi to klamkę wpiolem w Pin 1 w kostce T16 a lampki po zmostkowaniu na Pin 12 masy po zmostkowaniu podpiolem do brązowych kabelków w tych kostkach teraz została jeszcze kwestia zakodowania sterowników w drzwiach ,które jak wywnioskowalem z Twojej wypowiedzi mi to obsłużą .
  22. Uff bo już sie zmartwilem nie no mce mam wysoki i obsługuje mi podswietlanie nóg, dzięki:hi:
  23. Kurcze teraz tak czytam wątek i mam problem jaka jest szansa że moje sterowniki w drzwiach mi nie obsłużą poswietlanych klamek i lampek czerwonej białej mam zrobione podswietlanie przestrzeni nóg z regulacja jasności teraz kupiłem komplet foteli w alcantarze dorobilem już instalację i założyłem lampki zostało to na auto wrzucić zdarzały się w ogóle takie przypadki że sterownik drzwi tego nie obsługują bo jak będę musiał kable z lampek ciągnąć do lampki podsufitki to się załamie:facepalm: dodam że w przednich drzwiach mam sterowniki pod składane lustra
  24. Sysek stolki brales z Olsztyna od tego kolesia z aledrogo? Ile dales? Moze byc priv Brałem z innego źródła bałem się tamtych brać w ciemno a gościu jakoś niechętnie chciał dokładniejsze zdjęcia zrobić tu jeszcze dodatkowo w porównaniu do tamtych są przyciski w chromie i blendy pod B&O i stan jest naprawdę idealny do tego cena była bardzo zbliżona do tamtej więc nie zastanawiałem się ani minuty:wink: ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- No troszkę szkoda, że nie w prądzie, ale czasami nie można mieć wszystkiego ja jestem zadowolony:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.